warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

karty

5
Feb

Zestawienia rachunków w ofercie banków - przydatne w dokonaniu wyboru

polskie banknoty
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie ludzie zalewani są wielką liczbą ofert różnego rodzaju. Wynika to między innymi z różnorodności funkcjonujących obecnie przedsiębiorstw. Z tej wielkiej ich ilości bierze się z kolei wysoki stopień konkurencyjności. Jeżeli nie ma się konkurencyjnej, przyciągającej uwagę oferty, to właściwie na rynku towarów i usług się nie istnieje. Z tej przyczyny przeciętny człowiek potrzebuje wskazówek, które pomogą mu dobrać idealną dla siebie ofertę. Zjawisko to dotyczy między innymi usług oferowanych w bankach. W ostatnich latach bowiem także w Polsce powstaje bardzo dużo nowych placówek bankowych, a także otwierają własne placówki banki z zagranicy.
5
Dec

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Pieniądze
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Banki to instytucje znane od wielu lat. Służą w pierwszej kolejności do ochrony pieniędzy swoich klientów poprzez umieszczanie ich na kontach. Jest to właśnie podstawowa funkcja banków także dzisiaj.
22
Mar

W jaki sposób i dlaczego większe sklepy zachęcają konsumentów do zbierania punktów w programach lojalnościowych?

internet
Autor: Administración Nacional de la Seguridad Social
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo miejsc czy dużych sklepów namawia nas do wzięcia udziału w naliczaniu wszelkiego rodzaju punktów, jakie możemy po określonym czasie wymienić na przykład na nagrodę rzeczową. Czy taki system faktycznie ma posłużyć klientom czy wyłącznie sklepom do obserwowania i analizowania naszych zakupów? Zakłady pracy też podejmują rozmaite programy motywacyjne dla swoich pracowników. Jak to działa?
27
Aug

Charakterystyka programów motywacyjnych i lojalnościowych

Autor: Design Packaging
Dziedziną kierowania przedsiębiorstwem rządzi zestaw generalnych zasad, z jakich zasadnicze nie zmieniają się na przestrzeni lat. W biznesie najczęściej chodzi w pierwszej kolejności o zdobycie odbiorców, co można czynić różnymi sposobami.
Syndicate content