warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rachunki

5
Feb

Najlepszy innowacyjny produkt finansowy na rynku - pożyczka Vivus

budynek banku
Autor: Röben Polska Sp. z o.o.
Źródło: Röben Polska Sp. z o.o.
Placówek bankowych oferujących pożyczki finansowe jest obecnie ogromnie wiele. Chociaż nie wszelka pożyczka jest tak samo atrakcyjna oraz przystępna. Warto więc dowiedzieć się które pożyczki są obecnie najlepsze oraz najmocniej wartościowe dla Klientów.
8
Jan

Nowatorskie podejście księgowe przy prowadzeniu swojej firmy czyli plusy i minusy internetowych biur księgowych.

księgowość
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z zasadniczych obowiązków każdej firmy będzie rozliczanie się z uzyskanych zysków i zapłata od tego podatków. Nikt tego nie lubi, lecz z powodu możliwych konsekwencji każdy je płaci.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z usług przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego modelu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.
24
Sep

Kłopoty z podatkami - co zrobić?

obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty prawne to zmora wielu osób, które niekoniecznie muszą znać się jak najlepiej na prawie. Mawiają, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, cóż jednak, kiedy samo prawo okazuje się nadmiernie skomplikowane, tak iż zwyczajny człowiek nie jest w stanie się w tymże zupełnie rozeznać, gdzie może on szukać ratunku? Sprawy te okazują się szczególnie problematyczne, jeżeli przychodzi co do kłopotów z podatkami.
Syndicate content