warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

technologia

21
May

Szkolenia dolny śląsk proponuje w ciekawej scenerii

Szkolenie w górach
Dobre sale na szkolenia dolny śląsk może nam zaoferować
Od czasu do czasu szefowie podejmują decyzję, że wysyłając podwładnych na szkolenie, połączą to z wyjazdem integracyjnym i szukają kursów, które będą miały miejsce w pewnym oddaleniu od domu.
20
Feb

Dlaczego technologia LED jest tak atrakcyjna

ekran LED
Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Lubimy otaczać się nowymi wynalazkami; w torebce mamy najnowocześniejsze smartfony - urządzenia dużo bardziej skomplikowane niż proste aparaty telefoniczne sprzed kilku lat. Nowoczesne telefony - prócz rozmów - mają aplikacje do rozmaitych innych czynności. Często mają one wmontowany GPS dzięki któremu nie zgubimy się w nieznanej nam miejscowości. Nie spóźnimy się także na żadne ze spotkań, bowiem inna aplikacja nie pozwoli nam zapomnieć o żadnym ważnym wydarzeniu, a oczekując w kolejce do doktora możemy umilić sobie czas czytając e-książkę.
23
Sep

Jak utrzymać wysoki stan bezpieczeństwa w firmach?

firma
Autor: Iain Scott
Źródło: http://www.flickr.com
Zachowanie bezpieczeństwa w organizacjach jest współcześnie niebywale pożądane. Żyjemy bowiem w stosunkowo niestabilnych czasach, gdzie z każdej strony mogą się na nas czaić różnorodne zagrożenia. W tym miejscu mowa nade wszystko o dużych organizacjach, w których kontrola poufnych informacji jest niezmiernie wymagana. W tym celu stosowane są zróżnicowane systemy, dzięki którym możliwe jest rygorystyczne przestrzeganie reguł bezpieczeństwa.
Syndicate content