warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ranking

5
Feb

Zestawienia rachunków w ofercie banków - przydatne w dokonaniu wyboru

polskie banknoty
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie ludzie zalewani są wielką liczbą ofert różnego rodzaju. Wynika to między innymi z różnorodności funkcjonujących obecnie przedsiębiorstw. Z tej wielkiej ich ilości bierze się z kolei wysoki stopień konkurencyjności. Jeżeli nie ma się konkurencyjnej, przyciągającej uwagę oferty, to właściwie na rynku towarów i usług się nie istnieje. Z tej przyczyny przeciętny człowiek potrzebuje wskazówek, które pomogą mu dobrać idealną dla siebie ofertę. Zjawisko to dotyczy między innymi usług oferowanych w bankach. W ostatnich latach bowiem także w Polsce powstaje bardzo dużo nowych placówek bankowych, a także otwierają własne placówki banki z zagranicy.
4
Sep

Co Ty wiesz o oszczędzaniu?

metafora poszukiwania pieniędzy
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób niemal przez cały rok snuje plany dotyczące wakacyjnego urlopu. Gdzie, kiedy i na jak długo? To podstawowe pytania dotyczące owego dylematu. Lecz równie istotna może być kwestia za co sfinansujemy swoje wakacje. Biorąc pod uwagę, że tylko nieliczne osoby posiadają jakiekolwiek oszczędności, może okazać się, że większość osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej czy wykorzystywanie karty kredytowej w celu opłacenia wyjazdu nie jest receptą na nasze kłopoty. Konsekwencje tych zobowiązań są w stanie niefortunnie odbić się na naszych finansach czego skutki możemy odczuwać niemal przez cały kolejny rok.
Syndicate content