warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

przychody

15
Jan

Roczna deklaracja podatkowa PIT 2017

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Termin, forma jak też czas składania oświadczenia podatkowego mogą być problemem podatnika. Należy zatem wiedzieć, czy małe przychody i płace także zmuszają do rozrachunku rocznego? Do kiedy należy oddać roczny PIT 2017? Kłopotem może być także dobór formy - czyli czy trzeba deklarację złożyć papierowo, posłać pocztą czy też może elektronicznie.
15
Mar

Powinności osoby płacącej podatki. ABC rozliczenia PIT.

podatki
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Początek kolejnego roku to moment wymyślenia postanowień noworocznych, podejmowania zmian, wymyślania planów, bukowania wakacji lub większych zakupów. Początek kolejnego roku to także moment, gdy podsumowujemy rok miniony. Jednym z podsumowań, jakie powinniśmy sporządzić koniecznie, jest deklaracja PIT.
14
Oct

Jakie są sposoby, aby zarobić pieniądze? Być może własny biznes będzie dobrym na to sposobem

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach istnieje bez wątpienia spora liczba sposobów na wzbogacenie się, ale od nas samych zależy konkretnie to na jaki się zdecydujemy. Nie ulega tu wątpliwości, iż własny biznes jest tu świetnym pomysłem, ponieważ wtedy jest okazję na to, aby samemu sobie szefować, z tego powodu też sporo ludzi chętnie się na to decyduje, pomimo, że nie mają zbyt dużego doświadczenia.
11
Sep

Jakie są zalety posiadania konta dedykowanego dla przedsiębiorstwa

niebieska świnka skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo przedsiębiorców w trakcie wypełniania wszystkich formalności związanych z zakładaniem firmy, zadaje sobie pytanie odnośnie potrzeby założenia konta firmowego. A jest to ważna kwestia albowiem o sytuację finansową firmy powinniśmy zadbać od samego początku. Jakie zalety posiada konto firmowe?
2
Sep

Fundusze na rozwój własnej działalności

w biznesie
Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób ma podobny problem - posiadają pomysł na biznes, lecz nie dysponują wystarczającą ilością środków na rozpoczęcie działalności. Skąd pozyskać środki na własną firmę?

Dotacje dla nowych firm to propozycja dla tych, którzy noszą się z zamiarem by założyć własną firmę lub zadbać o rozwój już istniejącego biznesu, lecz nie posiadają wystarczająco dużo własnych funduszy.
Syndicate content