warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

certyfikat

1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, rynek pracy w naszym kraju nie jest za bardzo przychylny dla młodych osób. Nawet jeśli posiadamy skończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odszukamy angaż w swoim fachu, zwłaszcza jeżeli do tej chwili nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Mnóstwo specjalizacji na studiach bowiem jest nie praktycznych, nie ma po nich stanowisk. A przecież decyzję o wytypowaniu fakultetu podejmujemy jako bardzo młodzi ludzie, w klasie licealnej. Co uczynić jeżeli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swoje kwalifikacje!
29
Feb

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i świetna inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Internacjonalna Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej zamysłem jest promowanie i kreowanie międzynarodowych norm w różnych polach działalności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to poświadczenie, dowód zapewniający, że produkt, przebieg, albo usługa są zgodne z określoną zasadą, albo nakazem prawnym. Zasada wymienia zbiór wymagań odnoszących się do systemu zarządzania jakością firmy.
Syndicate content