warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

metody

2
Feb

Każdy z nas ma w życiu jakieś cele i plany. Tym pełnym zaciętości i zawzięcia z reguły zawsze udaje się je osiągnąć. Słabsi załamując się napotkanymi przeszkodami tracą rezon i chęci. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie

notes na spotkaniu
Autor: Timo Elliott
Źródło: http://www.flickr.com
Biegnąc do zdobycia celu powinno się traktować bariery, lub nieduże niepowodzenia jak krok do powodzenia ale taki, który miał czegoś nauczyć. Nie wszyscy jednak są na tyle silni, aby przekuć to w sukces.
18
Jan

Dlaczego pozycjonowanie jest teraz ważne i które firmy pozycjonujące wybrać

SEO
Autor: iwrite4money
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomite jak również nowatorskie rozwiązania marketingowe to w dwudziestym pierwszym wieku podstawa. Rozmaitego typu reklamy sieciowe są komponentami dobrej kampanii reklamowej dużej ilości firm. Pomagają one zwykle dotrzeć do wielkiej liczby przeróżnych klientów na całym świecie. Dobra reklama i świetny serwis internetowy jednak nie wystarczy jeśli, nie idzie za nim troska o wypozycjonowanie danej strony. pozycjonowanie stron internetowych to więc temat, którym warto się zainteresować.
20
Jul

Uzyskałeś dochody w zeszłym roku? Nie zapomnij zadeklarować podatek

Podatki online
Źródło: pixabay.com
Każda osoba która zamieszkuje obszar Polski, również jeżeli nie jest żadnym obywatelem, a posiadała przychody w ubiegłym roku, musi rozliczyć podatek za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek zaniedba tego przymusu, może liczyć się z konkretnymi sankcjami finansowymi a również prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę czynność jak najprędzej. Współcześnie mamy do dyspozycji liczne opcje rozliczania dochodu, zarówno te standardowe, oraz elektroniczne a nawet wirtualne. Która z nich będzie najlepsza dla ciebie?
Syndicate content