warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PRacownik

17
Feb

Systemy administrowania zakładem pracy i zasobami ludzkimi są konieczne w każdym pionierskim zakładzie pracy

zarządzanie
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Twoim pragnieniem jest prekursorska , a także rozbudowana firma? Jeżeli tak, to powinieneś przeczytać ten artykuł i dowiedzieć się od czego powinieneś rozpocząć, żeby już od początku zdobywać stałych kontrahentów. Na obecną chwilę nadzwyczaj kłopotliwie jest się wybić, albowiem na rynku funkcjonuje już ogrom korporacji, jakie proponują konkurencyjne ceny i usługi. Nie powinieneś się natomiast dobijać, albowiem przemysł i usługi w naszym państwie nadal będą się ewoluować i jest miejsce na to, aby powstawały nowiuteńkie przedsiębiorstwa.
23
Dec

Jak dobrać strój roboczy? O czym niezbędnie należy pamiętać? Jakie są podstawowe elementy takiego stroju?

robotnicy w odzieży roboczej
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie wybierania odzieży roboczej powinniśmy zwrócić uwagę na wiele ważnych kwestii. Dzięki temu można oczekiwać, iż ubiór będzie pełnił swoją rolę w każdym zakresie. Pracownik, który ma porządny strój roboczy jest bardziej wydajny, zyskuje na tym całe przedsiębiorstwo.
12
Aug

Biuro dla firmy – czym trzeba w pierwszej kolejności się dziś kierować wynajmując odpowiedni lokal?

Biura do wynajęcia
Autor: Formo 3 Architekci
Źródło: www.Sztuka-Architektury.pl
Biuro jest wizytówką firmy, w związku z tym dobrze jest zastanowić się nad wynajęciem reprezentacyjnego lokalu. To bardzo ważna decyzja i z pewnością nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy sprecyzować możliwości finansowe firmy oraz najwyższą kwotę, którą miesięcznie można spożytkować na wynajęcie biura.
29
Apr

Czytanie prawa zazwyczaj nie należy do przyjemności, ale minimum znajomości w tym zakresie to zgoła obowiązek

umowa o pracę
Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
Pojęcie kapitału początkowego wprowadziły zapisy tzw. ustawy emerytalnej. Ustalenie kapitału początkowego jest jednym z czynników, który będzie miał wpływ na wysokość świadczenia emerytalnego. Zakład Ubezpieczeń Społecznych liczy kapitał początkowy osobie, która ubiega się o prawo do emerytury. Zakład Ubezpieczeń Społecznych może także obliczyć kapitał początkowy odrębnie w dowolnym czasie, przed nabyciem prawa do emerytury. Kapitał początkowy jest ustalany każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r.
12
Jan

Przedsiębiorstwa zajmujące się doradztwem personalnym - czy opłaca się je wynajmować?

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Sporo przedsiębiorców, notabene niekoniecznie oni, myślą nad tym, co to payroll. Respons na to pytanie da się zawęzić do powiedzenia, iż powiązany jest z pieniędzmi. Trzeba jednakże poszerzyć tą regułkę, gdyż zawiera ona sporo niezwykle ważnych składowych.
1
Dec

Sondowanie satysfakcji pracowników poprzez oceny pracowników

pracownik
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Badanie satysfakcji i zadowolenia pracowników jest niesłychanie istotnym elementem, jaki powinien być obecny w każdej firmie, instytucji lub również przedsiębiorstwie. Odkrywanie zadowolenia pracowników z wykonywanej przez nich pracy to nic innego jak oceny pracownicze, które zezwalają na określenie zadowolenia pracowników w kontekście pewnych wyłowionych okręgów. Do takich obszarów może zaliczać się w szczególności wysokość wynagrodzenia, system motywacyjny w pracy, atmosfera panująca w miejscu pracy itd.
Syndicate content