warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

inwestycja

5
Feb

Od czasu do czasu pożyczki są nieuniknione

obligacje na giełdzie
Autor: Christine Puccio
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jakaś przedsiębiorstwo pragnie się zmieniać i być lepsza od własnej konkurencji, to z pewnością musi ciągle dokładać wielkich sił, by się przemieniać finansowo. Dlatego właśnie dyrektorzy co chwilę dokładają wielkich starań, by uzyskać fundusze, które im w tym rozwijaniu się pomogą oraz które powodują, iż ogólny majątek przedsiębiorstwa będzie jeszcze pomnożony.
5
Dec

uzyskanie funduszy unijnych

fundusz
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Niskie zaciekawienie funduszami europejskimi pośród małych firm wynika z ich złych przejść w tym obrębie z byłego okresu pomocowego i niski stopień ufności do instytucji nimi dysponującymi.
Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się zdobyć fundusze unijne dla małych firm, będą mogli poświęcić środki pieniężne na rozrost rezerw materialnych i niematerialnych, w tym kupno środków trwałych, oraz zwiększenie sfery zawodowych kadry.
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy szczędzenia mogą być rozmaite i zależą w głównej mierze od osobistych wyborów ludzi dysponujących wolnym kapitał. Niektóre osoby będą inwestować w majątki mieszkalne czy komercyjne oraz zaryzykować tym, czy odnajdą na nie dzierżawców, a dodatkowo czy czas trwania umowy wynajmu nie dostarczy przykrych niespodzianek. Rzecz jasna takowa inwestycja wymaga większych nakładów pieniężnych, natomiast czas jej zwrotu jest ogromnie długotrwały.
1
Sep

Kursy z zakresu tematów związanych z iso stają się niezwykle ważne dla zaradnych przedsiębiorców

szkolenie
Autor: University of Salford Press Office
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że warto cały czas inwestować w siebie i dokształcać się, bardzo dobrze wie każdy zatrudniony, lecz nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, żeby chodzić na zajęcia. A w niektórych przypadkach powodem rezygnacji bywa po prostu brak środków finansowych. Sam rynek kursów bardzo się powiększył, jak również przebudował, bo część placówek edukacyjnych korzysta z pomocy Unii Europejskiej i oferuje bezpłatne lekcje. Teraz mogą się edukować nie tylko księgowe lub kadrowe, ale również robotnicy.
28
May

Pomysł na biznes - budowa produkcyjnych hal pod wynajem

hala przemysłowa
Autor: anton_ls_71
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujesz pomysłu na biznes, pragniesz zainwestować kapitał w ciekawy sposób i boisz się ryzyka - ten tekst z pewnością powstał dla Ciebie. Napisałem go z myślą o osobach, które dysponując stosownymi środkami poszukują pomysłu na inwestycje ze znaczną stopą zwrotu, pewnego a także sprawdzonego w innych państwach Wspólnoty Europejskiej. Mam dla nich pomysł - zbudowanie hali produkcyjnej pod najem.
13
May

Tradycyjna reklama, a nowoczesne rozwiązania reklamowe

Ulotka reklamowa
Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama jest konieczna w przypadku dzisiejszych przedsiębiorstw. Jak zatem zareklamować się skutecznie? Nowoczesne formy nie zawsze dają wymarzony efekt. Klient zazwyczaj nie ma wolnego na kliknięcia i czytanie reklam internetowych, za to każdego dnia jeździ po mieście, zbiera ulotki, czyta gazetki. Tradycyjny sposób docierania do ludzi działa od zawsze.
12
Mar

Metoda na rozwój biznesu

Praca przy komputerze
Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo do własnej aktywności potrzebuje zamówień na swój artykuł nie istotne czy produkujemy stoliki bądź zaopatrujemy w artykuły biurowe do firm i instytucji. Musimy posiadać konsumentów.Przedsiębiorcy radzą sobie z tym sprawą na parę sposobów. Na ogół łączą części wszystkich. Bezspornie fundamentem jest reklama, odmienną sposobem pozyskiwania kontrahentów jest tzw. poczta pantoflowa
14
Oct

Mieszkania na sprzedaż w polskich miastach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o mieszkania to są one dobrą inwestycją. Wiele osób kupuje drogą złotą biżuterię, bo wie, że to też pewnego rodzaju inwestycja, która na sto procent się opłaci. Te osoby, które posiadają dużo pieniędzy kupują jakieś nieruchomości. Mieszkanie da się często kupić w niskiej cenie, następnie je wynajmować, a później, gdy ceny będą bardziej korzystne można mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to genialny interes. Trzeba jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale sporo osób może być dobrym agentem do spraw nieruchomości.
Syndicate content