warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

certyfikat

1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest zbyt przychylny dla młodych ludzi. Nawet jeżeli mamy ukończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odnajdziemy zatrudnienie w swym fachu, szczególnie jeżeli do tej pory nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Większość kierunków na studiach bowiem jest nie przyszłościowych, nie ma po nich pracy. A przecież decyzję o wytypowaniu kierunku podejmujemy jako niezwykle niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swe kwalifikacje!
29
Feb

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i świetna inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Internacjonalna Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej zamysłem jest rekomendowanie i sporządzanie międzynarodowych norm w rozmaitych polach aktywności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to poświadczenie, dowód zapewniający, że wyrób, przebieg, bądź usługa są właściwe z ustaloną zasadą, bądź nakazem prawnym. Norma zawiera komplet wymagań odnoszących się do systemu zarządzania jakością jednostki.
Syndicate content