warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

klient

2
Feb

Najlepszy program lojalnościowy - jaki można wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w dzisiejszych czasach jest hasło lojalność? Czy w tych czasach umiemy być lojalni? Jeśli chodzi o związki między ludźmi, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, gdy chodzi o lojalność co do jakiś marek, to da się zauważyć bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona ludzi, a które z tego typu programów okazały się nietrafione. Ludzie kochają czuć się docenieni, nawet, gdy robią zakupy.
2
Feb

Jak zaprojektować oryginalną wizytówkę, która zwróci uwagę klientów?

Przykładowe wizytówki
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Poznając nowych ludzi, najczęściej z innych firm, otrzymujemy od nich wizytówki. Jeśli chcemy zagwarantować sobie sukces w krótkim czasie tudzież zainteresować innych swoją ofertą musimy zrobić ciekawe wizytówki. Firmowe wizytówki najczęściej są bardzo proste, opatrzone tylko logo firmy.
18
Jan

Zakładanie sklepu wirtualnego wiąże się również z obowiązkiem przestrzegania przepisów z dziedziny prawa handlowego

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep wirtualny może przynieść właścicielom większe korzyści materialne niż ten dobrze znany nam od czasów dzieciństwa. I nie ma się co dziwić. Nasi Rodacy coraz chętniej robią zakupy w sieci, bo mają ku temu jasno sprecyzowane powody. Jednym z nich bywa czas, którego zawsze brak. A w przypadku zakupów internetowych zupełnie nie trzeba się martwić o czas otwarcia - w końcu do dyspozycji mamy całą dobę i to niezależnie od tego, czy wytypowany dzień jest świąteczny czy też nie. Zwabia także wyszukana propozycja handlowa, która nierzadko przewyższa tę dostępną w stacjonarnych sklepach wielkopowierzchniowych.
17
Jan

Wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej gadżetów promocyjnych jako baza do zachęcenia klientów.

reklama
Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmen, jakiemu będzie zależeć na prowadzeniu interesu przynoszącego korzyści powinien nie tylko specjalizować się w tym, czym się będzie zajmować, lecz na dodatek musi uwzględniać pozostałe czynniki obejmujące nastawienie na aktualne potrzeby konsumentów. W związku z tym nie bez znaczenia pozostaje uwzględnienie w kampanii reklamowej gadżetów promocyjnych jako baza do zachęcania klientów a propos przyszłościowego robienia użytku z usług należącej do Nas firmy.
4
Dec

Długoterminowy leasing jako metoda na obejście kosztownych kredytów na mieszkanie

dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Główna koncepcja leasingu jest dość prosta. Wiąże się przede wszystkim z szansą nabycia nieruchomości z pominięciem konieczności zaciągania kredytu, którego wieloletnia spłata bywa często mocnym ograniczeniem.
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy oszczędzania mogą być różne i zależą w głównej mierze od indywidualnych priorytetów osób dysponujących wolnym kapitał. Poniektóre jednostki będą inwestować w majątki mieszkalne albo komercyjne i zaryzykować tym, czy odnajdą na nie najemców, a dodatkowo czy czas trwania umowy wynajmu nie dostarczy kłopotliwych niespodzianek. Naturalnie taka lokata wymaga większych nakładów finansowych, tudzież czas jej zwrotu jest bardzo długotrwały.
8
Oct

Po co projektowane są stojaki metalowe a także jakie będzie ich zastosowanie?

regały w magazynie
Źródło: www.foter.com
Dzisiaj bardzo wielu ludzi prowadzi interes związany z handlem. Istotnie ów ludzie wiedzą, że odpowiednia charakterystyka towaru oraz reklama to 1/2 sukcesu. To właśnie przy ich pomocy można w dość łatwy a także ekspresowy sposób naprawić sprzedaż swoich towarów. Właśnie dlatego tak duża ilość właścicieli sklepów decyduje się na nabycie odpowiednich stojaków, które odgrywają funkcję marketingową.
22
Jun

Na pewno korzystnie wspierać lokalne inicjatywy, zapewnia to bowiem korzyść dla każdego z nas

zakupy
Autor: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to dobrze, iż mamy coraz większą świadomość, iż warto kupować coś lokalnego, ze swojego regionu niż decydować się na jakieś produkty niewiadomego pochodzenia. Nie zawsze tak się działo, lecz aktualnie dostrzegamy trend, jaki już jest bardzo mocny i zdaje się coraz bardziej ugruntowany. Wspieramy swoją małą ojczyznę i wiemy, że zakupy lokalne mają wpływ na jej powodzenie.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy reguły, na podstawie czego ustalany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest decyduje się na to, by prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na najróżniejszych forach tematycznych w internecie. Dzięki temu tradycyjnie tworzą się grupy wsparcia, które zarazem działają po to, aby w jednym miejscu skupiać wszystkie informacje. Gdy chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zaciekawionym ich wzięciem i ciągle dostarcza przydatnych i bieżących informacji na ten temat. Stolica Dolnego Śląska słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni eksperci, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
19
Dec

Jakość albo cena - czyli dlaczego najczęściej opłaca się kupić towar nieco droższy lecz markowy

cena
Autor: Alex Liivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi kupując coś dla siebie patrzy przede wszystkim na cenę. Lecz często wybory tego typu okazują się dużo droższe, bo najniższe ceny idą w parze z nie najwyższą jakością, i po krótkim okresie użytkowania trzeba kupować coś ponownie. A przecież zakup produktów nieco droższych, lecz znacznie lepszej jakości spowoduje, że posłużą one znacznie dłużej niż ich najtańsza konkurencja.
Syndicate content