warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

inwestycja

29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy szczędzenia mogą być różne i zależą w głównej mierze od indywidualnych priorytetów osób dysponujących wolnym kapitał. Niektóre jednostki będą wkładać w majątki mieszkalne bądź komercyjne i zaryzykować tym, czy odnajdą na nie najemców, a dodatkowo czy czas trwania umowy najmu nie przyniesie dokuczliwych niespodzianek. Naturalnie taka inwestycja nastręcza większych nakładów finansowych, tudzież czas jej zwrotu jest bardzo wydłużony.
1
Sep

Kursy z zakresu tematów związanych z iso stają się niezwykle ważne dla zaradnych przedsiębiorców

szkolenie
Autor: University of Salford Press Office
Źródło: http://www.flickr.com
O tym, że warto na bieżąco inwestować w siebie i doszkalać się, świetnie wie każdy zatrudniony, ale nie każdy ma wystarczająco wiele czasu, żeby uczęszczać na wykłady. A czasem powodem bierności bywa po prostu brak pieniędzy. Sam rynek kursów bardzo się rozwinął, a także zmienił, bo część placówek szkoleniowych korzysta z pomocy Unii Europejskiej i proponuje bezpłatne zajęcia. Teraz mogą się doszkalać nie tylko księgowe albo kadrowe, lecz również pracownicy fizyczni.
28
May

Pomysł na biznes - budowa produkcyjnych hal pod wynajem

hala przemysłowa
Autor: anton_ls_71
Źródło: http://www.flickr.com
O ile poszukujesz pomysłu na firmę, pragniesz ulokować pieniądze w interesujący sposób oraz obawiasz się ryzyka - ten materiał na pewno powstał dla Ciebie. Napisałem go z myślą o ludziach, którzy dysponując stosownymi środkami poszukują pomysłu na budowlę z wysoką stopą zwrotu, pewnego i wypróbowanego w innych państwach UE. Mam dla nich rozwiązanie - pobudowanie hali produkcyjnej pod wynajem.
13
May

Tradycyjna reklama, a nowoczesne rozwiązania reklamowe

Ulotka reklamowa
Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama jest konieczna w przypadku większości marek. Jak więc pokazywać się dobrze? Innowacyjne formy nie zawsze dają efekt. Klient często nie ma czasu na kliknięcia i czytanie reklam www, za to każdego dnia chodzi po mieście, zbiera ulotki, czyta bannery. Ten sposób docierania do klienta działa od zawsze.
12
Mar

Metoda na rozwój biznesu

Praca przy komputerze
Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiekolwiek przedsiębiorstwo do własnej aktywności wymaga zleceń na swój artykuł nie istotne czy produkujemy stoły bądź zaopatrujemy w produkty biurowe do przedsiębiorstw i instytucji. Musimy posiadać klientów.Menadżerowie radzą sobie z owym kłopotem na parę sposobów. Z reguły łączą części wszystkich. Bez wątpliwości fundamentem jest marketing, odrębną sposobem zdobywania kontrahentów jest tak zwana poczta pantoflowa
14
Oct

Mieszkania na sprzedaż w polskich miastach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wszelkiego typu nieruchomości to są one świetną inwestycją. Sporo osób wybiera drogą złotą biżuterię, bo wie, że to też swoistego rodzaju inwestycja, która na sto procent się opłaci. Ci, którzy mają więcej pieniędzy kupują jakieś nieruchomości. Mieszkanie można często kupić w niskiej cenie, później można je wynajmować, a następnie, gdy ceny będą wyższe można mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to bardzo dobry biznes. Musimy jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale sporo osób może być świetnym agentem nieruchomości.
Syndicate content