warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

IT

12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (i nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W związku z powyższym inwestor przed wyborem konkretnego funduszu powinien zapoznać się z polityką funduszu - w jakie instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
20
Oct

Praca w it jest bardzo wymagająca lecz również zadowalająca

zajęcia szkolne
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny świat zaskakuje nas na każdym roku. Trzeba nadążać albo pozostaniemy w tyle. Dlatego praca w IT staje się wyzwaniem na miarę właśnie tych czasów. Jak można się domyślić nie wszyscy będą się nadawać do tego rodzaju pracy. Czemu? Bo nie wszyscy znają się na dzisiejszej technologii, która jest ściśle połączona z telekomunikacją. IT to praca na wielu płaszczyznach i na każdej z nich należy się znać. Osoby znające się na rzeczy są potrzebne w różnych firmach.
16
Sep

W jaki sposób powinniśmy wdrożyć rozwiązania informatyczne?

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania informatyczne są dzisiaj przez nas implementowane na niezmiernie szeroką skalę. Nie sposób bowiem nie spostrzec ogromnego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym powszednim życiu. Również tego rodzaju oprogramowanie jest przez nas użytkowane w trakcie wypełniania codziennych obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia. Pozwalają one bowiem na istotne przyspieszenie oraz przede wszystkim zwiększenie komfortu przy pracy.
26
Aug

Na czym opiera się outsourcing informatyczny?

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Tajemniczo brzmiący termin outsourcing informatyczny to szereg rozwiązań z dziedziny IT, które w znacznym stopniu uproszczą codzienne funkcjonowanie, ale nie wszyscy o tym wiedzą oraz są tego świadomi. Ciekawe rozwiązania outsourcingowe, które stale są ulepszane na szeroką skalę w Polsce, obejmują prowadzenie różnych działań, które mają za zadanie zwiększenie oraz całkowitą intensyfikację konkurencyjności określonej firmy.
Syndicate content