warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rozwój

14
Nov

Mural - jako rodzaj reklamy outdoorowej

artystyczne malowanie ścian
Autor: Atlantic Groupe,
Źródło: Atlantic Groupe,
Co to jest mural? Etymologicznie nazwa czerpie się z języka hiszpańskiego. Oznacza gigantyczne malowidło, wykonane na ścianie budynku.


Z początku funkcjonował on jako czysta sztuka, wyrażał intencje a także wyobrażenia artysty.
18
May

Diagnostyka oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko - jak wygląda?

inwestycje
Autor: macieklew
Źródło: http://www.flickr.com/photos/macieklew/363785769/
Diagnostyka wpływania na otoczenie jest jednym z kluczowych narzędzi zawiadywania ochroną środowiska w procesach rozwoju, wpisującym się w zasadę unormowanego rozkwitu. Metoda diagnostyki oddziaływania na otoczenie ma przekazać podejmującemu decyzję organowi administracji publicznej informacji, czy ingerencja inwestycji w środowisko, została zaplanowana w sposób optymalny i czy korzyści wynikające z jej realizacji wynagradzają krzywdy w środowisku, jakie przeważnie są nierealne do uniknięcia.
16
May

Najbardziej fascynujące trendy zauważalne w najsprawniej rozwijających się miejscowościach naszego kraju.

księgowość
W obecnych czasach praktycznie w każdym miejscu łatwo dostrzec można ciągły rozwój, prowadzący przede wszystkim do usprawnienia działania mnóstwa dziedzin naszej przestrzeni. Jednak mimo tego, że praktycznie wszystko się ulepsza to są miasta, które znacznie odróżniają się, rzecz jasna w pozytywny sposób na tle pozostałych. Wpływa na to naprawdę dużo czynników, między innymi przyrodniczych, kulturowych, a jak się ostatnio okazało, na przykładzie Wałbrzycha, też tych historycznych.
12
Mar

GPW szansą na wzrost własnych zarobków

Giełda
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Z całą pewnością wielu z nas myśli o własnym biznesie. Często mamy znakomite pomysły, mamy wiarę, że na 100% nam się powiedzie i w związku z tym będziemy mieli dużo gotówki. I teraz coraz więcej osób na taki biznes się ”porywa”. Z początku zwykle wszystko rozwija się tak jak przewidywaliśmy, lecz po pewnym czasie, dużo biznesmenów czuje brak środków na rozwój. Bo ciężko jest uzyskać wysoki zysk, zwłaszcza gdy firmę rozpoczęliśmy niedawno. Co czynimy w takowych wypadkach?
10
Jul

Sprawdź dlaczego warto uczyć się języków obcych

nauka angielskiego
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Wykształcenie ma dziś ogromne znaczenie. Dużo więcej osób doskonale zdaje sobie z tego faktu sprawę, wobec tego próbują się uczyć jak najlepiej, by później dostać się na odpowiednie studia. Tylko w ten sposób mają możliwość zapewnić sobie świetną przyszłość oraz zarobki, jakie będą spełniały ich oczekiwania. Okazuje się jednakże, że nawet najlepszy zawód, na który jest faktycznie niemałe zapotrzebowanie nie będzie zapewniał posady.
Syndicate content