warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

studia

2
Feb

Właśnie studiujesz i chcesz wynająć mieszkanie? Kawalerka będzie idealna!

kawalerka
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nie wszyscy studenci mają szansę na otrzymanie mieszkania w akademiku. Znaczna część z nich musi sobie niestety radzić samodzielnie, wynajmując pokój lub mieszkanie. Ta pierwsza opcja nie wszystkim odpowiada – bardzo duża grupa młodych ludzi woli mieszkać samodzielnie lub osobiście dobrać sobie współlokatorów. W ich przypadku jedynym rozwiązaniem okazuje się być wynajem mieszkania.
13
Aug

Informatyka Wrocław przyciąga wielką rzeszę studentów

podłączenie informatyczne
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Silnie oblegana okazuje się być informatyka Wrocław przewodzi tu w statystykach
10
Jul

Sprawdź dlaczego warto uczyć się języków obcych

nauka angielskiego
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Wykształcenie ma dzisiaj priorytetowe znaczenie. Dużo więcej osób doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę, z tego powodu próbują się uczyć jak najlepiej, żeby później dostać się na dobre studia. Wyłącznie tym sposobem są w stanie zapewnić sobie świetną przyszłość i zarobki, które będą spełniały ich wymagania. Okazuje się jednakże, że nawet trudny zawód, na który jest faktycznie niemałe zapotrzebowanie nie będzie zapewniał pracy.
12
Nov

Usługi prawne dla każdego

Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że obecnie coraz więcej ludzi zgadza się z tezą, że prawo wbrew pozorom nie pomaga tak, jak by tego oczekiwali. Wszystko nie mniej jednak nie jest wynikiem tego, że przepisy są bezsensowne, ale ich egzekwowanie w wielu przypadkach jest nieodpowiednie.
Syndicate content