warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

technologia

21
May

Szkolenia dolny śląsk proponuje w ciekawej scenerii

Szkolenie w górach
Czy sprawdziliśmy jakie sale na szkolenia dolny śląsk posiada przyszykowane?
Czasami pracodawcy decydują, że oddelegowując podwładnych na szkolenie, połączą to z wyjazdem integracyjnym i szukają kursów, które będą miały miejsce w pewnym oddaleniu od siedziby firmy.
20
Feb

Dlaczego technologia LED jest tak atrakcyjna

ekran LED
Autor: Blake Patterson
Źródło: http://www.flickr.com
Kochamy otaczać się nowymi technologiami; w torebce trzymamy najnowocześniejsze smartfony - narzędzia o wiele bardziej skomplikowane niż zwykłe aparaty telefoniczne sprzed kilku lat. Współczesne smartfony - oprócz rozmów - mają zastosowanie do wielu innych czynności. Częstokroć mają one wbudowany GPS dzięki czemu nie zgubimy się w nieznanej nam miejscowości. Nie spóźnimy się także na żadne ze spotkań, gdyż inny program nie da nam zapomnieć o żadnym ważnym zdarzeniu, a czekając w kolejce do medyka możemy uprzyjemnić sobie czas czytając e-gazetę.
23
Sep

Jak utrzymać wysoki stan bezpieczeństwa w firmach?

firma
Autor: Iain Scott
Źródło: http://www.flickr.com
Zachowanie bezpieczeństwa w organizacjach jest współcześnie niebywale pożądane. Żyjemy bowiem w stosunkowo niestabilnych czasach, gdzie z każdej strony mogą się na nas czaić różnorodne zagrożenia. W tym miejscu mowa nade wszystko o dużych organizacjach, w których kontrola poufnych informacji jest niezmiernie wymagana. W tym celu stosowane są zróżnicowane systemy, dzięki którym możliwe jest rygorystyczne przestrzeganie reguł bezpieczeństwa.
Syndicate content