warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

branża

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można śmiało powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by założyć firmę! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mają okazję rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w biznesie jest spore, to i tak powinniśmy sobie poradzić.
2
Feb

Jak zaprojektować oryginalną wizytówkę, która zwróci uwagę klientów?

Przykładowe wizytówki
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Poznając nowych ludzi, najczęściej z innych firm, otrzymujemy od nich wizytówki. Jeśli chcemy zagwarantować sobie sukces w krótkim czasie tudzież zainteresować innych swoją ofertą musimy zrobić ciekawe wizytówki. Firmowe wizytówki najczęściej są bardzo proste, opatrzone tylko logo firmy.
5
Dec

Szkolenia forex, czyli jakim sposobem inwestować na gpw, ażeby wygrać.

giełda
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie niewielu ludzi nie chciałoby wstawać codziennie koło godziny dziewiątej, pracować przez kilka chwil tak, aby pracę ukończyć gdzieś po kilku, najwyżej czterech lub siedmiu godzinach a także zarabiać na tym tysiące złotych, jakie co miesiąc byłyby na naszym koncie. Takie możliwości daje nam przykładowo praca w branży IT, tu brylują przede wszystkim programiści, którzy mogą indywidualnie regulować sobie godziny pracy.
Syndicate content