warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

spółki

17
Nov

Fundusz zalążkowy dla początkującej, albo dopiero zawiązywanej spółki

Crowdfunding
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze kapitału zalążkowego są stosownym źródłem kapitału dla początkującej, względnie dopiero zawiązywanej spółki, jaka nie jest w stanie zdobyć kredytu bankowego ze względu na niedostatek zabezpieczeń i brak przeszłości kredytowej, a uzyskanie środków z rynku giełdowego nie jest realne ze względu na relatywnie niedużą sumę koniecznego kapitału.
17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W Polsce działa coraz większa liczba malutkich spółek. Spółki, które jednak rozpoczynają działalność mogą posiadać kłopoty z uzyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je zyskać?
13
Aug

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co powinniśmy zapamiętać, aby nie zaliczyć spektakularnej klapy

giełda
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu amatorom giełda wydaje się być czymś owianym przerażającym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani mogą grać i się bogacić. I będzie w tym ziarenko prawdy. Tylko, że każdy może być „wybranym”. Zasadniczą regułą, jaką musimy się kierować to rozsądek. Nie warto działać pod wpływem emocji.
28
Nov

Obsługa prawna firm - w jaki sposób funkcjonuje, jakimi aspektami się zajmuje, kto potrzebuje usług prawników

spotkanie firmowe
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo wcześniej lub później potrzebuje konsultacji prawniczej, a kiedy okazuje się, iż obsługa prawna firm warszawa potrzebna jest natychmiast, bywa za późno, aby odnaleźć dobrego prawnika. Wybiera więc na byle jakiego, co niekoniecznie jest optymalnym rozwiązaniem. W związku z tym warto zdecydować się dobrą kancelarię prawniczą wcześniej, idealnie byłoby na samym starcie przedsiębiorstwa.
22
Sep

Oparte na profesjonalnym ustosunkowanie się do wszelkich spraw powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

wyceny
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowe ustosunkowanie się do wszystkich kwestii związanych z interesami to jedyne rozsądne podejście, niezależnie od tego, jakiego typu interesy by się reprezentowało. Z tego względu, jeżeli komukolwiek faktycznie zależy na fakcie, aby całościowo uchodzić za jednostkę doświadczoną należy przede wszystkim prezentować się odpowiedzialną postawą.
15
Jun

Jak łatwo założyć własną firmę.

przykładowa restauracja
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo młodych ludzi staje przed ważną decyzją - czy powinni założyć własną firmę czy może podjąć pracę na etat w przedsiębiorstwie. Obydwie opcje mają zarówno wiele plusów jak i minusów. Własna firma to nienormowany czas pracy, brak przełożonych i spore zyski w przypadku optymalnego prowadzenia firmy. Praca na etat z drugiej strony to stały, pewny zarobek, opłacone składki zdrowotna i ubezpieczeniowa oraz 8 godzin dziennie w pracy.
Syndicate content