warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

organizacja

29
Dec

Rozliczenie PIT, a sprawa 1% podatku - co powinniśmy mieć w pamięci?

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy podatnik ma możliwość przekazania swojego 1% podatku organizacji potrzebującej. To jest proste i nic nie kosztuje, a może komuś bardzo pomóc. PIT jest obowiązkowym rozliczeniem podatku dla każdego Polaka otrzymującego dochody w danym roku podatkowym. Trzeba rozliczyć się najpóźniej do końca kwietnia roku następnego.
2
Jul

Dofinansowanie dla organizacji pozarządowych

dofinansowanie
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie aktywni w organizacjach pozarządowych to osoby pełni zaangażowania, funkcjonujący na rzeczy wybranego interesu, lecz nie kierujący się swoim dochodem finansowym. Aktualnie w Polsce jest wiele takich organizacji, określa je brak połączenia z władzami państwa, jak również niedoborem rządowych dotacji na ich funkcjonowanie.
25
Mar

W którym miejscu znaleźć aule wykładowe w Rzeszowie?

szkolenie iso
Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Zorganizowanie konferencji to wielkie wyzwanie. Przygotowanie udanego spotkania potrzebuje nieraz zaangażowania wielu sił i środków, także skoordynowania roboty licznego grona ludzi. W zależności od wielkości wydarzenia i jego charakteru okres, który powinniśmy określić na przygotowania może zawierać od paru dni do kilku miesięcy.
Syndicate content