warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PRacownik

17
Feb

Systemy administrowania zakładem pracy i zasobami ludzkimi są konieczne w każdym pionierskim zakładzie pracy

zarządzanie
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Twoim marzeniem jest prekursorska oraz rozbudowana firma? Jeżeli tak, to powinieneś przeczytać ten materiał i dowiedzieć się od czego powinieneś zacząć, aby już na wstępie zdobywać stałych kontrahentów. Obecnie niezmiernie kłopotliwie jest się wybić, bowiem na rynku funkcjonuje już mnóstwo przedsiębiorstw, które oferują konkurencyjne ceny oraz usługi. Nie możesz się jednak zniechęcać, albowiem przemysł i usługi w Polsce wciąż będą się kształtować i jest miejsce na to, żeby powstawały nowiusieńkie przedsiębiorstwa.
23
Dec

Jak dobrać strój roboczy? O czym niezbędnie należy pamiętać? Jakie są podstawowe elementy takiego stroju?

robotnicy w odzieży roboczej
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie wybierania odzieży roboczej trzeba zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Dzięki temu można oczekiwać, iż ubiór będzie spełniał swoją rolę w każdym zakresie. Pracownik, jaki ma profesjonalny strój roboczy jest bardziej wydajny, zyskuje na tym całe przedsiębiorstwo.
12
Aug

Biuro dla firmy – czym trzeba w pierwszej kolejności się dziś kierować wynajmując odpowiedni lokal?

Biura do wynajęcia
Autor: Formo 3 Architekci
Źródło: www.Sztuka-Architektury.pl
Biuro jest wizytówką firmy, więc warto zastanowić się nad wybraniem najlepszego lokalu. To naprawdę ważna decyzja i na pewno nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba mieć na uwadze w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy ustalić możliwości finansowe firmy oraz najwyższą kwotę, którą miesięcznie można przeznaczyć na wynajęcie biura.
29
Apr

Czytanie prawa zazwyczaj nie należy do przyjemności, ale minimum znajomości w tym zakresie to zgoła obowiązek

umowa o pracę
Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
Pojęcie kapitału początkowego wprowadziły zapisy tzw. ustawy emerytalnej. Ustalenie kapitału początkowego jest jednym z elementów, który będzie miał wpływ na wysokość emerytury. ZUS ustala kapitał początkowy osobie, która ubiega się o prawo do emerytury. Zakład Ubezpieczeń Społecznych może także ustalić kapitał początkowy odrębnie w dowolnym czasie, przed nabyciem uprawnień emerytalnych. Kapitał początkowy jest liczony każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r.
12
Jan

Przedsiębiorstwa zajmujące się doradztwem personalnym - czy opłaca się je wynajmować?

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Liczni biznesmeni, notabene niekoniecznie oni, zastanawiają się, co to payroll. Respons na to pytanie da się zawęzić do stwierdzenia, iż dotyczy on wynagrodzenia. Trzeba jednakże powiększyć tą definicję, ponieważ posiada ona mnóstwo niezwykle ważnych składowych.
1
Dec

Sondowanie satysfakcji pracowników poprzez oceny pracowników

pracownik
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Badanie satysfakcji i zadowolenia pracowników jest bardzo znaczącym fragmentem, jaki powinien być obecny w każdej firmie, instytucji czy również przedsiębiorstwie. Badanie zadowolenia pracowników z wykonywanej przez nich pracy to nic innego jak oceny pracownicze, jakie pozwalają na ustalenie zadowolenia pracowników w kontekście pewnych wyłonionych obrębów. Do takich obrębów może zaliczać się między innymi stopień wynagrodzenia, system motywacyjny w pracy, atmosfera dominująca w miejscu pracy i tak dalej.
Syndicate content