warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

czas

6
Feb

Deklarowanie podatku z kilku źródeł dochodu

Karta, motywacja
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach w Polsce, bardzo dużo osób posiada na własność nie tylko jedno mieszkanie. Podstawową przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, iż kilkanaście lat wcześniej nadano znaczącą obniżkę na zakup mieszkania, w którym przez wiele lat płacono czynsz. Drugie lokum, zwłaszcza w większych miastach, większość ludzi postanawia wydzierżawić osobom trzecim.
21
Dec

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej – skąd wziąć na to dzisiaj fundusze

rachunkowości
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
które sposoby wyróżniają się największą popularnością?


Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wyróżnia się dzisiaj znaczącą popularnością i faktycznie dużo osób decyduje się na podobny krok.
30
Sep

Dotacje unijne na rozwój firmy mają szansę posiadać przeróżną sumę

rozmowa kwalifikacyjna
Autor: NRMA Motoring and Services
Źródło: http://www.flickr.com
Należy się orientować w jakim miejscu możemy pozyskać wsparcie w rozwoju własnej działalności i właśnie do tych punktów pisać potrzebne prośby.
13
Sep

Czemu najkorzystniej rozliczać pit drogą internetową? Co dzięki temu możemy zyskać?

wydatki
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu się to może zdarzyć, iż gdy przychodzi do rozliczenia pitu, to pojawiają się kłopoty. I tak dość często, jak gdybyśmy ciągle wykonywali nowe zadanie.
11
Sep

Jakim sposobem efektywnie planować swój czas?

kalendarz
Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Czas jest najcenniejszym i zarazem bardzo trwonionym majątkiem, w który jesteśmy wyposażeni. Wiele ludzi przeznacza większość czasu na zajmowanie się wieloma, najczęściej bagatelnymi problemami i obowiązkami, miast skupić się na niewielu, za to ważnych życiowo kwestiach. Na co zatem warto zwrócić uwagę, planując swój czas?
17
Feb

Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W obecnych czasach coraz więcej rzeczy robimy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To niezwykle dogodne mieć szansę wykonywać istotne dla nas sprawy siedząc przez monitorem laptopa. Jeżeli zatem korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki pod postacią dokonywania internetowych zakupów bądź zlecania internetowych przelewów w banku, nastąpił też czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
25
Aug

Biura rachunkowe co należałoby o tym przeczytać?

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Rachunkowość może czasami spędzić sen z powiek. Wypełnianie obecnie niezwykłej liczby papierów powoduje zazwyczaj dosyć sporo trudności bądź powodować może ogromny stres, który nieraz przekłada się na dokładność swojej pracy. Potknięcia w formularzach mogą dużo kosztować konkretną osobę, dlatego trzeba jest ich zawczasu unikać. Świetnie będzie przyjrzeć się tej sprawie bliżej bądź pomyśleć czy da się liczyć na opłacalność finansową odpowiedniego księgowego.
24
Jul

Na jaki kurs językowy warto postawić?

lektor j. angielskiego
Autor: News Oresund
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia, w kursach językowych trzeba brać uczestnictwo. Dzięki nim jest możliwość znacznie udoskonalić swoje zdolności lingwistyczne i spowodować, że nie tylko w życiu prywatnym, lecz i zawodowo będziemy uważani za wyjątkowo zdolne osoby. Z takiego powodu, właściwie jest zdecydować się na tego rodzaju kurs, o którym krąży opinia, iż jest w jak największym stopniu skuteczny.
28
May

Domeny na wagę złota

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W tych czasach przedsiębiorstwo, które nie ma strony w internecie, nie istnieje wcale. Nie ma się co dziwić, że jedną z najważniejszych form promocji, podejmowanych przez zarządy, jest uruchomienie porządnej strony www danej marki. Tutaj najważniejszy jest dobór właściwej domeny, czyli adresu strony www, z którym odtąd będzie identyfikowana dana firma. Jest to o tyle istotne, że może mieć realny wpływ na sukces lub porażkę danego przedsięwzięcia.
Syndicate content