warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

czas

6
Feb

Deklarowanie podatku z kilku źródeł dochodu

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych realiach w naszym kraju, bardzo dużo osób ma na własność nie tylko jedno mieszkanie. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że wiele lat wcześniej wprowadzono sporą obniżkę na kupno mieszkania, w którym przez wiele lat opłacano czynsz. Drugie lokum, zwłaszcza w większych miastach, sporo ludzi decyduje się wydzierżawić osobom trzecim.
21
Dec

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej – skąd wziąć na to dzisiaj fundusze

rachunkowości
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
które metody charakteryzują się ogromnym zainteresowaniem?


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej cechuje się współcześnie ogromną popularnością i faktycznie sporo osób decyduje się na tego rodzaju krok.
30
Sep

Dotacje unijne na rozwój firmy mają szansę posiadać przeróżną sumę

rozmowa kwalifikacyjna
Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com
Należy się zorientować w jakim miejscu mamy szansę pozyskać pomoc w rozwoju naszej firmy i właśnie do tych punktów pisać konieczne zapytania.
13
Sep

Czemu najkorzystniej rozliczać pit drogą internetową? Co dzięki temu możemy zyskać?

wydatki
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu się to zdarza, że gdy przychodzi do rozliczenia pitu, to zjawiają się problemy. I tak często, jak gdybyśmy ciągle powtarzali nową rzecz.
11
Sep

Jakim sposobem efektywnie planować swój czas?

kalendarz
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Czas jest najcenniejszym oraz jednocześnie bardzo trwonionym majątkiem, w który jesteśmy wyekwipowani. Wiele osób przeznacza większą część czasu na absorbowanie się wieloma, z reguły marginalnymi problemami i obowiązkami, miast skoncentrować się na niewielu, za to istotnych życiowo sprawach. Na co więc warto zwrócić uwagę, planując swój czas?
17
Feb

Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W teraźniejszych czasach coraz więcej spraw robimy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To bardzo dogodne móc wykonywać istotne dla nas czynności przebywając przez ekranem laptopa. Jeśli więc korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki w postaci dokonywania internetowych zakupów lub zlecania internetowych przelewów w banku, nadszedł także czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
25
Aug

Biura rachunkowe co należałoby o tym przeczytać?

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Rachunkowość może czasami spędzić sen z powiek. Wypełnianie obecnie niezwykłej liczby papierów powoduje zazwyczaj dosyć sporo trudności bądź powodować może ogromny stres, który nieraz przekłada się na dokładność swojej pracy. Potknięcia w formularzach mogą dużo kosztować konkretną osobę, dlatego trzeba jest ich zawczasu unikać. Świetnie będzie przyjrzeć się tej sprawie bliżej bądź pomyśleć czy da się liczyć na opłacalność finansową odpowiedniego księgowego.
24
Jul

Na jaki kurs językowy warto postawić?

lektor j. angielskiego
Autor: News Oresund
Źródło: http://www.flickr.com
Bez żadnej wątpliwości, w szkoleniach językowych trzeba brać uczestnictwo. Przez nie jest możliwość znacznie poszerzyć swoje umiejętności lingwistyczne oraz sprawić, że nie tylko i wyłącznie prywatnie, lecz i zawodowo będziemy postrzegani za bardziej zdolne osoby. Z tego powodu, dobrze jest zdecydować się na taki kurs, o którym krąży opinia, iż pozostaje jak najbardziej zawodowy.
28
May

Domeny na wagę złota

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W tych czasach przedsiębiorstwo, które nie ma strony w internecie, nie istnieje wcale. Nie ma się co dziwić, że jedną z najważniejszych form promocji, podejmowanych przez zarządy, jest uruchomienie porządnej strony www danej marki. Tutaj najważniejszy jest dobór właściwej domeny, czyli adresu strony www, z którym odtąd będzie identyfikowana dana firma. Jest to o tyle istotne, że może mieć realny wpływ na sukces lub porażkę danego przedsięwzięcia.
Syndicate content