warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

usługa

5
Feb

Z jakiego powodu przedsiębiorstwa które proponują zbyt niskie ceny za sprzątanie bardzo psują wizerunek tego rynku.

Sprzątanie
Autor: Nick Webb
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzątanie w obiektach i budynkach jest bardzo istotne, choć przez wiele osób mało dostrzegane. Tak zresztą ma być, przy sprawnej ekipie która się będzie zajmować sprzątaniem widoczne będą jedynie rezultaty ich pracy, czyli lśniące posadzki, odkurzone dywany i pachnące ubikacje. Jeśli jednak przy wejściu do obiektu ktoś się potknie o porozrzucane papiery, to jest to najlepszy znak na to, że jednak coś szwankuje ze sprzątaniem.
11
May

Jak najlepiej będzie szukać firmy zajmującej się sprzątaniem, o czym powinno się pamiętać podczas wyboru

Telebim
Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Właściciele budynków coraz chętniej korzystają z dobrze zorganizowanych usług sprzątaniowych, oferowanych przez najróżniejsze firmy które się tym zajmują. Lecz wybranie dobrej firmy wcale nie jest łatwe, bo może być przy tym parę pułapek. Najlepszą metodą będzie znalezienie kogoś poleconego, rekomendacja od zadowolonego klienta daje dużą pewność, że usługi będą wykonane w odpowiedni sposób.
31
Oct

Czy warto wynająć kancelarie prawnicze starając się o realizację zamówień publicznych?

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty sytuacja gospodarcza w Polsce nie napawa optymizmem. Dużo firm obwieszcza plajtę. Młodzi Polacy z niedoboru pracy emigrują za granicę. Obserwuje się zastój w gospodarce, który w niedługim odstępie czasu może posunąć zapaść ekonomiczną. Chociaż w dwudziestym pierwszym wieku panuje globalizacja, to jednak ogromna konkurencja z rynków wschodnich jest zbyt trudna do pokonania dla naszych producentów. Ratującą życie szansą dla naszych firm jest obsługa zamówień publicznych. Czy biznesy powinny samodzielnie starać się o zamówienia publiczne czy powinny zatrudnić profesjonalne kancelarie prawnicze?
Syndicate content