warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pożyczki

5
Feb

Papiery wartościowe interesującym sposobem na najlepszą formę zaufanych inwestycji.

Gpwcatalyst - obligacje skarbowe
Źródło: Gpwcatalyst.pl
Obligacja jest rodzajem papieru wartościowego, najczęściej podlegającego niezmiennemu oprocentowaniu zależnemu od inflacji. Jest to dokument poświadczający pożyczkę podmiotowi na z góry ustalony czas. Pożyczkobiorcą może być kilka podmiotów – zazwyczaj jest to skarb państwa, od paru lat może to być także samorząd lub przedsiębiorstwo. Obydwie odmiany tych papierów wartościowych. Najbardziej zauważalną różnicą jest sposób wydawania należności – w sytuacji obligacji skarbu państwa wypłata całej sumy.
5
Dec

Szybka pożyczka bez bik – dlaczego warto pomyśleć nad tym rozwiązaniem?

garść z pieniędzmi
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzeba gotówki z pewnością nie jest ci obca. Niestety nie zawsze zarabiamy tyle, ile byśmy chcieli. Tak naprawdę chyba nigdy tak nie jest, ponieważ mamy wiele marzeń, jakie trudno jest zrealizować bez funduszy. Ale są także inne sytuacje, np. kiedy jesteśmy zmuszeni parę razy iść do prywatnego doktora czy zepsuła nam się pralka, oszczędności natomiast dawno się skończyły. We wskazanych sytuacjach musimy skorzystać z idealnego rozwiązania, którym są tanie pożyczki pozabankowe. Co należy o nich wiedzieć oraz jakie są powiązane z nimi zalety?
5
Dec

Nadzorowanie rachunków, udzielanie pożyczek

skąd wziąć pieniądze?
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
NBP z siedzibą w Warszawie zaczął swoją działalność w 1945r. zastępując były Bank Polski Spółka Akcyjna. Jest to organizacja publiczna odpowiadająca za działalność banków w Polsce. Działalnością NBP zarządza prezes, obecnie jest to Marek Belka.
4
Dec

Co musimy wiedzieć zanim wybierzemy się do banku?

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - naturalnie dbają o własny wizerunek, najczęściej pracownicy są sympatyczni, kompletnie inni, niźli stereotypowy pracownik budżetówki. Jednak to wyłącznie miła otoczka! Prawda jest taka, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy mocno żałować własnej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega profesjonalnie. Sorry, tak jest. Taki mamy klimat.
8
Jun

Jak w razie pilnej potrzeby można zdobyć środki finansowe, jakie zalety mają szybkie pożyczki.

pożyczka
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Zarobki w naszym kraju specjalnie nie pozwalają na to, aby jakoś specjalnie oszczędzać, niestety nadal dużo rodzin żyje z miesiąca na miesiąc w zasadzie bez żadnych dodatkowych środków. I jeśli przydarzy u nich konieczność kupienia czegoś nieplanowanego, to okazać się może, że będą musieli pożyczyć jakieś pieniądze.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, musimy zorganizować sobie szybką gotówkę. Istniejące na rynku instrumenty finansowe są pomocą dla osób, jakie potrzebują zorganizować niewielkie sumy i chcą skorzystać z szansy wzięcia pożyczki bez BIKu, ale osoby potrzebujące większych funduszy, muszą wziąć pod uwagę inne rozwiązania.
4
May

Potrzebujesz nagłego zastrzyku pieniędzy? Błyskawiczna pożyczka może być wyjściem dla ciebie

gotówka
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Nagły wydatek może przytrafić się każdemu człowiekowi, a wtedy staje się przed koniecznością prędkiego znalezienia potrzebnych pieniędzy. W takich sytuacjach bardzo przydają się oszczędności, ale nie każdy je posiada. Często jedyną alternatywą okazuje się pożyczka gotówkowa, która pokryje niespodziewane wypadki.
23
Apr

Innowacyjne propozycje pożyczek - prędka i prosta pożyczka na dowód lub sms

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nieprzewidziane wydatki zdarzają się czasami każdemu z nas. Nieraz musimy wydać ponadplanowe pieniądze na rachunki, innym razem na reperację samochodu czy kupno jakiegoś sprzętu do domu czy też mieszkania. W takiej sytuacji wskazane jest mieć zostawione pieniądze na czarną godzinę, chociaż czasem zdarzają się nieco większe wydatki, które niełatwo nam po pewnym czasie opłacić. Jakim sposobem więc zdobyć pieniądze na takie niezaplanowane sytuacje?
14
Jul

Pilnowanie spraw związanych ze regulowaniem zobowiązań finansowych.

windykacja należności
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Przestrzeganie kwestii powiązanych ze spłacaniem kredytów jest tym, czego jest w obowiązku dopilnować każdy bez wyjątku odpowiedzialny człowiek, jaki zadecydował na kredyt lub wzięcie pożyczki. Nie ma albowiem mowy o sytuacji, w jakiej ktokolwiek brałby na swoją osobę jakiekolwiek obciążenia pieniężne i nie był następnie w stanie w jakikolwiek sposób ich uregulować. Trzeba posiadać wiedzę, że podczas gdy podpisuje się umowę o kredyt z instytucją bankową to należy wyjątkowo przestrzegać tego, aby uregulować ją terminowo.
26
Jun

Możemy spełnić swoje marzenia

kredyty gotówkowe
Autor: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com
Znacznie częściej dzieje się tak, iż pożyczamy pieniądze, czasem od rodziny, a czasami z banku, gdyż nie chcemy czekać aż uzbieramy określoną kwotę, która dopomoże nam spełnić plany, tylko chcemy konkretną rzecz posiadać już oraz natychmiast. Mimo wszystko kiedy nie chcemy stracić na takiej pożyczce, to musimy rzetelnie zobaczyć co nam ona proponuje i w jaki sposób będzie przebiegała jej spłata.
Syndicate content