warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

klient

2
Feb

Najlepszy program lojalnościowy - jaki można wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w obecnych czasach jest hasło lojalność? Czy w tych czasach potrafimy być lojalni? Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, jeśli chodzi o lojalność co do jakiś marek, to widać bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiły do większego grona ludzi, a które z lojalnościowych programów okazały się nietrafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, kiedy robią zakupy.
2
Feb

Jak zaprojektować oryginalną wizytówkę, która zwróci uwagę klientów?

Przykładowe wizytówki
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Poznając nowych ludzi, szczególnie z innych firm, dostajemy od nich wizytówki. Jeżeli pragniemy zapewnić sobie szybki sukces i zaciekawić innych swoją ofertą powinniśmy zrobić ciekawe wizytówki. Firmowe wizytówki często są bardzo proste, opatrzone jedynie znakiem firmy.
18
Jan

Zakładanie sklepu wirtualnego wiąże się również z obowiązkiem przestrzegania przepisów z dziedziny prawa handlowego

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep wirtualny może przynieść właścicielom większe korzyści materialne niż ten dobrze znany nam od czasów dzieciństwa. I nie ma się co dziwić. Nasi Rodacy coraz chętniej robią zakupy w sieci, bo mają ku temu jasno sprecyzowane powody. Jednym z nich bywa czas, którego zawsze brak. A w przypadku zakupów internetowych zupełnie nie trzeba się martwić o czas otwarcia - w końcu do dyspozycji mamy całą dobę i to niezależnie od tego, czy wytypowany dzień jest świąteczny czy też nie. Zwabia także wyszukana propozycja handlowa, która nierzadko przewyższa tę dostępną w stacjonarnych sklepach wielkopowierzchniowych.
17
Jan

Wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej gadżetów promocyjnych jako baza do zachęcenia klientów.

reklama
Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmen, któremu zależy na prowadzeniu interesu przynoszącego dochody powinien nie tylko być wyspecjalizowany w tym, czym się będzie zajmować, lecz dodatkowo powinien uwzględniać inne czynniki obejmujące nastawienie na aktualne wymagania konsumenckie. W związku z tym istotne pozostaje wzięcie pod uwagę w kampanii marketingowej gadżetów reklamowych jako podstawa do zachęcania konsumentów co do przyszłościowego robienia użytku ze świadczeń należącej do Nas spółki.
4
Dec

Długoterminowy leasing jako metoda na obejście kosztownych kredytów na mieszkanie

dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Główna koncepcja leasingu jest dość prosta. Wiąże się przede wszystkim z szansą nabycia nieruchomości z pominięciem konieczności zaciągania kredytu, którego wieloletnia spłata bywa często mocnym ograniczeniem.
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy oszczędzania mogą być różne i zależą przede wszystkim od osobistych wyborów osób dysponujących wolnym kapitał. Poniektóre osoby będą wkładać w majątki mieszkalne lub komercyjne oraz ryzykować tym, czy znajdą na nie dzierżawców, a dodatkowo czy okres trwania umowy najmu nie dostarczy dokuczliwych niespodzianek. Naturalnie takowa lokata wymaga większych nakładów pieniężnych, tudzież czas jej zwrotu jest bardzo długotrwały.
8
Oct

Po co projektowane są stojaki metalowe a także jakie będzie ich zastosowanie?

regały w magazynie
Źródło: www.foter.com
Dzisiaj bardzo wielu ludzi prowadzi biznes związany z handlem. Istotnie Ci ludzie wiedzą, że odpowiednia prezentacja produktu a także reklama jest to 1/2 triumfu. To istotnie przy ich pomocy jest się w stanie w bardzo łatwy jak i szybki sposób naprawić sprzedaż swoich produktów. Właśnie dlatego tak duża ilość właścicieli sklepów stawia na zakup odpowiednich stojaków, jakie odgrywają funkcję reklamową.
22
Jun

Na pewno korzystnie wspierać lokalne inicjatywy, zapewnia to bowiem korzyść dla każdego z nas

zakupy
Autor: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to dobrze, iż mamy coraz większą świadomość, że warto kupować coś swojego, ze swojego regionu niż kupować jakieś produkty niewiadomego pochodzenia. Nie zawsze tak było, lecz aktualnie widać trend, który już jest bardzo mocny i wydaje się coraz bardziej zakorzeniony. Wspieramy swoją małą ojczyznę i zdajemy sobie sprawę, iż zakupy lokalne mają wpływ na jej rozwój.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy reguły, na podstawie czego ustalany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest decyduje się na to, by prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na najróżniejszych forach tematycznych w internecie. Dzięki temu tradycyjnie tworzą się grupy wsparcia, które zarazem działają po to, aby w jednym miejscu skupiać wszystkie informacje. Gdy chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zaciekawionym ich wzięciem i ciągle dostarcza przydatnych i bieżących informacji na ten temat. Stolica Dolnego Śląska słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni eksperci, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
19
Dec

Jakość albo cena - czyli dlaczego najczęściej opłaca się kupić towar nieco droższy lecz markowy

cena
Autor: Alex Liivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób kupując coś na swoje potrzeby patrzy w pierwszej kolejności na cenę. Jednak często takie wybory mogą się okazać dużo droższe, bo najniższe ceny często idą w parze z nie najwyższą jakością, i po niedługim czasie używania trzeba kupować coś ponownie. Tymczasem zakup produktów nieco droższych, lecz dużo lepszej jakości spowoduje, że mogą one posłużyć one znacznie dłużej niż ich tania konkurencja.
Syndicate content