warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomości

29
Dec

Składanie rozliczenia podatkowego – jak się za niego zabrać

podatki, kalkulator
Źródło: pixabay.com
Jak w każdej miejscowości, tak też i w Olsztynie istnieje specjalna jednostka administracyjna zajmująca się regulacjami związanymi z podatkami i opłatami. Jest to miejsce, w jakim możemy uzyskać niezbędne informacje w zakresie wysokości należności– na przykład z tytułu posiadania nieruchomości.
5
Dec

Ubezpieczenia – czy warto z nich korzystać? Jakie są najlepsze? Jak wybrać dobry zakład ubezpieczeń?

agent ubezpieczeniowy
Autor: Steve
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie żyjemy niestety w dość niepewnych czasach. Wszyscy zdajemy sobie z pewnością sprawę z tego, że nawet kolejny dzień może nas niemiło zaskoczyć. Wypadki, choroby, utrata pracy – takie sytuacje często się zdarzają. Co prawda, dopóki do nich nie dojdzie, zwykle myślimy, że nas takie problemy na pewno ominą, jednak życie często weryfikuje ten pogląd.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy znajdujemy się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, musimy zadbać o szybką pomoc finansową. Dostępne na rynku instrumenty finansowe są pomocą dla osób, jakie potrzebują zorganizować stosunkowo małe sumy i chcą skorzystać z pożyczki bez BIKu, jednak ludzi potrzebujący wyższych kwot, muszą rozważyć inne rozwiązania.
19
Apr

Bum na rynku nieruchomości - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnim czasie doświadczaliśmy na rynku nieruchomości wyraźny wzrost. Podaż znacząco jest silniejsza niż popyt i owocuje licznych inwestycji deweloperskich. Zjawisko to owocuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zapraszamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z usług przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie nieruchomościami jest w Polsce stosunkowo nowe i póki co niezbyt znane, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego modelu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej sprawę ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania mieszkaniem przez daną firmę. W zamian za to właściciel nieruchomości dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak wielka kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
15
Oct

Czy dobrze jest zakupić swoje nowiutkie mieszkanie we Wrocławiu?

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem z bogatą tradycją, znajdziemy tutaj z jednej strony dobry rynek pracy, a poza tym mamy tutaj dużą ilość wspaniałych zabytkowych budowli, dzielnicę żydowską, dobrze rozwiniętą turystykę. Takie miasto zdaje się być rewelacyjnym miejscem aby zacząć dorosłe życie, kupno mieszkania i zapuszczenie korzeni. We Wrocławiu mamy poza tym bardzo bogatą ofertę mieszkaniową, nie tylko z rynku wtórnego, ale także bardzo dużo nowoczesnych mieszkań nowych, odpowiednio zaprojektowanych o interesujących rozwiązaniach.
14
Oct

Mieszkania na sprzedaż w polskich miastach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o mieszkania to są one dobrą inwestycją. Wiele osób kupuje drogą złotą biżuterię, bo wie, że to też pewnego rodzaju inwestycja, która na sto procent się opłaci. Te osoby, które posiadają dużo pieniędzy kupują jakieś nieruchomości. Mieszkanie da się często kupić w niskiej cenie, następnie je wynajmować, a później, gdy ceny będą bardziej korzystne można mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to genialny interes. Trzeba jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale sporo osób może być dobrym agentem do spraw nieruchomości.
Syndicate content