warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kursy

2
Feb

Szkolenia ISO – czemu cieszą się dzisiaj tak dużą popularnością i czy rzeczywiście warto z nich korzystać?

kurs
Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek szkoleń rozwija się dziś rzeczywiście dosyć szybko. Dlaczego? Przeważnie przez wzgląd na fakt, że firmy i osoby prywatne świetnie zdają sobie sprawę z tego, że inwestycja w kapitał ludzki ma istotne znaczenie. Pracownicy muszą cały czas podnosić własne kwalifikacje, żeby sprostać oczekiwaniom współczesnego rynku pracy i być ciekawym dla przyszłych pracodawców.
12
Dec

Dlaczego opłaca się założyć własne biuro księgowe w Olsztynie

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Od czasu upadku Polski Ludowej wiele dziedzin obywatelskiego życia zmieniło się nie do poznania. Chociaż o pracę nie jest już tak łatwo jak kiedyś, to wiele osób wysławia obecny system. Ludzie zaradni mogą wziąć własne sprawy w swoje ręce oraz dorobić się całkiem dużych funduszy w sposób jak najbardziej uczciwy.
20
Oct

Co decyduje o kursach walut na dzisiejszym rynku finansowym?

waluty
Autor: Nikky
Źródło: http://www.flickr.com
Stosunek najistotniejszych walut - na świecie: amerykańskiego dolara i euro wyznacza jednocześnie kluczowy spread walutowy. Nie tylko ekonomiści i giełdowi gracze śledzą regularnie kolejne cyfry po przecinku w wartościach kursów walut. Kursy walut i relacje do złotego podejrzymy na stronie Narodowego Banku Polskiego. Regularne śledzenie kursów i relacji walut to również domena portali finansowych. Do dyspozycji Polaków, którzy chcą wymieniać i kupować waluty obce są także światowe giełdy pieniężne, na czele z Forexem.
7
Aug

Bezpieczne wakacje z kantorem

kantor wymiany walut
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Lato na półmetku. Jedni z nas właśnie rozpakowują walizki, inni wytęskniony urlop mają wciąż przed sobą. Jeżeli marzą nam się zagraniczne wojaże, warto zastanowić się gdzie wymienić złotówki na walutę kraju, do którego się udajemy. W razie dokonania nieprzemyślanego wyboru, koszty wymiany większej ilości gotówki mogą być bowiem zawyżone.
24
Jul

Na jaki kurs językowy warto postawić?

lektor j. angielskiego
Autor: News Oresund
Źródło: http://www.flickr.com
Bez żadnej wątpliwości, w szkoleniach językowych warto wziąć uczestnictwo. Przez nie można w większym stopniu poszerzyć swoje kompetencje lingwistyczne oraz przyczynić się do tego, że nie jedynie prywatnie, lecz i w życiu zawodowym będziemy postrzegani za wyjątkowo interesujące osoby. Z takiego powodu, słusznie jest zdecydować się na tego rodzaju kurs, o którym jest wiadome, iż pozostaje w jak największym stopniu profesjonalny.
Syndicate content