warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Internet

5
Feb

Czy wiemy w jaki sposób chronione są nasze adresy?

baza danych
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zdarzyło nam się, że otrzymywaliśmy przesyłki, albo telefony od zakładów, z którymi nigdy prędzej się nie spotkaliśmy? Jeżeli tak, to ma szansę to być dowód na to, że nasze informacje brały udział w czymś co posiada nazwę zakup bazy danych. Zwyczajnie logujemy się na jakąś stronę, której treścią jesteśmy zaintrygowani, wpisujemy własne informacje by móc dostawać newsletter, tak by nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne oraz zrozumiałe. Jednak czasami dzieje się tak, że bez naszej wiedzy dane przedsiębiorstwo sprzedaje dane kontaktowe, które pozyskała od nas, przez co kolejne przedsiębiorstwa też mogą nawiązać z nami kontakt.
5
Feb

Interesujące pożyczki przez Sieć - nowe towary na rynku finansowym

banknoty
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Problemy finansowe to coś, z czym boryka się aktualnie każdy z nas. W wielu przypadkach na swojej drodze napotykamy przeróżne sytuacje, jakie powodują, że pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki, mogą to być nieprzewidziane wydatki powiązane z naprawą samochodu, remont domu czy mieszkania lub wyższe rachunki.
2
Feb

Efektywny monitoring marki w necie

komputery
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Internet to wspaniałe narzędzie marketingowe, o ile się wie, co robić. Łącze do cyberprzestrzeni posiadają miliony internautów na całej kuli ziemskiej. To tworzy największą w dziejach bazę potencjalnych klientów.
2
Feb

Kursy bhp organizowane w stolicy Mazowsza są adresowane zarówno do pracowników zatrudnionych w biurach, jak i do rzemieślników

Szkolenie BHP
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Kwestie bezpieczeństwa w zakładach pracy pozostają na tyle istotne, że stały się motywem przewodnim mnóstwa kampanii społecznych. W nich szczególną uwagę kieruje się głównie na tych panów, którzy pracują fizycznie, czyli monterów czy tynkarzy. Tymczasem niebezpieczeństwo czatuje też na pracowników biurowych, lecz na szczęście oni również są zobowiązani właściwymi rozporządzeniami do odbycia kursu bhp.
15
Jan

Jak obecnie można rozliczyć pit z zastosowaniem Internetu?

posady
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Internet jest niezwykle pomocny, jeżeli chodzi o coroczne deklaracje podatkowe. Współcześnie rozliczenie pitów w sieci to opcja udostępniona dla każdego potencjalnego podatnika, z której chętnie korzystają obywatele naszego kraju w różnym wieku.


Błyskawiczne rozliczenie pit 2016 online jest niewątpliwie możliwe, wystarczy jedynie zdecydować się na jeden spośród wielu programów przeznaczonych dla podatników.
1
Dec

Różne dokumenty podatków i sposoby na ich proste wypełnienie

obliczenia
Źródło: pixabay.com
Poza PIT-em numer 37 czy 28, można rozliczyć również inne deklaracje podatkowe, mające związek z innymi możliwymi źródłami dochodowymi. Każdy z nich można rozliczyć poprzez Internet w każdej chwili i bez żadnych konfliktów.
7
Nov

Oczekuje Cię rozliczenie pit - zrób to za pomocą aplikacji online!

pit 36
Autor: Doug Belshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna większość zadań urzędowych prowadzona jest z użyciem sieci WWW. Realne jest kreowanie licznych dokumentów za pomocą specjalnych stron Internetowych, na jakich osiągalne są przeróżne formularze osiągalne dla każdego.
20
Oct

PIT2016 – dlaczego wykorzystywanie aplikacji komputerowych może pomóc nam łatwiej uporać się z tym trudnym obowiązkiem?

Podatki
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie regularnego rozliczenia podatkowego w większości przypadków dla sporej części z nas jest wyjątkowo trudnym obowiązkiem. W rezultacie systematycznie prosimy w tym przypadku o pomoc osobę, która ma w tym temacie większe doświadczenie. Nie mniej jednak w tej dziedzinie zaleca się zwrócić uwagę na fakt, że rosnąca liczba osób, dla których rozliczanie popularnych „pitów” jest czymś arcytrudnym, korzysta z dobrodziejstw różnych aplikacji komputerowych.
12
Aug

Biuro dla firmy – czym trzeba w pierwszej kolejności się dziś kierować wynajmując odpowiedni lokal?

Biura do wynajęcia
Autor: Formo 3 Architekci
Źródło: www.Sztuka-Architektury.pl
Biuro jest wizytówką firmy, w związku z tym dobrze jest zastanowić się nad wynajęciem reprezentacyjnego lokalu. To bardzo ważna decyzja i z pewnością nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy sprecyzować możliwości finansowe firmy oraz najwyższą kwotę, którą miesięcznie można spożytkować na wynajęcie biura.
23
Feb

Już wkrótce większość Polaków będzie składać wypełniony dokument pit

finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwe uzupełnienie dokumentu pit może niektórym sprawiać pewne trudności. Rozliczanie się z podatku często kojarzy nam się również z niepotrzebnym stresem i ściśle wyznaczonym limitem czasu. Przez to część osób zleca to zadanie zatrudnionej przez siebie księgowej. Na tego typu krok zdobywają się często ci, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i nie orientują się, w jaki sposób poprawnie wypełnić pit 36. Zazwyczaj Związane jest to jednak z niepotrzebnymi wydatkami. My jednak, nadal nie wiemy, jak poprawnie wypełnić pit , przez co czujemy się w tym obszarze zagubieni.
Syndicate content