warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oprogramowanie

18
Jan

Programiści i ich praca

Autor: HEMMERSBACH
Rynek pracy w dzisiejszych czasach jest bardzo zróżnicowany, ale od wielu lat niezbędni są ludzie, którzy wiedzą o, co chodzi w informatyce. Nieistotne czy chodzi o robienie stron internetowych, czy sprawdzanie powstających programów komputerowych. Po prostu warto znać się na informatyce, a konkretniej wyspecjalizować się w którejś z jej dziedzin. Dzięki temu może okazać się, że praca tester okaże się tą wymarzoną dla nas. Praca ta ma na celu sprawdzanie przez testera tworzonego, świeżutkiego oprogramowania. Ostatnio było kilka dość nagłośnionych sytuacji związanych z błędami różnych systemów.
1
Jul

Plusy jakie płyną z wdrożenia komputerowej rejestracji wszystkich dokumentów w firmie.

faktury do wprowadzenia
Autor: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Źródło: http://www.flickr.com
W wielu firmach zapewne można niekiedy spotkać obrazek, kiedy ktoś chodzi od pokoju do pokoju i poszukuje jakiegoś dokumentu. Niekiedy takie szukanie trwa pół dnia, angażując równocześnie kilku pracowników, i wszystko skończy się szczęśliwie, jeśli dany dokument zostanie znaleziony.
17
Feb

Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
We współczesnych czasach coraz więcej rzeczy wykonujemy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To nadzwyczaj wygodne mieć szansę załatwiać istotne dla nas czynności przebywając przez monitorem laptopa. Jeżeli więc korzystacie Państwo, codziennie z dobrodziejstw techniki w postaci wykonywania internetowych zakupów albo zlecania internetowych przelewów w banku, nadszedł też czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
16
Sep

W jaki sposób powinniśmy wdrożyć rozwiązania informatyczne?

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania informatyczne są obecnie przez nas wdrażane na niepomiernie szeroką skalę. Nie sposób bowiem nie dostrzec wielkiego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym codziennym życiu. Również tego wariantu oprogramowanie jest przez nas wykorzystywane w toku realizowania powszednich obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia. Pozwalają one bowiem na znaczne przyspieszenie oraz przede wszystkim zwiększenie komfortu przy pracy.
9
Sep

Kierowanie przedsiębiorstwem wcale nie musi być takie ciężkie

komputer
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Im większa firma, tym bez wątpienia trudniej jest zapanować nad wszystkimi istotnymi sprawami, które się z nią wiążą. Dlatego właśnie warto się dowiedzieć, czy mamy szansę zakupić jakieś -programy, które pomogą nam nad tym wszystkim zapanować oraz które sprawią, iż nawet przy bardzo rozbudowanym przedsiębiorstwie, będziemy w stanie w mgnieniu oka dostać wszystkie niezbędne informacje o jej funkcjonowaniu.
Syndicate content