warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

certyfikat

1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest zbyt przychylny dla młodych ludzi. Nawet jeżeli mamy ukończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odnajdziemy zatrudnienie w swym fachu, szczególnie jeżeli do tej pory nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Większość kierunków na studiach bowiem jest nie przyszłościowych, nie ma po nich pracy. A przecież decyzję o wytypowaniu kierunku podejmujemy jako niezwykle niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swe kwalifikacje!
29
Feb

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i świetna inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Internacjonalna Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej zamiarem jest promowanie i tworzenie międzynarodowych norm w przeróżnych sferach aktywności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to poświadczenie, dowód gwarantujący, że produkt, przebieg, czy też usługa są właściwe z wyznaczoną normą, bądź rozporządzeniem prawnym. Zasada zawiera zbiór wymagań odnoszących się do programu zarządzania jakością przedsiębiorstwa.
Syndicate content