warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

archiwum

5
Feb

Starcie z biurokracją oraz mnożeniem się dokumentów - usługi archiwizacyjne Łódź

Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Aktualnie liczne korporacje bądź jednostki samorządowe sumiennie minimalizują ilość dokumentów w odmianie papierowej. Wykorzystywanie z komputerów jest coraz to bardziej powszechne właśnie w takich jednostkach, jak urzędy fiskalne bądź samorządy terytorialne. Nie sposób tymczasem ukryć, iż by nastała całkowita informatyzacja tego typu jednostek musi upłynąć dużo czasu.
5
Dec

Teczki konferencyjne czyli przydatna rzecz dla każdego, kto często bierze udział w konferencjach.

teczki
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo wszędzie dostępnej elektroniki, internetu i elektronicznej poczty stary, zwykły papier ma się cały czas dobrze. Co prawda dużą ilość korespondencji obecnie przejęła poczta cyfrowa, łącznie z tym że w takiej postaci można wysyłać i przechowywać faktury, to jednak w niektórych przypadkach dokumenty papierowe po prostu bez przerwy będą istnieć. Przeróżne umowy, dokumenty czy na przykład foldery reklamowe cały czas drukuje się w wersji na papierze, i dokładnie w takiej też postaci są przechowywane.
Syndicate content