warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

spółki

17
Nov

Fundusz zalążkowy dla początkującej, albo dopiero zawiązywanej spółki

Crowdfunding
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Środki pieniężne kapitału zalążkowego są odpowiednim źródłem kapitału dla początkującej, albo dopiero tworzonej spółki, która nie jest w stanie pozyskać kredytu bankowego ze względu na niedobór zabezpieczeń i brak historii kredytowej, a pozyskanie środków z rynku giełdowego nie jest prawdopodobne ze względu na relatywnie niewielką sumę pożądanego kapitału.
17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W naszym kraju funkcjonuje spora liczba malutkich spółek. Spółki, które dopiero rozpoczynają działalność mogą posiadać kłopoty z uzyskaniem funduszy na ich rozwinięcie. Skąd mogą je uzyskać?
13
Aug

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co powinniśmy zapamiętać, aby nie zaliczyć spektakularnej klapy

giełda
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu amatorom giełda wydaje się być czymś owianym przerażającym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani mogą grać i się bogacić. I będzie w tym ziarenko prawdy. Tylko, że każdy może być „wybranym”. Zasadniczą regułą, jaką musimy się kierować to rozsądek. Nie warto działać pod wpływem emocji.
28
Nov

Obsługa prawna firm - w jaki sposób funkcjonuje, jakimi aspektami się zajmuje, kto potrzebuje usług prawników

spotkanie firmowe
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo czasami potrzebuje konsultacji prawniczej, a wtedy, gdy okazuje się, iż obsługa prawna firm warszawa potrzebna jest bardzo szybko, bywa za późno, aby odnaleźć znakomitego prawnika. Decyduje się zatem na pierwszego lepszego, co niekoniecznie jest optymalnym rozwiązaniem. Dlatego też warto wybrać dobrą kancelarię prawniczą wcześniej, najlepiej na samym początku firmy.
22
Sep

Oparte na profesjonalnym ustosunkowanie się do wszelkich spraw powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

wyceny
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowe ustosunkowanie się do wszystkich kwestii związanych z interesami to jedyne rozsądne podejście, niezależnie od tego, jakiego typu interesy by się reprezentowało. Z tego względu, jeżeli komukolwiek faktycznie zależy na fakcie, aby całościowo uchodzić za jednostkę doświadczoną należy przede wszystkim prezentować się odpowiedzialną postawą.
15
Jun

Jak łatwo założyć własną firmę.

przykładowa restauracja
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu młodych ludzi staje przed ważną decyzją - czy powinni założyć własną firmę czy może podjąć pracę na etat. Obydwie opcje mają wiele plusów jak i minusów. Własna firma to nienormowany czas pracy, brak szefa i duże zyski w przypadku optymalnego prowadzenia firmy. Praca na etat to stały, pewny zarobek, opłacone składki oraz 8 godzin dziennie w pracy.
Syndicate content