warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

certyfikat

1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest za bardzo przychylny dla niedoświadczonych ludzi. Nawet jeśli posiadamy ukończone studia akademickie, nie posiadamy pewności, że odszukamy zatrudnienie w swym zawodzie, zwłaszcza jeżeli do tej pory nigdzie nie pracowaliśmy. Mnóstwo kierunków na uniwersytetach bowiem jest nie praktycznych, nie ma po nich stanowisk. A przecież decyzję o wyborze kierunku podejmujemy jako bardzo niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeżeli odnaleźliśmy się w danej sytuacji? Podnieśmy swe kwalifikacje!
29
Feb

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i świetna inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Internacjonalna Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej celem jest promowanie i kreowanie internacjonalnych wzorców w przeróżnych polach aktywności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to poświadczenie, dowód gwarantujący, że wyrób, proces, albo usługa są odpowiednie z określoną normą, albo zarządzeniem prawnym. Zasada zawiera zbiór wymagań odnoszących się do systemu zarządzania jakością firmy.
Syndicate content