warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

umowy

5
Feb

Współpraca z partnerami zagranicznymi – tłumaczenia

biznesmeni
Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Różnice językowe i kulturowe to przeszkody uniemożliwiające proces komunikacyjny. Szczególnie w biznesie. Niewłaściwa komunikacja w języku obcym i błędy w tłumaczeniach, nie tylko są przeszkodą w zawieraniu umów z innymi krajami, ale głównie przynoszą firmom duże straty finansowe. Niestety, nie w każdej firmie znajomość języków wykracza poza te podstawowe.
2
Feb

Jakimi metodami można finansować prowadzenie swojej działalności, zalety kredytów bankowych i leasingu

kalkulator i finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy będzie się wiązać z koniecznością wielu inwestycji w niezbędne wyposażenie, a do tego wszystkiego niekiedy będą potrzebne całkiem poważne pieniądze. Niektóre osoby mają własne środki, które przeznaczają na inwestycje, czy to będą odłożone wcześniej zaskórniaki, czy też pożyczone od przyjaciół czy rodziny. W niejednym przypadku całkowicie to wystarcza, lecz czasami okazuje się, że wymagania są większe niż stan finansów.
5
Dec

Na czym dokładnie polega leasing?

Umowa biznesowa
Autor: Startup Registry
Źródło: http://www.flickr.com
Co się pojawi kiedy wprowadzimy leasing Bydgoszcz?

Jeśli posiadamy firmę, wydajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy w stanie, przeważnie ze względów cenowych, nabyć natychmiast wszystkich koniecznych sprzętów. Przez to właśnie wiele osób decyduje się na leasing, a więc niejako wynajęcie konkretnego sprzętu, dzięki czemu zapłacimy za niego w ratach, a po ich spłaceniu konkretny sprzęt mamy szansę oddać i wziąć coś nowszego. Jeżeli w wyszukiwarkę internetową wprowadzimy określenie leasing Bydgoszcz, to zjawi nam się dużo przedsiębiorstw, które w ten sposób próbują wspomóc przedsiębiorców, a najczęściej w ofercie leasingowej posiadają oni pojazdy, które są wizytówką przedsiębiorstwa, a które równocześnie są najdroższym asortymentem, na który ciężko znaleźć od razu tak sporą gotówkę.
24
Aug

Lokata, w której pieniądze można wybrać w każdej chwili, nie obawiając się utraty naliczonych odsetek, jako przykład nowoczesnego produktu

Lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie oferta banków jest niezwykle rozbudowana, a dodatkowo co chwila pojawiają się nowe produkty finansowe, które mają za zadanie zwiększyć nasze oszczędności lub umożliwiać realizację transakcji dzięki finansowaniu z zewnątrz. Konkurencja pod tym względem jest spora i banki starają się co raz wprowadzać następne produkty, które pozwolą przyciągnąć im nowych i zatrzymać dotychczasowych klientów. Jakie rozwiązania się proponuje?
13
Mar

Leasing Łódź zdobywa coraz większe zaufanie spośród prezesów przedsiębiorstw

samochód
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Wprowadzając leasing Wrocław ciągle wyszukamy to co najistotniejsze. Coraz częściej jest tak, że przedsiębiorstwa nie chcą zdawać ogromnych finansów, na to aby posiadać kosztowne sprzęty, które i tak po paru latach będą zmuszone wymienić na nowsze.
20
Jan

Masz własną działalność i potrzebujesz niezłego księgowego? Fajnym rozwiązaniem będzie przykładowo biuro rachunkowe

rozliczenia
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie świetnie sprawę z tego, jak ciężkie jest prowadzenie własnego interesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz kilkuosobową firmę, nie musisz martwić się wieloma rzeczami, jednakże z każdym następnym rokiem obowiązków zdecydowanie będzie tylko więcej. Zwykle najwięcej kłopotów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.
Syndicate content