warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kursy

12
Dec

Dlaczego opłaca się założyć własne biuro księgowe w Olsztynie

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Od czasu upadku komuny wiele dziedzin naszego życia zmieniło się nie do poznania. Chociaż o zatrudnienie nie jest już tak prosto jak niegdyś, to dużo osób chwali obecny system. Ludzie zdecydowani mogą wziąć własne sprawy we własne ręce i dorobić się całkiem dużych pieniędzy w sposób jak najbardziej nieposzlakowany.
20
Oct

Co decyduje o kursach walut na dzisiejszym rynku finansowym?

waluty
Autor: Nikky
Źródło: http://www.flickr.com
Stosunek najistotniejszych walut - na świecie: amerykańskiego dolara i euro wyznacza jednocześnie kluczowy spread walutowy. Poza ekonomistami i grającymi na giełdzie wiele ludzi regularnie śledzi kolejne cyfry po przecinku zmieniających się kursów. Główną stroną do sprawdzenia światowych kursów jest domena Narodowego Banku Polskiego. Odpowiedzialne za najświeższe kursy są także portale finansowe. Do dyspozycji Polaków, którzy chcą wymieniać i kupować waluty obce są również światowe giełdy pieniężne, na czele z Forexem.
7
Aug

Bezpieczne wakacje z kantorem

kantor wymiany walut
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Lato na półmetku. Jedni z nas jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ekscytującej wycieczce, inni wytęskniony urlop mają wciąż przed sobą. Jeżeli marzą nam się zagraniczne wojaże, warto zastanowić się w którym miejscu wymienić złotówki na walutę kraju, do którego planujemy podróż. W momencie dokonania niewłaściwego wyboru, koszty wymiany większej ilości gotówki mogą być bowiem zawyżone.
24
Jul

Na jaki kurs językowy warto postawić?

lektor j. angielskiego
Autor: News Oresund
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia, w kursach językowych trzeba brać uczestnictwo. Dzięki nim jest możliwość znacznie udoskonalić swoje zdolności lingwistyczne i spowodować, że nie tylko w życiu prywatnym, lecz i zawodowo będziemy uważani za wyjątkowo zdolne osoby. Z takiego powodu, właściwie jest zdecydować się na tego rodzaju kurs, o którym krąży opinia, iż jest w jak największym stopniu skuteczny.
Syndicate content