warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

komunikacja

2
Feb

Najlepszy program lojalnościowy - jaki można wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w obecnych czasach jest hasło lojalność? Czy w tych czasach potrafimy być lojalni? Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, jeśli chodzi o lojalność co do jakiś marek, to widać bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiły do większego grona ludzi, a które z lojalnościowych programów okazały się nietrafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, kiedy robią zakupy.
6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom przeróżnych firm. Współczesne czasy nie są dla ludzi biznesu zbyt łaskawe. Mnóstwo ludzie, troszcząc się o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji prosto zainteresować potencjalnego klienta nawet wyjątkowo efektywną promocją. Rodacy nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cenowe. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej firmy, należy prędko zdecydować się na consulting.
Syndicate content