warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

formularz

15
Jan

Rozliczenie z fiskusem – obowiązek każdego, kto zarabia. Dowiedź się, jak bezproblemowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

podatek
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto jest zatrudniony legalnie ma konkretne obowiązki. Do tych, które bez wątpienia są niezwykle istotne zalicza się rozliczenie z Urzędem Skarbowym. Zapomnienie o tym obowiązku to wiele problemów. Na szczęście obecnie rozliczenie PIT może być dokonane za pośrednictwem sieci – błyskawicznie, sprawnie i bez konieczności stawienia się w urzędzie.
29
Dec

Rozliczanie się z podatków w 2016 – co warto wiedzieć

dokumenty
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Coroczne rozliczenie się z podatku to dla wielu ludzi bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Dotyczy to zwłaszcza osób, które czerpią dochody z różnych źródeł, prowadzą swoją firmę bądź, paradoksalnie, uzyskują najróżniejsze zapomogi , a także stypendia. Do tego potrafią jeszcze dojść tak złożone kwestie, jak chociażby rozliczenie darowizn albo wygranych z konkursów bądź podział majątku po rozwodzie małżonków.
6
Feb

Deklarowanie podatku z kilku źródeł dochodu

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w Polsce, bardzo dużo osób ma na własność więcej niż jedno lokum. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że wiele lat temu nadano sporą obniżkę na zakup lokalu, w którym przez wiele lat opłacano czynsz. Drugie lokum, zwłaszcza w dużych miastach, większość ludzi decyduje się wydzierżawić osobom trzecim.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w określonym roku podatkowym miał jakiś dochód zobowiązany jest pamiętać, że obowiązujące w naszym kraju prawo podatkowe nakłada na niego obowiązek złożenia zeznania w Urzędzie Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może skończyć się niemałymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które stawia sobie naprawdę bardzo wiele osób. Powinno się jednak wiedzieć, że aktualnie odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest naprawdę niezwykle prosta.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różnorakie sprawy papierkowe – w zasadzie każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób tego nie lubi. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy stale muszą coś wypełniać, ciągle coś rozliczać. Ale także zwykli ludzie chociaż raz na rok muszą wypełnić PIT.
21
Oct

Wypełnij PIT z użyciem programu

rozliczenie pit
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Choć uzupełnianie deklaracji PIT łączy się z koniecznością przeprowadzania skomplikowanych obliczeń, okazuje się, iż operacja ta może być o wiele łatwiejsza. Czerpiąc korzyści z osiągalnych w sieci internetowej aplikacji da się w prosty sposób wypełnić swoje zobowiązanie fiskalne. Poniższy tekst zreferuje najistotniejsze korzyści tego rodzaju programów.
16
Apr

Nie zapomnij rozliczeniu się z podatku dochodowego (PIT) za rok 2015

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Jakikolwiek pozyskiwany legalnie dochód, bez względu na to czy jest to przychód z pracy zawodowej, z renty lub również z emerytury musi pozostać uwzględniony w jednorocznym rozliczeniu podatkowym, czyli w Pit 2016.
19
Dec

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie stać w długich kolejkach?

Kolejka
Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
Obliczenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom przynosi sporo trudności. Posiadając to na uwadze, postanowiliśmy zrobić prosty w zastosowaniu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Syndicate content