warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

formularz

6
Feb

Deklarowanie podatku z kilku źródeł dochodu

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych realiach w naszym kraju, bardzo dużo osób ma na własność nie tylko jedno mieszkanie. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że wiele lat wcześniej wprowadzono sporą obniżkę na kupno mieszkania, w którym przez wiele lat opłacano czynsz. Drugie lokum, zwłaszcza w większych miastach, sporo ludzi decyduje się wydzierżawić osobom trzecim.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w danym roku podatkowym miał jakiś dochód musi pamiętać, że obowiązujące w Polsce prawo podatkowe wiąże się z obowiązkiem rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może skończyć się niemałymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które zadaje sobie naprawdę nie mała grupa osób. Należy jednak wiedzieć, że na chwilę obecną odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest bez wątpienia nadzwyczaj prosta.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, przeróżne sprawy papierkowe – niestety każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają rzecz jasna przedsiębiorcy, którzy wciąż muszą coś uzupełniać, wciąż coś rozliczać. Ale także zwykli ludzie co najmniej raz na rok muszą rozliczyć PIT.
21
Oct

Wypełnij PIT z użyciem programu

rozliczenie pit
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż wypełnianie formularza PIT łączy się z potrzebą wykonywania karkołomnych wyliczeń, warto zauważyć, że akcja ta może być o wiele łatwiejsza. Czerpiąc korzyści z dostępnych w sieci internetowej programów można w wygodny sposób zrealizować swój obowiązek fiskalny. Poniższy artykuł zreferuje najważniejsze korzyści tego typu programów.
16
Apr

Nie zapomnij rozliczeniu się z podatku dochodowego (PIT) za rok 2015

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki zdobywany prawnie przychód, niezależnie od tego czy jest to przychód z pracy zawodowej, z renty bądź też z emerytury musi zostać uwzględniony w jednorocznym rozliczeniu podatkowym, to znaczy w Pit 2016.
19
Dec

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie stać w długich kolejkach?

Kolejka
Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie należnego urzędowi skarbowemu rocznego podatku to zadanie, które wielu osobom sprawia sporo problemu. Posiadając to na uwadze, postanowiliśmy zrobić dogodny w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Syndicate content