warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koszty

5
Dec

Jakim sposobem tanio wydrukować ulotki służbowe?

przykładowe ulotki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, iż wszyscy chcielibyśmy kupować każdą rzecz za nieduże pieniądze i aby ta rzecz była jak najlepszej próby. Gdy wykonujemy cokolwiek na zlecenie automatycznie może wydawać nam się że cena będzie wyższa niż gdybyśmy daną rzecz zrealizowali sami. Jednak dzieje się tak tylko w wypadku, gdy zamawiamy pojedynczy produkt, jeżeli zaś składamy zamówienie na dużą ilość sztuk, koszt może nas wielce zaskoczyć. Tak bywa m.in., gdy idzie o druk ulotek.
22
Mar

Czy opłaca się oddawać księgowość w ręce zewnętrznej firmy? Czy można dzięki temu dużo zyskać?

księgowość, rachunki
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Gdy posiadamy własną firmę musimy liczyć się z każdą sumą pieniędzy, którą wydajemy. Nawet małe, lecz długofalowe oszczędzanie daje bowiem całkiem dobry efekt. Z tego powodu też analizujemy i zastanawiamy się nad każdą wydaną złotówką, gdyż nie możemy pozwolić sobie na zbędne koszty. Jeśli części wydatków możemy uniknąć, to z chęcią korzystamy z tych możliwości.
16
Jul

Jesteś najlepszym informatykiem i sądzisz, iż praca w IT jest dla Ciebie? Przeczytaj ten materiał i dowiedź się czym mógłbyś się zająć

programowanie
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie zdecydowanie więcej studentów chce otworzyć osobistą działalność i zostać niezależnym biznesmenem. To wszystko jest możliwe, albowiem aktualnie rynek jest otwarty na nowe pomysły , a także spółki.
18
May

Reklama na samochodzie dociera do większej liczby obywateli

Reklama na samochodzie
Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie elementów reklamowych najtaniej wychodzi przez sieć
Jeżeli mamy swój biznes, to chcemy, aby posiadał on jak najwspanialszą reklamę, lecz jednocześnie chcemy za nią jak najmniej zapłacić. Dlatego powinniśmy poszukać różnych materiałów reklamowych w sieci, gdyż to tutaj możemy znacznie zmniejszyć wydatki.
23
Oct

Czym są obligacje korporacyjne i w jakich sytuacjach dobrze jest z nich skorzystać?

obligacje
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie można znaleźć wysoce dużo sposobów na zarabianie środków , jak również zebranie kluczowych oszczędności. Jednym z najpomyślniejszych metod jest inwestowanie w obligacje, czyli papiery wartościowe, w jakich jednostka która emituje jest dłużnikiem osoby kupującej obligacje. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla obu stron – osoba wypuszczająca obligacje otrzymuje pożyczkę, a nabywający zdobywa zyski z oprocentowania albo sprzedawania.
2
Oct

Gdzie najkorzystniej nabyć lokal na wynajem?

budowa
Autor: AdHorizon Sp. z o.o.
Źródło: AdHorizon Sp. z o.o.
Ceny mieszkań w Polsce różnią się bardzo mocno. W mniejszych miejscowościach potrafią być nawet połowę niższe niż w większych miastach. Cena zależna jest oczywiście od wielu czynników takich jak ilość mieszkańców w mieście czy poziom funkcjonowania gospodarki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających równowagi pomiędzy kosztami mieszkań a możliwościami jakie daje nam mieszkanie w danym mieście, zdaje się być postawienie na takie miasto jak Gdańsk.
13
Aug

Transport to nieliczna z branż polskiej gospodarki, która nie boi się spowolnienia

bus na trasie
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kryzys, czy go nie ma? Mnóstwo ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż rosną też zarobki. W sumie jest jak zawsze - firmom w których są pieniądze jest coraz lepiej, firmom biednym - coraz gorzej. Z rynku wypadają niewielkie przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych kontrahentów - wykańczają je różnorodne opłaty i rosnące koszty utrzymania.
29
Jul

Na tematy finansów - rozbudowana księgowość Wrocław

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Ustawa o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia dużej rachunkowości stosownie do jej zasad, wiele obowiązków. Są to m.in. precyzyjne rejestr wszystkich zabiegów ekonomicznych, należności i długów, a też przeprowadzenie starannych ewidencji odnoszących się do różnych obszarów aktywności firmy. Sytuacja firmy powinna być przedstawiona w sposób prawdziwy i przejrzysty, a strategia rachunkowości musi zapewniać wyodrębnienie w rachunkowości wszelkich zajść istotnych do ocenienia sytuacji majątkowej i finansowej, również efektu kapitałowego jednostki przy zachowaniu normy ostrożności.
27
Nov

Jak dobrze jest zaciągnąć szybką pożyczkę?

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu ludzkim często występują momenty, w których pojawia się nagła potrzeba dodatkowych pieniędzy. Mogą to być różnorodne problemy i wypadki, jak przykładowo uraz, którego skutki można leczyć wyłącznie za pomocą drogiego zabiegu operacyjnego w innym kraju. Bywają również mniej dramatyczne przyczyny tego rodzaju konieczności. Niekiedy bierze się przykładowo pożyczki pod zastaw samochodów dla opłacenia wakacyjnego wyjazdu.
Syndicate content