warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

programy

2
Feb

Im więcej posiadamy faktur tym lepiej spisze się u nas elektroniczny obieg faktur

Autor: iStock.com
Kiedy firma korzysta z drukowanych faktur, to muszą one dotrzeć najpierw do osoby, która nabyła dany produkt lub usługę, by ona je opisała, później do potwierdzenia przez dyrektora, a dopiero na końcu do księgowości, gdzie są wprowadzane do systemu.
29
Dec

Pewne rozliczenie podatku dzięki specjalnym oprogramowaniom

tłumaczenia
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z początkiem każdego roku nadciąga okres rozrachunków z Urzędem Skarbowym.


Najnowszy program PIT 2017 jest w ten sposób stworzony, że sam oblicza podatek należny, kwotę do oddania, lub podatek do zapłacenia.
16
Oct

Bez czego nie możemy obejść się w innowacyjnym przedsiębiorstwie?

Company work
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym rozwijającym się biznesie,szybciej czy wolniej pojawia się kłopot z ciągle nowymi przedmiotami. Nabywamy kolejne wyposażenie biurowe np. szafki lub krzesła dla naszych pracowników i nagle zdajemy sobie sprawę, że przedmioty wyposażenia– używane mnożą się w zastraszającym tempie a my nie bardzo zdajemy sobie sprawę z tego, co z tym fantem zrobić.
3
Sep

CRM online – czy warto

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku jest w internecie znacznie znaczną ilość ułatwień dla rozmaitych przedsiębiorców. Dotyczy to różnego rodzaju oprogramowań, jakie o wiele potrafią przyczynić się do rozwijaniu się firmy. Jednym z nich jest bardzo użyteczne narzędzie, jakim jest CRM.
23
Nov

Tysiące aplikacji mobilnych już w zasięgu ręki!

Aplikacje na telefon
Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl
Powołując się na różne branżowe sklepy internetowe w App Store udostępniono do tej pory 600 tys. aplikacji na telefon, z czego prawie 450 tys. jest nadal możliwa do pobrania i bez problemu dostępna w sklepie .
Syndicate content