warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koszty

5
Dec

Jakim sposobem tanio wydrukować ulotki służbowe?

przykładowe ulotki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, że wszyscy chcielibyśmy kupować każdą rzecz za nieduże pieniądze i żeby dana rzecz była pierwszej próby. Gdy robimy cokolwiek na zamówienie automatycznie zdaje nam się że cena będzie wyższa niż gdybyśmy daną rzecz zrealizowali sami. Jednak dzieje się tak jedynie w wypadku, kiedy zamawiamy pojedynczą rzecz, jeśli natomiast składamy zlecenie na sporą ilość egzemplarzy, koszt może nas wielce zdziwić. Tak bywa między innymi, jeśli chodzi o druk ulotek.
22
Mar

Czy opłaca się oddawać księgowość w ręce zewnętrznej firmy? Czy można dzięki temu dużo zyskać?

księgowość, rachunki
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy posiadamy własną firmę musimy liczyć się z każdą sumą pieniędzy, którą wydajemy. Nawet małe, lecz długofalowe oszczędzanie daje bowiem całkiem dobry efekt. Z tego powodu też analizujemy i zastanawiamy się nad każdą wydaną złotówką, gdyż nie możemy pozwolić sobie na zbędne koszty. Jeśli części wydatków możemy uniknąć, to z chęcią korzystamy z tych możliwości.
16
Jul

Jesteś najlepszym informatykiem i sądzisz, iż praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

programowanie
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie zdecydowanie więcej studentów chce otworzyć osobistą działalność i zostać niezależnym biznesmenem. To wszystko jest możliwe, albowiem aktualnie rynek jest otwarty na nowe pomysły , a także spółki.
18
May

Reklama na samochodzie dociera do większej liczby obywateli

Reklama na samochodzie
Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Akcesoria reklamowe najlepiej zamawiać przez internet
Jeżeli prowadzimy własny biznes, to chcemy, by posiadał on jak najlepszą reklamę, ale równocześnie chcemy za nią jak najmniej płacić. Przez to musimy poszukać różnych produktów reklamowych w sieci, gdyż to tu możemy mocno ograniczyć wydatki.
23
Oct

Czym są obligacje korporacyjne i w jakich sytuacjach dobrze jest z nich skorzystać?

obligacje
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach da się wyszukać wysoce mnóstwo metod na zarabianie pieniędzy , jak również zebranie kluczowych oszczędności. Jednym z najkorzystniejszych sposobów jest inwestycja w obligacje, czyli papier wartościowy, w których jednostka która emituje jest dłużnikiem jednostki nabywającej obligacje. Jest to wysoce korzystne rozwiązanie dla obu stron – osoba wypuszczająca obligacje uzyskuje pożyczkę, a kupujący otrzymuje zyski z oprocentowania albo sprzedania.
2
Oct

Gdzie najkorzystniej nabyć lokal na wynajem?

budowa
Autor: AdHorizon Sp. z o.o.
Źródło: AdHorizon Sp. z o.o.
Koszty apartamentów w naszym kraju nie rozkładają się równomiernie. W niektórych miastach potrafią być nawet połowę mniejsze niż w dużych miastach. Zależne jest to naturalnie od wielu zmiennych takich jak ilość mieszkańców w regionie czy uprzemysłowienie regionu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób szukających równowagi pomiędzy kosztami mieszkań a możliwościami jakie daje nam mieszkanie w określonym mieście, zdaje się być postawienie na takie miasto jak Gdańsk.
13
Aug

Transport to nieliczna z branż polskiej gospodarki, która nie boi się spowolnienia

bus na trasie
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kryzys, czy go nie ma? Mnóstwo ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż rosną też zarobki. W sumie jest jak zawsze - firmom w których są pieniądze jest coraz lepiej, firmom biednym - coraz gorzej. Z rynku wypadają niewielkie przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych kontrahentów - wykańczają je różnorodne opłaty i rosnące koszty utrzymania.
29
Jul

Na tematy finansów - rozbudowana księgowość Wrocław

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Ustawa o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia dużej rachunkowości stosownie do jej zasad, wiele obowiązków. Są to m.in. precyzyjne rejestr wszystkich zabiegów ekonomicznych, należności i długów, a też przeprowadzenie starannych ewidencji odnoszących się do różnych obszarów aktywności firmy. Sytuacja firmy powinna być przedstawiona w sposób prawdziwy i przejrzysty, a strategia rachunkowości musi zapewniać wyodrębnienie w rachunkowości wszelkich zajść istotnych do ocenienia sytuacji majątkowej i finansowej, również efektu kapitałowego jednostki przy zachowaniu normy ostrożności.
27
Nov

Jak dobrze jest zaciągnąć szybką pożyczkę?

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu ludzkim często zdarzają się momenty, kiedy pojawia się natychmiastowa potrzeba dodatkowej gotówki. Mogą to być różnorodne sytuacje i wypadki, jak przykładowo uraz, którego konsekwencje można leczyć jedynie za pomocą drogiego zabiegu operacyjnego w innym kraju. Bywają również mniej dramatyczne przyczyny tego rodzaju konieczności. Czasami brane są przykładowo pożyczki pod zastaw samochodów w celu sfinansowania wyjazdu na urlop.
Syndicate content