warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

przychody

15
Jan

Roczna deklaracja podatkowa PIT 2017

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Termin, forma jak też czas składania deklaracji podatkowej mogą być ambarasem podatnika. Należy więc wiedzieć, czy małe przychody i płace również zmuszają do rozrachunku rocznego? Do kiedy powinniśmy oddać roczny PIT 2017? Kłopotem może być też dobór formy - a więc czy musimy deklarację dostarczyć papierowo, wyekspediować pocztą czy może elektronicznie.
15
Mar

Powinności osoby płacącej podatki. ABC rozliczenia PIT.

podatki
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie kolejnego roku to czas wymyślenia postanowień noworocznych, dokonywania zmian, wymyślania planów, zaklepywania wakacji lub strategicznych zakupów. Rozpoczęcie nowego roku to też moment, kiedy dokonujemy podsumowań minionego roku. Jednym z podsumowań, jakie musimy sporządzić koniecznie, jest deklaracja PIT.
14
Oct

Jakie są sposoby, aby zarobić pieniądze? Być może własny biznes będzie dobrym na to sposobem

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest oczywiście spora liczba sposobów na zarobienie pieniędzy, ale od nas samych zależy konkretnie to na który się zdecydujemy. Nie ma żadnej wątpliwości, iż własny biznes będzie tutaj bardzo dobrym pomysłem, gdyż wtedy jest okazję na to, aby samemu być swoim szefem, dlatego też wiele osób chętnie się na to decyduje, mimo, iż nie posiadają zbyt dużego doświadczenia.
11
Sep

Jakie są zalety posiadania konta dedykowanego dla przedsiębiorstwa

niebieska świnka skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo przedsiębiorców w trakcie wypełniania wszystkich formalności związanych z zakładaniem firmy, zadaje sobie pytanie odnośnie potrzeby założenia konta firmowego. A jest to ważna kwestia albowiem o sytuację finansową firmy powinniśmy zadbać od samego początku. Jakie zalety posiada konto firmowe?
2
Sep

Fundusze na rozwój własnej działalności

w biznesie
Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób ma podobny problem - posiadają pomysł na biznes, lecz nie dysponują wystarczającą ilością środków na rozpoczęcie działalności. Skąd pozyskać środki na własną firmę?

Dotacje dla nowych firm to propozycja dla tych, którzy noszą się z zamiarem by założyć własną firmę lub zadbać o rozwój już istniejącego biznesu, lecz nie posiadają wystarczająco dużo własnych funduszy.
Syndicate content