warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

prawo

19
Jul

Właściwe zeznanie podatkowe

firma
Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy to duży wyczyn. Wszyscy możemy się domyślić jak to jest, gdy należy panować nad całą dokumentacją firmy, nie jest to proste. Tak, więc trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że będziemy musieli poprosić kogoś o wsparcie.
21
Apr

Dobry adwokat i biegła kancelaria radcy prawnego

prawo
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Adwokat, to osoba, której głównym zadaniem jest zaświadczanie doświadczonej pomocy prawnej. Pomoc ta zdoła polegać w szczególności na udzielaniu porad prawnych, występowaniu w imieniu Kontrahenta przed sądami lub urzędami, obrabianie projektów aktów prawnych, oraz także przygotowywanie opinii prawnych.
5
Oct

Windykacja Rzeszów ma szansę pochwalić się wspaniałymi rezultatami

windykacja
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Windykacja Rzeszów pomoże nam w każdym przypadku

Znacznie częściej dzieje się, że obywatele się zadłużają oraz nie spłacają własnych zobowiązań finansowych. Przeważnie właściwe przedsiębiorstwa dość długo czekają, jednakże jeśli nadal nie widać należnych pieniędzy, decydują się na wykorzystanie z wiedzy proponowanej przez odpowiednie służby.
14
Jan

Odprawy emerytalne jako jednokrotne należności pieniężne dla pracowników odchodzących na emeryturę.

finanse
Wszystkie jednostki będące pod zarządem ustawy o rachunkowości mają obowiązek uczynienia takiej pracy jak wycena instrumentów finansowych. Od zadania tego mogą się zwolnić tylko te jednostki, które nie podlegają kwestii poddania swojego sprawozdania finansowego corocznemu badaniu, ponieważ nie spełniają przewidzianych ustawą kryteriów. Rozporządzenie o instrumentach finansowych przewiduje, że niektóre instrumenty finansowe wycenia się w korygowanej cenie kupna, nazywanej też zamortyzowanym kosztem.
8
Dec

Firmy trudniace się windykacją należności jako placówki pomocne innym firmom i osobom prywatnym w odzyskiwaniu zadłużenia.

windykacja
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Windykacja to dosłownie znaczy żądanie roszczeń, obronę konieczną, a często zemstę. Od czasów Cesarstwa Rzymskiego działała instytucja prawna rei vindicatio, jakiej funkcją było dążenie do odzyskania produktów będących w posiadaniu osoby nieuprawnionej. Aktualnie windykacja należności to dochodzenie własności za pomocą środków zapisanych w aktualnych przepisach prawnych.
31
Oct

Czy warto wynająć kancelarie prawnicze starając się o realizację zamówień publicznych?

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach stan gospodarki polskiej nie napawa optymizmem. Dużo firm obwieszcza bankructwo. Młodzi Polacy z braku zajęcia wyjeżdżają do krajów na zachodzie. Obserwuje się zastój w gospodarce, który w najbliższym odstępie czasu może posunąć kryzys ekonomiczny. Chociaż w naszej epoce rynki są globalne, to jednak ogromna konkurencja ze wschodu jest zbyt trudna do zwyciężenia dla rodzimych przedsiębiorców. Dużą szansą dla naszych firm jest obsługa zamówień publicznych. Czy firmy powinny same starać się o zamówienia publiczne czy powinny skorzystać z pomocy doświadczonych kancelarii prawniczych?
24
Sep

Kłopoty z podatkami - co zrobić?

obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty legislacyjne to zmora wielu osób, jakie nie zawsze muszą znać się jak najlepiej na prawie. Mówi się, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, cóż jednak, gdy samo prawo okazuje się zbytnio zawikłane, tak iż normalny człowiek nie jest w stanie się w tymże w pełni rozeznać, gdzie może on szukać ratunku? Kwestie te okazują się szczególnie problematyczne, jeżeli przychodzi co do trudności z podatkami.
6
Dec

Porady prawne wygodnie przez Internet

Toshiba Portégé R700
Autor: Toshiba
Źródło: Toshiba
Mnóstwo serwisów proponuje porady prawne przez Internet. Wielokrotnie jednak klient nie może sprawdzić, jaka osoba za pośrednictwem tego serwisu daje rady. Wtedy najkorzystniej jest skorzystać z takiego źródła, gdzie na stornie internetowej będą umieszczone dane odnoszące się do osób, nie zależnie czy to prawnik czy też doradca prawny, które realizują określoną usługę prawną.
12
Nov

Usługi prawne dla każdego

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nie ulega żadnej wątpliwości, że aktualnie coraz więcej osób zgadza się z tym, że prawo zdecydowanie nie pomaga tak, jak by tego oczekiwali. Wszystko bynajmniej nie jest efektem tego, że przepisy są niepotrzebne, ale ich egzekwowanie często jest nieadekwatne.
Syndicate content