warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

klient

2
Feb

Najlepszy program lojalnościowy - jaki można wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w dzisiejszych czasach jest hasło lojalność? Czy w tych czasach potrafimy być lojalni? Jeśli chodzi o związki międzyludzkie, to bywa z tym różnie i trzeba byłoby zbadać całą psychologiczną stronę każdej więzi. Jednak, kiedy chodzi o lojalność względem jakiś marek, to widać wyraźnie po programach lojalnościowych, które trafiają do dużego grona osób, a które z lojalnościowych programów nie były trafione. Ludzie lubią czuć się docenieni, nawet, kiedy robią zakupy.
2
Feb

Jak zaprojektować oryginalną wizytówkę, która zwróci uwagę klientów?

Przykładowe wizytówki
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Poznając nowych ludzi, najczęściej z innych firm, otrzymujemy od nich wizytówki. Jeśli chcemy zagwarantować sobie sukces w krótkim czasie tudzież zainteresować innych swoją ofertą musimy zrobić ciekawe wizytówki. Firmowe wizytówki najczęściej są bardzo proste, opatrzone tylko logo firmy.
18
Jan

Zakładanie sklepu wirtualnego wiąże się również z obowiązkiem przestrzegania przepisów z dziedziny prawa handlowego

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy może przynieść właścicielom większe korzyści materialne niż ten dobrze znany nam od czasów dzieciństwa. I nie ma się czemu dziwić. Nasi Rodacy coraz chętniej kupują w internecie, ponieważ mają ku temu jasno określone powody. Jednym z nich jest czas, którego zawsze brak. A w przypadku zakupów internetowych zupełnie nie trzeba się martwić o czas otwarcia - w końcu do dyspozycji mamy 24 godziny i to niezależnie od tego, czy wybrany dzień jest świąteczny czy też nie. Przyciąga również bogata oferta sprzedażowa, która często przewyższa tę dostępną w tradycyjnych sklepach wielkopowierzchniowych.
17
Jan

Wzięcie pod uwagę w kampanii reklamowej gadżetów promocyjnych jako baza do zachęcenia klientów.

reklama
Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmen, jakiemu będzie zależeć na prowadzeniu interesu przynoszącego korzyści powinien nie tylko specjalizować się w tym, czym się będzie zajmować, lecz na dodatek musi uwzględniać pozostałe czynniki obejmujące nastawienie na aktualne potrzeby konsumentów. W związku z tym nie bez znaczenia pozostaje uwzględnienie w kampanii reklamowej gadżetów promocyjnych jako baza do zachęcania klientów a propos przyszłościowego robienia użytku z usług należącej do Nas firmy.
4
Dec

Długoterminowy leasing jako metoda na obejście kosztownych kredytów na mieszkanie

dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Główna koncepcja leasingu jest dość prosta. Wiąże się przede wszystkim z szansą nabycia nieruchomości z pominięciem konieczności zaciągania kredytu, którego wieloletnia spłata bywa często mocnym ograniczeniem.
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy szczędzenia mogą być rozmaite i zależą w głównej mierze od osobistych wyborów ludzi dysponujących wolnym kapitał. Niektóre osoby będą inwestować w majątki mieszkalne czy komercyjne oraz zaryzykować tym, czy odnajdą na nie dzierżawców, a dodatkowo czy czas trwania umowy wynajmu nie dostarczy przykrych niespodzianek. Rzecz jasna takowa inwestycja wymaga większych nakładów pieniężnych, natomiast czas jej zwrotu jest ogromnie długotrwały.
8
Oct

Po co projektowane są stojaki metalowe a także jakie będzie ich zastosowanie?

regały w magazynie
Źródło: www.foter.com
Teraz spora ilość ludzi prowadzi biznes związany z handlem. Właśnie ów ludzie wiedzą, iż dobra charakterystyka towaru a także reklama jest to połowa sukcesu. To właśnie dzięki tym czynnikom można w bardzo prosty i ekspresowy sposób naprawić sprzedaż swoich produktów. Właśnie dlatego tak wielu właścicieli sklepów stawia na nabycie dobrych stojaków, które pełnią funkcję marketingową.
22
Jun

Na pewno korzystnie wspierać lokalne inicjatywy, zapewnia to bowiem korzyść dla każdego z nas

zakupy
Autor: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to dobrze, iż mamy coraz większą świadomość, iż warto kupować coś lokalnego, ze swojego regionu niż decydować się na jakieś produkty niewiadomego pochodzenia. Nie zawsze tak się działo, lecz aktualnie dostrzegamy trend, jaki już jest bardzo mocny i zdaje się coraz bardziej ugruntowany. Wspieramy swoją małą ojczyznę i wiemy, że zakupy lokalne mają wpływ na jej powodzenie.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy reguły, na podstawie czego ustalany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest decyduje się na to, by prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na najróżniejszych forach tematycznych w internecie. Dzięki temu tradycyjnie tworzą się grupy wsparcia, które zarazem działają po to, aby w jednym miejscu skupiać wszystkie informacje. Gdy chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zaciekawionym ich wzięciem i ciągle dostarcza przydatnych i bieżących informacji na ten temat. Stolica Dolnego Śląska słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni eksperci, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
19
Dec

Jakość albo cena - czyli dlaczego najczęściej opłaca się kupić towar nieco droższy lecz markowy

cena
Autor: Alex Liivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi kupując coś dla siebie patrzy w pierwszej kolejności na cenę. Lecz często wybory tego typu mogą się okazać znacznie droższe, bo niskie ceny idą w parze z nie najwyższą jakością, i po niedługim czasie używania trzeba kupować coś ponownie. A przecież wybranie produktów nieco droższych, ale znacznie lepszej jakości sprawi, że posłużą one znacznie dłużej niż ich najtańsza konkurencja.
Syndicate content