warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Internet

15
Jan

Jak obecnie można rozliczyć pit z zastosowaniem Internetu?

posady
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Internet jest niezwykle pomocny, jeżeli chodzi o coroczne deklaracje podatkowe. Współcześnie rozliczenie pitów w sieci to opcja udostępniona dla każdego potencjalnego podatnika, z której chętnie korzystają obywatele naszego kraju w różnym wieku.


Błyskawiczne rozliczenie pit 2016 online jest niewątpliwie możliwe, wystarczy jedynie zdecydować się na jeden spośród wielu programów przeznaczonych dla podatników.
1
Dec

Różne dokumenty podatków i sposoby na ich proste wypełnienie

obliczenia
Źródło: pixabay.com
Poza PIT-em numer 37 czy 28, można rozliczyć również inne deklaracje podatkowe, mające związek z innymi możliwymi źródłami dochodowymi. Każdy z nich można rozliczyć poprzez Internet w każdej chwili i bez żadnych konfliktów.
7
Nov

Oczekuje Cię rozliczenie pit - zrób to za pomocą aplikacji online!

pit 36
Autor: Doug Belshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie znaczna większość zadań urzędowych prowadzona jest z użyciem sieci WWW. Realne jest kreowanie licznych dokumentów za pomocą specjalnych stron Internetowych, na jakich osiągalne są przeróżne formularze osiągalne dla każdego.
20
Oct

PIT2016 – dlaczego wykorzystywanie aplikacji komputerowych może pomóc nam łatwiej uporać się z tym trudnym obowiązkiem?

Podatki
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie regularnego rozliczenia podatkowego w większości przypadków dla sporej części z nas jest wyjątkowo trudnym obowiązkiem. W rezultacie systematycznie prosimy w tym przypadku o pomoc osobę, która ma w tym temacie większe doświadczenie. Nie mniej jednak w tej dziedzinie zaleca się zwrócić uwagę na fakt, że rosnąca liczba osób, dla których rozliczanie popularnych „pitów” jest czymś arcytrudnym, korzysta z dobrodziejstw różnych aplikacji komputerowych.
12
Aug

Biuro dla firmy – czym trzeba w pierwszej kolejności się dziś kierować wynajmując odpowiedni lokal?

Biura do wynajęcia
Autor: Formo 3 Architekci
Źródło: www.Sztuka-Architektury.pl
Biuro jest wizytówką firmy, toteż wskazane jest zastanowić się nad wybraniem wygodnego lokalu. To bardzo ważna decyzja i na pewno nie powinno się jej podejmować bez przemyślenia. Które kwestie trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? Przede wszystkim należy określić możliwości finansowe firmy oraz maksymalną kwotę, którą miesięcznie można spożytkować na wynajęcie biura.
23
Feb

Już wkrótce większość Polaków będzie składać wypełniony dokument pit

finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwe uzupełnienie dokumentu pit może niektórym sprawiać pewne trudności. Rozliczanie się z podatku często kojarzy nam się również z niepotrzebnym stresem i ściśle wyznaczonym limitem czasu. Przez to część osób zleca to zadanie zatrudnionej przez siebie księgowej. Na tego typu krok zdobywają się często ci, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i nie orientują się, w jaki sposób poprawnie wypełnić pit 36. Zazwyczaj Związane jest to jednak z niepotrzebnymi wydatkami. My jednak, nadal nie wiemy, jak poprawnie wypełnić pit , przez co czujemy się w tym obszarze zagubieni.
17
Dec

Najważniejsze elementy korzystnego wizerunku obecnie działającej firmy

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, kierowanie własną firmą nie zalicza się do łatwych obowiązków. Jest to przede wszystkim czynność wiążąca się ze znaczną odpowiedzialnością, jak również z wielka ilością obowiązków na co dzień. Oprócz tego samo utworzenie spółki nie daje gwarancji, że odniesie ona powodzenie w przyszłości. Należy bowiem podejmować specjalne starania, by własna firma odniosła sukces.
12
Dec

Dlaczego opłaca się założyć własne biuro księgowe w Olsztynie

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Od czasu upadku Polski Ludowej wiele dziedzin obywatelskiego życia zmieniło się nie do poznania. Chociaż o pracę nie jest już tak łatwo jak kiedyś, to wiele osób wysławia obecny system. Ludzie zaradni mogą wziąć własne sprawy w swoje ręce oraz dorobić się całkiem dużych funduszy w sposób jak najbardziej uczciwy.
8
Dec

Firmy trudniace się windykacją należności jako placówki pomocne innym firmom i osobom prywatnym w odzyskiwaniu zadłużenia.

windykacja
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Windykacja to dosłownie znaczy dochodzenie roszczeń, obronę konieczną, a nawet zemstę. Od wieków Cesarstwa Rzymskiego działała instytucja prawna rei vindicatio, jakiej zadaniem było dążenie do odzyskania pieniędzy będących w posiadaniu osoby nieuprawnionej. Dzisiaj windykacja należności to dochodzenie własności za pomocą środków omówionych w aktualnych przepisach prawnych.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to tak naprawdę spraw osobistych, ponieważ coraz więcej osób za jego pomocą zaczyna się komunikować, utrzymuje znajomości i poszukuje nowych kontaktów, ale także biznesu, zakupów i usług. Obecnie każda szanująca się firma powinna mieć swoją internetową wizytówkę, jeżeli jej nie ma, to szanse na większą ilość klientów bardzo się zmniejszają.
Syndicate content