warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

IT

5
Feb

Jeżeli posiadamy jakąkolwiek działalność, to dobrze będzie zatroszczyć się o to, aby nigdy nie brakowało nam wizytówek dla klientów

tworzenie wizytówek
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy, aby nasza spółka stała się rozpoznawalna, to powinniśmy zadbać o odpowiednią reklamę. Świetnym rozwiązaniem może być wykonanie własnych wizytówek, które możemy wręczać klientom.
5
Feb

Specjalistyczne usługi IT szansą na intensywny rozwój dla polskich firm

komputer
Autor: NTNU Trondheim
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie efektywne funkcjonowanie firmy niejednokrotnie zależy od niezawodnych systemów informatycznych. Już nawet niewielkie firmy niezwykle często korzystają z zaawansowanych rozwiązań IT, wiedząc doskonale o tym, iż za sprawą tego można znacząco usprawnić wiele procesów. Usługi informatyczne przyczyniają się m.in. do skuteczniejszej organizacji pracy, zarządzania finansami itp. Na rynku istnieje niezwykle wiele firm, które świadczą właśnie usługi IT.
2
Feb

Outsourcing IT - doskonałe rozwiązanie podobnie dla małych, jak także większych firm

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjąc w czasach internetu zdecydowanie często mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami, podobnie w małych, jak zarówno w większych firmach. Usługi informatyczne oraz komputerowe są rozwiązaniem, z którego nie bez przyczyny korzysta coraz większa ilość firm. Biorąc pod uwagę niezwykle istotną sprawę, jaką jest zarządzanie przedsiębiorstwem, bez wątpienia kwestie związane z IT należy powierzyć profesjonalistom, za czym kryje się outsourcing IT.
17
Jan

Co to jest controlling, czyli praktyczne budżetowanie firmy

Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrola środków finansowych jest ważnym aspektem działalności każdej firmy. Trudno sobie wyobrazić szefostwo firmy, która przechodzi sukces rynkowy i wzrasta finansowo bez profesjonalnych analityczno-planowych decyzji. Rzadko kiedy sukces ekonomiczny jest skutkiem pokerowej zagrywki lub splotu przyjaznych warunków.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie nasz świat bez stron internetowych? Wydaje się to raczej niemożliwe. Mnóstwo ludzi siedzi długie godziny w internecie. Co takiego czynimy w sieci? Zazwyczaj tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą różnego typu komunikatorów.Internet jest za nami codziennie. Niewątpliwie, stał się znaczącą częścią naszego życia.
12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej właściwy fundusz bądź portfel funduszy.
20
Oct

Praca w it jest bardzo wymagająca lecz również zadowalająca

zajęcia szkolne
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy świat zaskakuje nas na każdym roku. Trzeba nadążać lub zostaniemy w tyle. Z tego powodu praca w IT okazuje się wyzwaniem na miarę właśnie tych czasów. Wiadomo, że nie każdy będzie się nadawał do tego typu pracy. Dlaczego? Bo nie wszyscy znają się na współczesnej technologii, która jest ściśle połączona z telekomunikacją. IT to działania na wielu płaszczyznach i na każdej z nich trzeba się znać. Osoby znające się na rzeczy są niezbędni w różnych firmach.
16
Sep

W jaki sposób powinniśmy wdrożyć rozwiązania informatyczne?

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania informatyczne są obecnie przez nas wdrażane na niepomiernie szeroką skalę. Nie sposób bowiem nie dostrzec wielkiego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym codziennym życiu. Również tego wariantu oprogramowanie jest przez nas wykorzystywane w toku realizowania powszednich obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia. Pozwalają one bowiem na znaczne przyspieszenie oraz przede wszystkim zwiększenie komfortu przy pracy.
26
Aug

Na czym opiera się outsourcing informatyczny?

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Tajemniczo brzmiące określenie outsourcing informatyczny to szereg rozwiązań z dziedziny IT, które w znacznym stopniu uproszczą codzienne funkcjonowanie, chociaż nie wszyscy o tym wiedzą i są tego świadomi. Idealne rozwiązania outsourcingowe, które wciąż są ulepszane na szeroką skalę w Polsce, obejmują prowadzenie rozmaitego pokroju działań, które mają na celu zwiększenie i pełną intensyfikację konkurencyjności pewnej firmy.
Syndicate content