warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

IT

5
Feb

Jeżeli posiadamy jakąkolwiek działalność, to dobrze będzie zatroszczyć się o to, aby nigdy nie brakowało nam wizytówek dla klientów

tworzenie wizytówek
Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy, by nasza marka była rozpoznawalna, to powinniśmy zadbać o skuteczną reklamę. Bardzo dobrym pomysłem będzie posiadanie swoich wizytówek, które będziemy wręczać klientom.
5
Feb

Specjalistyczne usługi IT szansą na intensywny rozwój dla polskich firm

komputer
Autor: NTNU Trondheim
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj właściwe funkcjonowanie firmy niejednokrotnie uzależnione jest od innowacyjnych systemów informatycznych. Już nawet niewielkie firmy bardzo często wykorzystują nowoczesne rozwiązania IT, zdając sobie sprawę z tego, że za sprawą tego można znacząco usprawnić wiele procesów. Usługi informatyczne przyczyniają się m.in. do skuteczniejszej organizacji pracy, organizowania finansów itp. Na rynku funkcjonuje bardzo wiele firm, które świadczą przede wszystkim usługi IT.
2
Feb

Outsourcing IT - doskonałe rozwiązanie podobnie dla małych, jak także większych firm

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjąc w czasach internetu bardzo często spotykamy się z najnowszymi technologiami, podobnie w małych, jak również w dużych firmach. Usługi informatyczne oraz komputerowe są rozwiązaniem, z którego nie bez powodu korzysta coraz większa ilość przedsiębiorstw. Zważywszy na bardzo istotną kwestię, jaką jest zarządzanie firmą, zapewne kwestie związane z IT wypada powierzyć profesjonalistom, za czym kryje się outsourcing IT.
17
Jan

Co to jest controlling, czyli praktyczne budżetowanie firmy

Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrolowanie zasobów firmy jest ważnym aspektem działalności każdej firmy. Trudno faktycznie wyobrazić sobie zarząd firmy, która przechodzi sukces rynkowy i pnie się w górę bez profesjonalnych analityczno-planowych decyzji. Rzadko bywa, że sukces finansowy jest związany z pokerową zagrywką albo splotem przyjemnych warunków.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie współczesny świat bez sieci? Zdaje się to kompletnie niemożliwe. Większość młodych spędza długie godziny w internecie. Co takiego robimy w internecie? Zwykle tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą wszelkiego rodzaju komunikatorów.Sieć jest za nami codziennie. Bez wątpienia, stał się istotną cząstką współczesnego świata.
12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej właściwy fundusz bądź portfel funduszy.
20
Oct

Praca w it jest bardzo wymagająca lecz również zadowalająca

zajęcia szkolne
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy świat zaskakuje nas na każdym roku. Trzeba nadążać lub pozostaniemy w tyle. Z tego powodu praca w IT staje się wyzwaniem na miarę dzisiejszych czasów. Oczywiście nie każdy będzie się nadawał do tego rodzaju pracy. Dlaczego? Bo nie każdy zna się na obecnej technologii, która ściśle łączy się z telekomunikacją. IT to działania na różnych płaszczyznach i na wszystkich trzeba się znać. Osoby znające się na rzeczy są niezbędni w wielu firmach.
16
Sep

W jaki sposób powinniśmy wdrożyć rozwiązania informatyczne?

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania informatyczne są dzisiaj przez nas implementowane na niebywale dużą skalę. Nie sposób bowiem nie dostrzec ogromnego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym dziennym życiu. Podobnie tego wariantu oprogramowanie jest przez nas wykorzystywane w trakcie wypełniania codziennych obowiązków w miejscu naszego zaangażowania. Umożliwiają one bowiem na istotne przyspieszenie oraz przede wszystkim podwyższenie komfortu przy pracy.
26
Aug

Na czym opiera się outsourcing informatyczny?

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Tajemniczo brzmiące określenie outsourcing informatyczny to szereg rozwiązań z dziedziny IT, które w znacznym stopniu uproszczą codzienne funkcjonowanie, chociaż nie wszyscy o tym wiedzą i są tego świadomi. Idealne rozwiązania outsourcingowe, które wciąż są ulepszane na szeroką skalę w Polsce, obejmują prowadzenie rozmaitego pokroju działań, które mają na celu zwiększenie i pełną intensyfikację konkurencyjności pewnej firmy.
Syndicate content