warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

inwestycja

5
Feb

Od czasu do czasu pożyczki są nieuniknione

obligacje na giełdzie
Autor: Christine Puccio
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jakaś przedsiębiorstwo pragnie się zmieniać i być lepsza od własnej konkurencji, to z pewnością musi ciągle dokładać wielkich sił, by się przemieniać finansowo. Dlatego właśnie dyrektorzy co chwilę dokładają wielkich starań, by uzyskać fundusze, które im w tym rozwijaniu się pomogą oraz które powodują, iż ogólny majątek przedsiębiorstwa będzie jeszcze pomnożony.
5
Dec

uzyskanie funduszy unijnych

fundusz
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Małe zaciekawienie funduszami europejskimi wśród drobnych firm wypływa z ich kiepskich doświadczeń w tym obszarze z poprzedniego czasu pomocowego i niski stopień zaufania do instytucji nimi rozporządzającymi.
Przedsiębiorcy, jacy zdecydują się pozyskać fundusze unijne dla małych firm, będą mogli przeznaczyć środki pieniężne na zwiększenie rezerw materialnych i niematerialnych, w tym zakupienie środków trwałych, oraz zwiększenie obszarów zawodowych kadry.
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy oszczędzania mogą być różne i zależą przede wszystkim od osobistych wyborów osób dysponujących wolnym kapitał. Poniektóre osoby będą wkładać w majątki mieszkalne lub komercyjne oraz ryzykować tym, czy znajdą na nie dzierżawców, a dodatkowo czy okres trwania umowy najmu nie dostarczy dokuczliwych niespodzianek. Naturalnie takowa lokata wymaga większych nakładów pieniężnych, tudzież czas jej zwrotu jest bardzo długotrwały.
1
Sep

Kursy z zakresu tematów związanych z iso stają się niezwykle ważne dla zaradnych przedsiębiorców

szkolenie
Autor: University of Salford Press Office
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że warto cały czas inwestować w siebie i doszkalać się, świetnie wie każdy zatrudniony, ale nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, aby chodzić na wykłady. A w niektórych przypadkach powodem rezygnacji bywa po prostu brak środków finansowych. Sam rynek kursów bardzo się powiększył, a także zmienił, bo część placówek oświatowych korzysta z pomocy Unii Europejskiej i proponuje bezpłatne zajęcia. Teraz mogą się edukować nie tylko pracownicy umysłowi, lecz również pracownicy fizyczni.
28
May

Pomysł na biznes - budowa produkcyjnych hal pod wynajem

hala przemysłowa
Autor: anton_ls_71
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujesz pomysłu na biznes, pragniesz zainwestować kapitał w ciekawy sposób i boisz się ryzyka - ten tekst z pewnością powstał dla Ciebie. Napisałem go z myślą o osobach, które dysponując stosownymi środkami poszukują pomysłu na inwestycje ze znaczną stopą zwrotu, pewnego a także sprawdzonego w innych państwach Wspólnoty Europejskiej. Mam dla nich pomysł - zbudowanie hali produkcyjnej pod najem.
13
May

Tradycyjna reklama, a nowoczesne rozwiązania reklamowe

Ulotka reklamowa
Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama jest konieczna w przypadku wielu firm. Jak zatem zareklamować się skutecznie? Dzisiejsze formy nie zawsze dają efekt. Klient zazwyczaj nie ma wolnego na wchodzenie i wysłuchiwanie reklam www, za to każdego dnia porusza się po mieście, bierze ulotki, czyta bannery. Ten sposób docierania do tłumu działa od zawsze.
12
Mar

Metoda na rozwój biznesu

Praca przy komputerze
Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo do własnej działalności wymaga zleceń na swój artykuł nie ważne czy robimy stoliki bądź dostarczamy produkty biurowe do przedsiębiorstw i instytucji. Musimy posiadać odbiorców.Menadżerowie radzą sobie z tym sprawą na parę sposobów. Z reguły konsolidują fragmenty wszystkich. Bezspornie fundamentem jest reklama, odmienną sposobem zdobywania odbiorców jest tzw. poczta pantoflowa
14
Oct

Mieszkania na sprzedaż w polskich miastach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o mieszkania to są one dobrą inwestycją. Wiele osób wybiera drogą złotą biżuterię, bo wie, że to również swoistego rodzaju inwestycja, która na pewno jest dobra. Ci, którzy mają więcej pieniędzy inwestują w jakieś nieruchomości. Mieszkanie możemy często kupić w niskiej cenie, następnie je wynajmować, a następnie, gdy ceny okażą się wyższe możemy mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to bardzo dobry interes. Trzeba jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale wiele osób może być dobrym agentem do spraw nieruchomości.
Syndicate content