warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rachunki

8
Jan

Nowatorskie podejście księgowe przy prowadzeniu swojej firmy czyli plusy i minusy internetowych biur księgowych.

księgowość
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z zasadniczych obowiązków wszystkich firm jest rozliczanie się z wypracowanych dochodów i płacenie od tego podatków. Nikt tego nie lubi, ale ze względu na możliwe konsekwencje wszyscy je płacą.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
24
Sep

Kłopoty z podatkami - co zrobić?

obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty legislacyjne to zmora wielu osób, jakie nie zawsze muszą znać się jak najlepiej na prawie. Mówi się, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, cóż jednak, gdy samo prawo okazuje się zbytnio zawikłane, tak iż normalny człowiek nie jest w stanie się w tymże w pełni rozeznać, gdzie może on szukać ratunku? Kwestie te okazują się szczególnie problematyczne, jeżeli przychodzi co do trudności z podatkami.
Syndicate content