warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pożyczki

5
Feb

Papiery wartościowe interesującym sposobem na najlepszą formę zaufanych inwestycji.

Gpwcatalyst - obligacje skarbowe
Źródło: Gpwcatalyst.pl
Obligacja to rodzaj papieru wartościowego, najczęściej podlegającego stałemu oprocentowaniu uzależnionemu od inflacji. Jest to dokument poświadczający pożyczkę podmiotowi na uprzednio określony termin. Pożyczkobiorcami mogą być różne podmioty – zazwyczaj jest to skarb państwa, od pewnego czasu może to być też samorząd lub firma. Obydwie odmiany tych papierów wartościowych. Najbardziej zauważalną różnicą jest forma wypłacania należności – w sytuacji obligacji skarbu państwa wypłata wszystkich pieniędzy ma miejsce po minięciu czasu na który opiewają, od obligacji komunalnych wypłacane są natomiastz kolei odsetki a po upływie ustalonego okresu zwracana jest kwota zakupu papierów wartościowych.
5
Dec

Szybka pożyczka bez bik – dlaczego warto pomyśleć nad tym rozwiązaniem?

garść z pieniędzmi
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzeba gotówki z pewnością nie jest ci obca. Niestety nie za każdym razem zarabiamy tyle, jak dużo byśmy chcieli. Tak naprawdę chyba nigdy tak nie jest, ponieważ mamy dużo marzeń, jakie niełatwo jest zrealizować bez funduszy. Ale są także inne sytuacje, np. gdy musimy parę razy pójść do prywatnego doktora lub popsuła nam się pralka, oszczędności z kolei dawno się skończyły. We wskazanych sytuacjach musimy skorzystać z doskonałego rozwiązania, którym są tanie pożyczki pozabankowe. Co trzeba o nich wiedzieć oraz jakie wiążą się z nimi walory?
5
Dec

Nadzorowanie rachunków, udzielanie pożyczek

skąd wziąć pieniądze?
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Narodowy Bank Polski z siedzibą w Warszawie zaczął własną działalność w 1945r. zastępując ówczesny Bank Polski Spółka Akcyjna. Jest to instytucja finansowa odpowiadająca za funkcjonowanie systemu bankowe w Polsce. Działaniem NBP kieruje prezes, aktualnie jest to Marek Belka.
4
Dec

Co musimy wiedzieć zanim wybierzemy się do banku?

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - naturalnie dbają o własny wizerunek, najczęściej pracownicy są sympatyczni, kompletnie inni, niźli stereotypowy pracownik budżetówki. Jednak to wyłącznie miła otoczka! Prawda jest taka, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy mocno żałować własnej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega profesjonalnie. Sorry, tak jest. Taki mamy klimat.
8
Jun

Jak w razie pilnej potrzeby można zdobyć środki finansowe, jakie zalety mają szybkie pożyczki.

pożyczka
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Zarobki w naszym kraju nie pozwalają specjalnie na to, żeby jakoś specjalnie oszczędzać, niestety w dalszym ciągu dużo rodzin żyje z dnia na dzień praktycznie bez żadnych odłożonych pieniędzy. I jeżeli pojawi się u nich potrzeba kupienia czegoś nieplanowanego, to może się okazać, że będą musieli pożyczyć jakieś pieniądze.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji, musimy zadbać o szybką gotówkę. Dostępne na rynku instrumenty finansowe wychodzą naprzeciw osobom, które potrzebują zorganizować dość małe sumy i chcą skorzystać z szansy wzięcia pożyczki bez BIKu, natomiast osoby potrzebujące wyższych kwot, muszą rozważyć inne rozwiązania.
4
May

Potrzebujesz nagłego zastrzyku pieniędzy? Błyskawiczna pożyczka może być wyjściem dla ciebie

gotówka
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Niespodziewany wydatek może przytrafić się każdemu z nas, a wtenczas staje się przed koniecznością prędkiego zdobycia potrzebnych środków. W takich sytuacjach idealnie przydają się zaoszczędzone środki, ale nie każdy je ma. Często jedyną alternatywą okazuje się pożyczka gotówkowa, która pokryje nagłe wypadki.
23
Apr

Innowacyjne propozycje pożyczek - prędka i prosta pożyczka na dowód lub sms

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nieprzewidziane wydatki zdarzają się czasem każdemu z nas. Nieraz musimy wydać ponadplanowe pieniądze na rachunki, innym razem na renowację wozu czy zakup jakiegoś sprzętu do domu czy też mieszkania. W takiej sytuacji warto posiadać zostawione pieniądze na czarną godzinę, aczkolwiek czasem zdarzają się lekko większe wydatki, które z trudnością przychodzi nam potem sfinansować. Jak więc uzyskać pieniądze na takie nieprzewidziane sytuacje?
14
Jul

Pilnowanie spraw związanych ze regulowaniem zobowiązań finansowych.

windykacja należności
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Pilnowanie spraw powiązanych ze spłatą zobowiązań finansowych jest tym, czego jest w obowiązku pilnować każdy nauczony odpowiedzialnego podejścia człowiek, jaki zadecydował na wzięcie kredytu bądź wzięcie pożyczki. Nie ma bowiem mowy o okoliczności, w której ktoś brałby na swoją osobę jakieś obciążenia finansowe i nie był następnie w mocy w jakikolwiek sposób ich spłacić. Trzeba posiadać wiedzę, że podczas gdy podpisuje się umowę o kredyt z bankiem to jest obowiązek bardzo dopilnować tego, by spłacić ją w terminie.
26
Jun

Możemy spełnić swoje marzenia

kredyty gotówkowe
Autor: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie częściej dzieje się tak, że pożyczamy pieniądze, czasami od familii, a czasami z banku, ponieważ nie chcemy czekać aż uzbieramy określoną kwotę, która dopomoże nam wypełnić marzenia, jedynie chcemy daną rzecz posiadać już i natychmiast. Jednak kiedy nie chcemy stracić na takiej pożyczce, to musimy rzetelnie zobaczyć co nam ona oferuje i w jaki sposób będzie przebiegała jej spłata.
Syndicate content