warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomości

29
Dec

Składanie rozliczenia podatkowego – jak się za niego zabrać

podatki, kalkulator
Źródło: pixabay.com
Jak w każdym mieście, tak również i w Olsztynie funkcjonuje urząd zajmujący się regulacjami związanymi z podatkami i opłatami. Jest to miejsce, w którym można uzyskać niezbędne informacje na temat wysokości należności– chociażby z tytułu posiadania nieruchomości.
5
Dec

Ubezpieczenia – czy warto z nich korzystać? Jakie są najlepsze? Jak wybrać dobry zakład ubezpieczeń?

agent ubezpieczeniowy
Autor: Steve
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie żyjemy niestety w dość niepewnych czasach. Wszyscy zdajemy sobie z pewnością sprawę z tego, że nawet kolejny dzień może nas niemiło zaskoczyć. Wypadki, choroby, utrata pracy – takie sytuacje często się zdarzają. Co prawda, dopóki do nich nie dojdzie, zwykle myślimy, że nas takie problemy na pewno ominą, jednak życie często weryfikuje ten pogląd.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, musimy zorganizować sobie szybką gotówkę. Istniejące na rynku instrumenty finansowe są pomocą dla osób, jakie potrzebują zorganizować niewielkie sumy i chcą skorzystać z szansy wzięcia pożyczki bez BIKu, ale osoby potrzebujące większych funduszy, muszą wziąć pod uwagę inne rozwiązania.
19
Apr

Bum na rynku nieruchomości - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnich latach obserwowaliśmy na rynku nieruchomości wyraźny wzrost. Podaż istotnie przewyższa popyt i owocuje licznych inwestycji deweloperskich. Tendencja ta skutkuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z usług przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego modelu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.
15
Oct

Czy dobrze jest zakupić swoje nowiutkie mieszkanie we Wrocławiu?

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem z bogatą tradycją, znajdziemy tutaj z jednej strony dobry rynek pracy, a poza tym mamy tutaj dużą ilość wspaniałych zabytkowych budowli, dzielnicę żydowską, dobrze rozwiniętą turystykę. Takie miasto zdaje się być rewelacyjnym miejscem aby zacząć dorosłe życie, kupno mieszkania i zapuszczenie korzeni. We Wrocławiu mamy poza tym bardzo bogatą ofertę mieszkaniową, nie tylko z rynku wtórnego, ale także bardzo dużo nowoczesnych mieszkań nowych, odpowiednio zaprojektowanych o interesujących rozwiązaniach.
14
Oct

Mieszkania na sprzedaż w polskich miastach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o mieszkania to są one dobrą inwestycją. Wiele osób wybiera drogą złotą biżuterię, bo wie, że to również swoistego rodzaju inwestycja, która na pewno jest dobra. Ci, którzy mają więcej pieniędzy inwestują w jakieś nieruchomości. Mieszkanie możemy często kupić w niskiej cenie, następnie je wynajmować, a następnie, gdy ceny okażą się wyższe możemy mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to bardzo dobry interes. Trzeba jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale wiele osób może być dobrym agentem do spraw nieruchomości.
Syndicate content