warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Internet

5
Feb

Czy wiemy w jaki sposób chronione są nasze adresy?

baza danych
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zdarzyło nam się, że otrzymywaliśmy przesyłki, albo telefony od zakładów, z którymi nigdy prędzej się nie spotkaliśmy? Jeżeli tak, to ma szansę to być dowód na to, że nasze informacje brały udział w czymś co posiada nazwę zakup bazy danych. Zwyczajnie logujemy się na jakąś stronę, której treścią jesteśmy zaintrygowani, wpisujemy własne informacje by móc dostawać newsletter, tak by nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne oraz zrozumiałe. Jednak czasami dzieje się tak, że bez naszej wiedzy dane przedsiębiorstwo sprzedaje dane kontaktowe, które pozyskała od nas, przez co kolejne przedsiębiorstwa też mogą nawiązać z nami kontakt.
5
Feb

Interesujące pożyczki przez Sieć - nowe towary na rynku finansowym

banknoty
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Problemy finansowe to coś, z czym boryka się aktualnie każdy z nas. Nieraz na swojej drodze napotykamy różnorodne sytuacje, jakie sprawiają, iż pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki, zdołają to być nieprzewidziane wydatki połączone z naprawą samochodu, remont domu lub mieszkania bądź wyższe rachunki.
2
Feb

Efektywny monitoring marki w necie

komputery
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Internet to doskonałe narzędzie reklamowe, jeżeli się wie, co robić. Dostęp do sieci ma miliardy internautów na całej kuli ziemskiej. To oznacza najpojemniejszą w historii bazę odbiorców.
2
Feb

Kursy bhp organizowane w stolicy Mazowsza są adresowane zarówno do pracowników zatrudnionych w biurach, jak i do rzemieślników

Szkolenie BHP
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawy bezpieczeństwa w zakładach pracy są na tyle ważne, że stały się motywem przewodnim mnóstwa kampanii społecznych. W nich szczególną uwagę zwraca się zwłaszcza na tych mężczyzn, którzy zarabiają na chleb pracą fizyczną, czyli spawaczy czy tynkarzy. Tymczasem niebezpieczeństwo czatuje też na pracowników umysłowych, ale na szczęście oni również są zobowiązani właściwymi przepisami do odbycia kursu bhp.
15
Jan

Jak obecnie można rozliczyć pit z zastosowaniem Internetu?

posady
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Internet jest coraz bardziej pomocny, jeśli chodzi o szeroko pojęte deklaracje podatkowe. Współcześnie rozliczenie pitów online to opcja udostępniona dla każdego potencjalnego konsumenta, z której chętnie korzystają obywatele naszego kraju w każdym wieku.


Błyskawiczne rozliczenie pit 2016 online jest jak najbardziej możliwe, wystarczy jedynie postawić na jeden spośród najrozmaitszych programów dedykowanym podatnikom.
1
Dec

Różne dokumenty podatków i sposoby na ich proste wypełnienie

obliczenia
Źródło: pixabay.com
Poza PIT-em numer 37 czy 28, można rozliczyć również inne deklaracje podatkowe, mające związek z innymi możliwymi źródłami dochodowymi. Każdy z nich można rozliczyć poprzez Internet w każdej chwili i bez żadnych konfliktów.
7
Nov

Oczekuje Cię rozliczenie pit - zrób to za pomocą aplikacji online!

pit 36
Autor: Doug Belshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie zdecydowana większość czynności państwowych przeprowadzana jest z wykorzystaniem sieci WWW. Realne jest składanie wielu dokumentów za pośrednictwem szczególnych portali Internetowych, na których dostępne są różnorodne formularze dostępne dla każdej osoby.
20
Oct

PIT2016 – dlaczego wykorzystywanie aplikacji komputerowych może pomóc nam łatwiej uporać się z tym trudnym obowiązkiem?

Podatki
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie regularnego rozliczenia podatkowego najczęściej dla wielu z nas jest wyjątkowo niełatwym obowiązkiem. W rezultacie regularnie prosimy w tym przypadku o pomoc osobę, która ma w tym temacie znaczące doświadczenie. Nie mniej jednak w tej kwestii zaleca się zwrócić uwagę na fakt, że niemalejąca liczba osób, dla których rozliczanie owianych złą sławą „pitów” jest bardzo skomplikowane, korzysta z rozmaitych aplikacji komputerowych.
12
Aug

Biuro dla firmy – czym trzeba w pierwszej kolejności się dziś kierować wynajmując odpowiedni lokal?

Biura do wynajęcia
Autor: Formo 3 Architekci
Źródło: www.Sztuka-Architektury.pl
Biuro jest wizytówką firmy, w związku z tym dobrze jest zastanowić się nad wynajęciem reprezentacyjnego lokalu. To bardzo ważna decyzja i z pewnością nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy sprecyzować możliwości finansowe firmy oraz najwyższą kwotę, którą miesięcznie można spożytkować na wynajęcie biura.
23
Feb

Już wkrótce większość Polaków będzie składać wypełniony dokument pit

finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwe wypełnienie dokumentu pit może nieraz sprawiać problem. Zeznanie podatkowe często kojarzone jest również ze stresem i presją czasu. Dlatego część z nas powierza to zadanie swojej księgowej. Na takie krok zdobywają się przeważnie osoby, które mają jakąś własną działalność gospodarczą i nie wiedzą, w jaki sposób dobrze uzupełnić pit 36. Często Związane jest to jednak z niepotrzebnymi kosztami. My natomiast, w dalszym ciągu nie mamy pojęcia, w jaki sposób właściwie rozliczyć się z podatku i czujemy się w tej kwestii bezradni.
Syndicate content