warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Internet

1
Dec

Różne dokumenty podatków i sposoby na ich proste wypełnienie

obliczenia
Źródło: pixabay.com
Poza PIT-em numer 37 albo 28, można rozliczyć także inne deklaracje podatkowe, mające związek z innymi możliwymi źródłami przychodów. Wszystkie z nich można rozliczyć internetowo w dowolnej chwili i bez żadnych konfliktów.
7
Nov

Oczekuje Cię rozliczenie pit - zrób to za pomocą aplikacji online!

pit 36
Autor: Doug Belshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna większość zadań urzędowych przeprowadzana jest z wykorzystaniem internetu. Dopuszczalne jest składanie licznych dokumentów za pomocą specjalnych portali on-line, na jakich osiągalne są różnorodne formularze dostępne dla każdego.
20
Oct

PIT2016 – dlaczego wykorzystywanie aplikacji komputerowych może pomóc nam łatwiej uporać się z tym trudnym obowiązkiem?

Podatki
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie systematycznego rozliczenia podatkowego najczęściej dla większości z nas jest szczególnie niełatwym obowiązkiem. Dlatego regularnie prosimy w tym przypadku o pomoc osobę, która ma w tym temacie znaczące doświadczenie. Z drugiej strony w tej materii wskazane jest spostrzec, że rosnąca liczba osób, dla których rozliczanie owianych złą sławą „pitów” jest czymś arcytrudnym, korzysta z rozmaitych aplikacji komputerowych.
12
Aug

Biuro dla firmy – czym trzeba w pierwszej kolejności się dziś kierować wynajmując odpowiedni lokal?

Biura do wynajęcia
Autor: Formo 3 Architekci
Źródło: www.Sztuka-Architektury.pl
Biuro jest wizytówką firmy, więc warto zastanowić się nad wybraniem najlepszego lokalu. To naprawdę ważna decyzja i na pewno nie powinno się jej podejmować pod wpływem chwili. Jakie kwestie trzeba mieć na uwadze w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy ustalić możliwości finansowe firmy oraz najwyższą kwotę, którą miesięcznie można przeznaczyć na wynajęcie biura.
23
Feb

Już wkrótce większość Polaków będzie składać wypełniony dokument pit

finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Poprawne wypełnienie pitu może niektórym sprawiać problem. Zeznanie podatkowe powszechnie kojarzy nam się także z niepotrzebnym stresem i presją czasu. Przez to część podatników zleca to zadanie swojej księgowej. Na tego typu rozwiązanie zdobywają się często osoby, które prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą i nie orientują się, w jaki sposób odpowiednio wypełnić pit 36. Często Związane jest to jednak z niepotrzebnymi wydatkami. My za to, w dalszym ciągu nie mamy pojęcia, w jaki sposób właściwie rozliczyć się z podatku oraz czujemy się w tej kwestii zagubieni.
17
Dec

Najważniejsze elementy korzystnego wizerunku obecnie działającej firmy

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak jest powszechnie wiadome, kierowanie własną firmą nie zalicza się do prostych zadań. Jest to przede wszystkim zadanie wiążące się ze znaczną odpowiedzialnością, jak również z wielka ilością obowiązków na co dzień. Poza tym samo utworzenie firmy nie daje gwarancji, że odniesie ona sukces w przyszłości. Należy bowiem podejmować specjalne starania, by własna firma okazała się sukcesem.
12
Dec

Dlaczego opłaca się założyć własne biuro księgowe w Olsztynie

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Od czasu upadku komuny wiele dziedzin naszego życia zmieniło się nie do poznania. Chociaż o zatrudnienie nie jest już tak prosto jak niegdyś, to dużo osób chwali obecny system. Ludzie zdecydowani mogą wziąć własne sprawy we własne ręce i dorobić się całkiem dużych pieniędzy w sposób jak najbardziej nieposzlakowany.
8
Dec

Firmy trudniace się windykacją należności jako placówki pomocne innym firmom i osobom prywatnym w odzyskiwaniu zadłużenia.

windykacja
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Windykacja to dosłownie znaczy żądanie roszczeń, obronę konieczną, a często zemstę. Od czasów Cesarstwa Rzymskiego działała instytucja prawna rei vindicatio, jakiej funkcją było dążenie do odzyskania produktów będących w posiadaniu osoby nieuprawnionej. Aktualnie windykacja należności to dochodzenie własności za pomocą środków zapisanych w aktualnych przepisach prawnych.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to zarówno spraw osobistych, gdyż bardzo dużo osób za jego pomocą się komunikuje, podtrzymuje znajomości i poszukuje nowych przyjaźni, ale również wielu spraw biznesowych. Obecnie każda chcąca się rozwijać firma musi mieć własną internetową wizytówkę, jeżeli jej nie ma, to szanse na nowych klientów bardzo się zmniejszają.
20
Oct

Przezorny zawsze ubezpieczony

backup danych
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanawiałeś się czasem jak dużo danych posiadasz i co by było, gdybyś je utracił? Czy ich utrata nie zaburzyłaby funkcjonowanie Twojego biznesu? Musimy wiedzieć, że komputery, laptopy czy smartfony ulegają awariom. Możemy paść ofiarą kradzieży lub zwyczajnie zgubić urządzenia z ważnymi danymi. Często też zdarzają się momenty w których tracimy dane z powodu własnego błędu lub pomyłki innych osób. A wirusy komputerowe? Przypadkowe upuszczenie komputera? Niestety powyższe sytuacje zdarzają się często, a odzyskanie danych bywa drogie a czasami niewykonalne.
Syndicate content