warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ranking

5
Feb

Zestawienia rachunków w ofercie banków - przydatne w dokonaniu wyboru

polskie banknoty
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie ludzie zalewani są znaczną liczbą ofert różnego typu. Wypływa to na przykład z różnorodności funkcjonujących obecnie firm. Z tej znacznej ich ilości bierze się natomiast wysoki stopień konkurencyjności. Jeżeli nie ma się korzystnej, przyciągającej uwagę oferty, to właściwie na rynku produktów i usług się ginie. Z tej przyczyny zwykły człowiek potrzebuje wskazówek, które pomogą mu dobrać idealną dla siebie ofertę. Problem ten dotyczy na przykład usług oferowanych w bankach. W ostatnim czasie bowiem również w Polsce tworzonych jest bardzo wiele nowych banków, a także otwierają swoje placówki banki zagraniczne.
4
Sep

Co Ty wiesz o oszczędzaniu?

metafora poszukiwania pieniędzy
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób niemal przez cały rok snuje plany dotyczące wakacyjnego urlopu. Gdzie, kiedy i na jak długo? To podstawowe pytania dotyczące owego dylematu. Lecz równie istotna może być kwestia za co sfinansujemy swoje wakacje. Biorąc pod uwagę, że tylko nieliczne osoby posiadają jakiekolwiek oszczędności, może okazać się, że większość osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej czy wykorzystywanie karty kredytowej w celu opłacenia wyjazdu nie jest receptą na nasze kłopoty. Konsekwencje tych zobowiązań są w stanie niefortunnie odbić się na naszych finansach czego skutki możemy odczuwać niemal przez cały kolejny rok.
Syndicate content