warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dom

15
Jan

Prawo podatkowe i jego kruczki. W jaki sposób się rozliczać aby nie zrobić błędu

Człowiek w hali produkcyjnej
Autor: NASA's James Webb Space Telescope
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty powiązane z rozliczeniami podatkowymi mogą pojawić się już na wczesnym początku naszej przygody z rozliczeniami. Sprawy podatkowe w naszym kraju mogą być maksymalnie zawiłe.
19
Jul

Właściwe zeznanie podatkowe

firma
Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy to spory wyczyn. Wszyscy możemy się domyślić jak to jest, kiedy należy zapanować nad całą dokumentacją firmy, nie jest to proste. Tak, więc trzeba wiedzieć, że najlepiej poprosić kogoś o wsparcie.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, musimy zorganizować sobie szybką gotówkę. Istniejące na rynku instrumenty finansowe są pomocą dla osób, jakie potrzebują zorganizować niewielkie sumy i chcą skorzystać z szansy wzięcia pożyczki bez BIKu, ale osoby potrzebujące większych funduszy, muszą wziąć pod uwagę inne rozwiązania.
21
May

Szkolenia dolny śląsk proponuje w ciekawej scenerii

Szkolenie w górach
Czy sprawdziliśmy jakie sale na szkolenia dolny śląsk posiada przyszykowane?
Czasami pracodawcy decydują, że oddelegowując podwładnych na szkolenie, połączą to z wyjazdem integracyjnym i szukają kursów, które będą miały miejsce w pewnym oddaleniu od siedziby firmy.
Syndicate content