warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koszty

22
Mar

Czy opłaca się oddawać księgowość w ręce zewnętrznej firmy? Czy można dzięki temu dużo zyskać?

księgowość, rachunki
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Jak posiadamy swoją firmę musimy liczyć się z nawet najmniejszą sumą pieniędzy, jaką wydajemy. Także małe, ale długofalowe oszczędności dają bowiem całkiem dobry rezultat. Dlatego też analizujemy oraz zastanawiamy się nad każdą z wydanych sum pieniędzy, ponieważ nie można pozwolić sobie na niepotrzebne koszty. Jeżeli części wydatków możemy uniknąć, to z chęcią korzystamy z tych możliwości.
16
Jul

Jesteś najlepszym informatykiem i sądzisz, iż praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

programowanie
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę bardzo dużo studentów pragnie założyć prywatną firmę i być rzetelnym przedsiębiorcą. To wszystko jest możliwe, ponieważ aktualnie rynek jest otwarty na nowe pomysły oraz spółki.
18
May

Reklama na samochodzie dociera do większej liczby obywateli

Reklama na samochodzie
Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie akcesoriów reklamowych tanio wychodzi przez sieć
Jeśli mamy własny biznes, to pragniemy, by miał on jak najlepszą reklamę, ale równocześnie chcemy za nią jak najmniej płacić. Przez to musimy wyszukać różnych materiałów reklamowych w sieci, ponieważ to tutaj mamy szansę znacznie zmniejszyć wydatki.
23
Oct

Czym są obligacje korporacyjne i w jakich sytuacjach dobrze jest z nich skorzystać?

obligacje
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku da się wyszukać znacznie ogrom metod na zarabianie środków oraz zebranie ważnych oszczędności. Jednym z najkorzystniejszych metod jest inwestowanie w obligacje, czyli papier wartościowy, w których jednostka która emituje jest dłużnikiem osoby kupującej obligacje. Jest to bardzo świetne rozwiązanie dla obu stron – jednostka wypuszczająca obligacje otrzymuje pożyczkę, a nabywający otrzymuje zysk z oprocentowania albo sprzedania.
2
Oct

Gdzie najkorzystniej nabyć lokal na wynajem?

budowa
Autor: AdHorizon Sp. z o.o.
Źródło: AdHorizon Sp. z o.o.
Koszty nieruchomości w Polsce różnią się bardzo mocno. W niektórych miastach mogą być nawet dwukrotnie niższe niż w większych metropoliach. Cena zależna jest oczywiście od dużej ilości zmiennych takich jak ilość mieszkańców w regionie czy poziom funkcjonowania gospodarki. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających kompromisu pomiędzy cenami mieszkań a perspektywami jakie daje nam mieszkanie w określonym mieście, jest wybór takiego miasta jak Gdańsk.
13
Aug

Transport to nieliczna z branż polskiej gospodarki, która nie boi się spowolnienia

bus na trasie
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy kryzys czy nie? Mnóstwo ludzi zadaje sobie takie pytanie. Ceny rosną, ale w większości branż wzrastają także zarobki. W sumie jest jak zwykle - firmom bogatym jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z obiegu wypadają niewielkie firmy, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych kontrahentów - zabijają je różnorodne opłaty i wzrastające koszty utrzymania.
29
Jul

Na tematy finansów - rozbudowana księgowość Wrocław

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy o rachunkowości nakłada na podmiot zobowiązany do prowadzenia dużej rachunkowości stosownie do jej zasad, dużo obowiązków. Są to m.in. precyzyjne ewidencje wszelkich zabiegów gospodarczych, płatności i długów, a także przeprowadzenie dokładnych rejestracji dotyczących poszczególnych obszarów działalności firmy. Sytuacja przedsiębiorstwa powinna być przedstawiona w sposób rzetelny i przejrzysty, a strategia rachunkowości powinna zapewniać wyodrębnienie w księgach wszystkich wydarzeń istotnych do ocenienia sytuacji majątkowej i gospodarczej, również wyniku finansowego jednostki przy zachowaniu normy zapobiegliwości.
27
Nov

Jak dobrze jest zaciągnąć szybką pożyczkę?

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu człowieka często występują sytuacje, w których pojawia się natychmiastowa potrzeba dodatkowych pieniędzy. Są to różnego rodzaju sytuacje i wypadki, jak na przykład uraz, którego konsekwencje można wyeliminować jedynie poprzez kosztowną operację w innym kraju. Istnieją także mniej tragiczne powody takiej konieczności. Niekiedy bierze się przykładowo pożyczki pod zastaw samochodów w celu opłacenia wyjazdu na urlop.
Syndicate content