warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ubezpieczenie

5
Dec

zobowiązania pracodawcy wobec ZUS

finanse
Każdy pracodawca ma obowiązek odprowadzenia składek ZUS które dotyczą ubezpieczeń społecznych, ubezpieczeń zdrowotnych i funduszu pracy za zaangażowane osoby.
System naliczania składek ZUS i rejestracji ubezpieczonych jest nieco trudny. Aby uprościć, a w niektórych przypadkach w ogóle umożliwić wysyłania danych, koniecznych do rozrachunku z ZUS, osiągalny jest system za jakiego pomocą sporządzamy wszystkie pisma związane ze zgłaszaniem niezbędnych danych i rozliczaniem przysługujących składek.
9
Sep

Wakacje muszą być udane

ubezpieczenie turystyczne
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Wszyscy czekamy na wakacje, na te dni, kiedy będziemy sobie mogli pozwolić na trochę relaksu i komfortu. Czekamy na swój urlop z wytęsknieniem, jak za wielkim pragnieniem i trudno dostępnym na co dzień. Nic dziwnego, zapracowani przez cały czas nie możemy sobie pozwolić na wakacje w każdej chwili, więc planujemy wakacje tak, by były idealne. Nie za każdym razem jednakże to wychodzi, a przyczyn tego stanu można upatrywać w kilku sprawach.
Syndicate content