warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Oprocentowanie

8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, musimy zadbać o szybką gotówkę. Dostępne na rynku instrumenty finansowe wychodzą naprzeciw osobom, które potrzebują pożyczyć stosunkowo małe sumy i chcą skorzystać z pożyczki bez BIKu, ale osoby potrzebujące wyższych kwot, muszą wziąć pod uwagę inne rozwiązania.
8
Sep

Innowacyjny produkt pieniężny - wyborna lokata bezkarna BGŻOptima

Pieniądze
Lokaty uznawane są za bardzo atrakcyjne towary skarbowe, które służą nie wyłącznie oszczędzaniu, lecz głównie też pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie wskazane jest przechowywać swoich oszczędności na typowym koncie w banku, pożądane byłoby je pomnażać, szczególnie, że im większą sumę wpłacimy na lokatę, tym większe zdobędziemy profity.
4
May

Potrzebujesz nagłego zastrzyku pieniędzy? Błyskawiczna pożyczka może być wyjściem dla ciebie

gotówka
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Niespodziewany wydatek potrafi przytrafić się każdemu człowiekowi, a wtedy staje się przed koniecznością szybkiego znalezienia potrzebnych środków. W takich chwilach idealnie przydają się oszczędności, lecz nie każdy je posiada. Często jedyną możliwością jest pożyczka gotówkowa, która pokryje niespodziewane wypadki.
11
Sep

Jakie są zalety posiadania konta dedykowanego dla przedsiębiorstwa

niebieska świnka skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo przedsiębiorców podczas wypełniania wszystkich formalności związanych z zakładaniem firmy, zadaje sobie pytanie dotyczące potrzeby posiadania konta firmowego. A jest to istotna kwestia ponieważ o sytuację finansową firmy należy zadbać od samego początku. Co możemy zyskać zakładając konto firmowe?
6
Jun

Jakie są typy obligacji?

Notowania giełdowe
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Obligacje to jedne z papierów wartościowych, które wpuszczane są do obiegu rynkowego w serii. W papiery wartościowe typu obligacje emitent, czyli osoba, która wypuszcza je na ogólny rynek deklaruje, że zostaje dłużnikiem obligatariusza i przez to zobowiązał się do wypełnienia określonego świadczenia.
Syndicate content