warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

formularz

15
Jan

Rozliczenie z fiskusem – obowiązek każdego, kto zarabia. Dowiedź się, jak bezproblemowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

podatek
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto jest zatrudniony legalnie ma konkretne obowiązki. Do tych, które bez wątpienia są niezwykle istotne zalicza się rozliczenie z Urzędem Skarbowym. Zapomnienie o tym obowiązku to wiele problemów. Na szczęście obecnie rozliczenie PIT może być dokonane za pośrednictwem sieci – błyskawicznie, sprawnie i bez konieczności stawienia się w urzędzie.
29
Dec

Rozliczanie się z podatków w 2016 – co warto wiedzieć

dokumenty
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Coroczne rozliczanie się z podatków to dla wielu osób bardzo twardy orzech do zgryzienia. Dotyczy to szczególnie osób, jakie zarabiają dochody z różnorodnych źródeł, prowadzą własną działalność gospodarczą albo, paradoksalnie, otrzymują najróżniejsze ulgi oraz stypendia. Do tego mogą jeszcze dojść tak złożone kwestie, jak przykładowo rozliczenie darowizn lub wygranych z konkursów lub podział majątku po rozwodzie małżonków.
6
Feb

Deklarowanie podatku z kilku źródeł dochodu

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w Polsce, bardzo dużo osób ma na własność więcej niż jedno lokum. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że wiele lat temu nadano sporą obniżkę na zakup lokalu, w którym przez wiele lat opłacano czynsz. Drugie lokum, zwłaszcza w dużych miastach, większość ludzi decyduje się wydzierżawić osobom trzecim.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w konkretnym roku podatkowym miał jakiś dochód zobowiązany jest pamiętać, że obowiązujące w Polsce prawo podatkowe wiąże się z obowiązkiem rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może zakończyć się poważnymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które zadaje sobie naprawdę bardzo wiele osób. Powinno się jednak wiedzieć, że obecnie odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest bez wątpienia zaskakująco prosta.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różnorakie sprawy papierkowe – praktycznie każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś uzupełniać, stale się z czegoś rozliczać. Ale także zwykli ludzie przynajmniej raz na rok muszą wypełnić PIT.
21
Oct

Wypełnij PIT z użyciem programu

rozliczenie pit
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż wypełnianie formularza PIT łączy się z nieodzownością przeprowadzania skomplikowanych obliczeń, okazuje się, że operacja ta może być znacznie prostsza. Czerpiąc korzyści z dostępnych w sieci internetowej aplikacji da się w prosty sposób zrealizować swoje zobowiązanie podatkowe. Następujący tekst przedstawi najważniejsze zalety tego rodzaju programów.
16
Apr

Nie zapomnij rozliczeniu się z podatku dochodowego (PIT) za rok 2015

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pozyskiwany legalnie przychód, niezależnie od tego czy jest to zysk z pracy zawodowej, z renty czy także z emerytury musi pozostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, to znaczy w Pit 2016.
19
Dec

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie stać w długich kolejkach?

Kolejka
Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
Obliczenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom przynosi sporo trudności. Posiadając to na uwadze, postanowiliśmy zrobić prosty w zastosowaniu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Syndicate content