warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sposób

15
Jan

Podczas tworzenia deklaracji podatkowej należy pomnieć o akcji 1%

w magazynie
Autor: jaymarable
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego dobre wykonanie deklaracji skarbowej jest bardzo istotnym zadaniem. Nie sposób ukryć, że poświęcając mu więcej czasu potrafimy być pewni, że wszystko zostało wykonane dobrze.
15
Jan

Jak szybko oraz bez kłopotu stworzyć rozliczenie roczne?

księgowości
Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Rozumiemy wszyscy, iż podatki uiszczać należy. To prawda powszechnie wiadoma. Każdy pragnie to zrobić szybko, aby mieć to jak najszybciej zrobione. I najwłaściwiej będzie, jak zrobi to samodzielnie bez pomocy z zewnętrznej strony.
14
Nov

Mural - jako rodzaj reklamy outdoorowej

artystyczne malowanie ścian
Autor: Atlantic Groupe,
Źródło: Atlantic Groupe,
Co to jest mural? Etymologicznie nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego. Oznacza monumentalne malowidło, zrealizowane na ścianie domu.


Początkowo funkcjonował on jako czysta sztuka, artykułował cele oraz wyobrażenia artysty.
20
Jul

Uzyskałeś dochody w zeszłym roku? Nie zapomnij zadeklarować podatek

Podatki online
Źródło: pixabay.com
Każda osoba która zamieszkuje obszar Polski, również jeżeli nie jest żadnym obywatelem, a posiadała przychody w ubiegłym roku, musi rozliczyć podatek za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek zaniedba tego przymusu, może liczyć się z konkretnymi sankcjami finansowymi a również prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę czynność jak najprędzej. Współcześnie mamy do dyspozycji liczne opcje rozliczania dochodu, zarówno te standardowe, oraz elektroniczne a nawet wirtualne. Która z nich będzie najlepsza dla ciebie?
Syndicate content