warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

spółki

17
Nov

Fundusz zalążkowy dla początkującej, albo dopiero zawiązywanej spółki

Crowdfunding
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Środki pieniężne kapitału zalążkowego są właściwym źródłem kapitału dla młodej, lub dopiero organizowanej spółki, jaka nie jest w stanie zdobyć kredytu bankowego ze względu na brak gwarancji i brak historii kredytowej, a uzyskanie środków z rynku giełdowego nie jest realne ze względu na relatywnie niedużą sumę pożądanego kapitału.
17
May

Z jakich źródeł niewielkie spółki mogą pozyskać kapitał?

W Polsce działa coraz większa liczba małych spółek. Spółki, które dopiero zaczynają działalność mogą mieć problemy z zyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je pozyskać?
13
Aug

Gra na giełdzie i forex – podstawy, czyli co powinniśmy zapamiętać, aby nie zaliczyć spektakularnej klapy

giełda
Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu początkującym giełda zdaje się być miejscem owianym pewnym mitem, tam gdzie wyłącznie wybrani są w stanie grać i wygrać. I będzie w tym ziarenko prawdy. Tak się jednak składa, że każdy może być „wybranym”. Zasadniczą zasadą, którą trzeba się kierować to rozsądek. Nie opłaca się działać pod wpływem emocji.
28
Nov

Obsługa prawna firm - w jaki sposób funkcjonuje, jakimi aspektami się zajmuje, kto potrzebuje usług prawników

spotkanie firmowe
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każda firma wcześniej lub później potrzebuje prawnika, a wtedy, gdy okazuje się, iż obsługa prawna firm warszawa niezbędna jest natychmiast, bywa za późno, aby poszukać dobrego prawnika. Decyduje się zatem na pierwszego lepszego, co niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem. W związku z tym warto zdecydować się dobrą kancelarię prawniczą wcześniej, idealnie byłoby na samym początku przedsiębiorstwa.
22
Sep

Oparte na profesjonalnym ustosunkowanie się do wszelkich spraw powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

wyceny
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowe ustosunkowanie się do wszelkich kwestii powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności to wyjątkowo słuszne podejście, abstrahując od tego, jakiego typu interesy by się wykonywało. Z takiego powodu, jeśli komuś rzeczywiście zależy na tym, by całościowo uchodzić za osobę doświadczoną trzeba przede wszystkim wykazywać się rozsądną postawą.
15
Jun

Jak łatwo założyć własną firmę.

przykładowa restauracja
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo młodych ludzi staje dziś przed ważną decyzją - czy powinni założyć firmę czy może podjąć pracę na etat. Obydwie opcje mają zarówno wiele plusów jak i minusów. Swoja firma to nienormowany czas pracy, brak przełożonych i spore zyski w przypadku optymalnego prowadzenia firmy. Praca na etat to stały, pewny zarobek, opłacone składki oraz 8 godzin dziennie w pracy.
Syndicate content