warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomości

8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, musimy zadbać o szybką gotówkę. Dostępne na rynku instrumenty finansowe wychodzą naprzeciw osobom, które potrzebują pożyczyć stosunkowo małe sumy i chcą skorzystać z pożyczki bez BIKu, ale osoby potrzebujące wyższych kwot, muszą wziąć pod uwagę inne rozwiązania.
19
Apr

Bum na rynku nieruchomości - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnim czasie obserwowaliśmy na rynku nieruchomości wyraźny wzrost. Podaż mocno przewyższa popyt i powoduje częstych inwestycji deweloperskich. Tendencja ta skutkuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
15
Oct

Czy dobrze jest zakupić swoje nowiutkie mieszkanie we Wrocławiu?

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem z bogatą tradycją, znajdziemy tutaj z jednej strony dobrze rozwijającą się gospodarkę, a poza tym mamy tutaj dużą ilość pięknych zabytkowych budowli, dzielnicę żydowską, świetnie działającą turystykę. Takie miasto zdaje się być znakomitym miejscem na początek nowego etapu w życiu, zakup mieszkania i zapuszczenie korzeni. We Wrocławiu mamy poza tym bardzo bogatą ofertę mieszkaniową, z jednej strony z rynku wtórnego, ale również bardzo dużo nowoczesnych mieszkań nowych, odpowiednio zaprojektowanych o ciekawych rozwiązaniach.
14
Oct

Mieszkania na sprzedaż w polskich miastach

nowy budynek
Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wszelkiego typu nieruchomości to są one świetną inwestycją. Sporo osób wybiera drogą złotą biżuterię, bo wie, że to też swoistego rodzaju inwestycja, która na sto procent się opłaci. Ci, którzy mają więcej pieniędzy kupują jakieś nieruchomości. Mieszkanie można często kupić w niskiej cenie, później można je wynajmować, a następnie, gdy ceny będą wyższe można mieszkanie sprzedać. Sprzedaż mieszkań to bardzo dobry biznes. Musimy jednak mieć nerwy ze stali. Nie wszyscy będą znakomitymi deweloperami, ale sporo osób może być świetnym agentem nieruchomości.
Syndicate content