warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

informacje

13
Jan

Teczki ofertowe jako najlepsza promocja przedsiębiorstwa

teczki
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalnie zrobione teczki ofertowe mogą być perfekcyjną wizytówką firmy. Przeznaczone są one zarówno dla zleceniodawców, jak i pracowników przedsiębiorstwa. Pomagają w posegregowaniu wszystkich wiadomości, a także pozwalają na całkowite zapoznanie się z ofertą – często zawierają wizytówki, ulotki, foldery, cennik wykonywanych usług, dokumenty firmowe i inne dokumenty niezbędne do przedstawienia całkowitej działalności. Teczki ofertowe wykonywane na potrzeby firmy mogą być dowolnie dostosowane do potrzeb klienta. Zazwyczaj posiadają skrzydełka, a cała ich powierzchnia jest zadrukowana.
18
Sep

Rady dla młodych firm

Bank Uni Europejskiej
Autor: Yukiko Matsuoka
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłościowy biznes potrzebuje czasem tak samo wielkich pieniędzy, tak samo bywa również z marzeniami, początkujących biznesmenów. dzisiejszych czasach duże ilości trudności ze sprawami finansowymi mogą pomóc rozwiązać rozmaite dotacje proponowane firmom.
21
Aug

Rady dla młodych firm

sala konferencyjna w firmie
Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Spory biznes potrzebuje czasem tak samo znacznych pieniędzy, tak samo bywa również z marzeniami, młodych biznesmenów. W obecnych czasach ogrom kłopotów z kwestiami biznesowymi są w stanie pomagać rozwiązać przeróżne dotacje oferowane firmom. Wiele z nich pochodzi przy takim z Unii Europejskiej. Są one stworzone zarówno dla najnowszych graczy, jak i dla firm od lat obecnych na rynku. Konkurencja w kwestii uzyskania najmocniej wartościowych dotacji jest przy tym z roku na rok coraz to większa. Jak więc skutecznie uzyskać dotacje unijne dla firm?
29
Jul

Na tematy finansów - rozbudowana księgowość Wrocław

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy o rachunkowości nakłada na podmiot zobowiązany do prowadzenia dużej rachunkowości stosownie do jej zasad, dużo obowiązków. Są to m.in. precyzyjne ewidencje wszelkich zabiegów gospodarczych, płatności i długów, a także przeprowadzenie dokładnych rejestracji dotyczących poszczególnych obszarów działalności firmy. Sytuacja przedsiębiorstwa powinna być przedstawiona w sposób rzetelny i przejrzysty, a strategia rachunkowości powinna zapewniać wyodrębnienie w księgach wszystkich wydarzeń istotnych do ocenienia sytuacji majątkowej i gospodarczej, również wyniku finansowego jednostki przy zachowaniu normy zapobiegliwości.
Syndicate content