warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

studia

2
Feb

Właśnie studiujesz i chcesz wynająć mieszkanie? Kawalerka będzie idealna!

kawalerka
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nie wszyscy studenci mają szansę na otrzymanie mieszkania w akademiku. Znaczna część z nich musi sobie niestety radzić samodzielnie, wynajmując pokój lub mieszkanie. Ta pierwsza opcja nie wszystkim odpowiada – bardzo duża grupa młodych ludzi woli mieszkać samodzielnie lub osobiście dobrać sobie współlokatorów. W ich przypadku jedynym rozwiązaniem okazuje się być wynajem mieszkania.
13
Aug

Informatyka Wrocław przyciąga wielką rzeszę studentów

podłączenie informatyczne
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Mocno oblegana będzie informatyka Wrocław przewodzi tu w rankingach
10
Jul

Sprawdź dlaczego warto uczyć się języków obcych

nauka angielskiego
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Wykształcenie ma dzisiaj priorytetowe znaczenie. Dużo więcej osób doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę, z tego powodu próbują się uczyć jak najlepiej, żeby później dostać się na dobre studia. Wyłącznie tym sposobem są w stanie zapewnić sobie świetną przyszłość i zarobki, które będą spełniały ich wymagania. Okazuje się jednakże, że nawet trudny zawód, na który jest faktycznie niemałe zapotrzebowanie nie będzie zapewniał pracy.
12
Nov

Usługi prawne dla każdego

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości, że współcześnie rosnąca rzesza osób zgadza się z tezą, że prawo zdecydowanie nie pomaga tak, jak by tego oczekiwali. Wszystko nie mniej jednak nie na skutek tego, że przepisy są pozbawione sensu, ale ich egzekwowanie coraz częściej jest nieodpowiednie.
Syndicate content