warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

karty

5
Feb

Zestawienia rachunków w ofercie banków - przydatne w dokonaniu wyboru

polskie banknoty
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie ludzie zalewani są znaczną liczbą ofert różnego typu. Wypływa to na przykład z różnorodności funkcjonujących obecnie firm. Z tej znacznej ich ilości bierze się natomiast wysoki stopień konkurencyjności. Jeżeli nie ma się korzystnej, przyciągającej uwagę oferty, to właściwie na rynku produktów i usług się ginie. Z tej przyczyny zwykły człowiek potrzebuje wskazówek, które pomogą mu dobrać idealną dla siebie ofertę. Problem ten dotyczy na przykład usług oferowanych w bankach. W ostatnim czasie bowiem również w Polsce tworzonych jest bardzo wiele nowych banków, a także otwierają swoje placówki banki zagraniczne.
5
Dec

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Pieniądze
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Banki są instytucjami znanymi od bardzo dawna. Służą przede wszystkim do zabezpieczenia środków swoich klientów za pomocą umieszczania ich na kontach. Jest to właśnie najbardziej istotna rola tych instytucji także dzisiaj.
22
Mar

W jaki sposób i dlaczego większe sklepy zachęcają konsumentów do zbierania punktów w programach lojalnościowych?

internet
Autor: Administración Nacional de la Seguridad Social
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo miejsc czy dużych sklepów namawia nas do wzięcia udziału w naliczaniu wszelkiego rodzaju punktów, jakie możemy po określonym czasie wymienić na przykład na nagrodę rzeczową. Czy taki system faktycznie ma posłużyć klientom czy wyłącznie sklepom do obserwowania i analizowania naszych zakupów? Zakłady pracy też podejmują rozmaite programy motywacyjne dla swoich pracowników. Jak to działa?
27
Aug

Charakterystyka programów motywacyjnych i lojalnościowych

Autor: Design Packaging
Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa rządzi szereg generalnych zasad, z których zasadnicze są niezmienne na przestrzeni lat. W biznesie zazwyczaj chodzi w pierwszej kolejności o zdobycie klientów, co można czynić rozmaitymi sposobami.
Syndicate content