warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Produkty

25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie mamy do czynienia z wolnorynkowym ustrojem gospodarczym, co jest bez wątpienia dobrym rozwiązaniem z przynajmniej paru względów.
22
Jun

Na pewno korzystnie wspierać lokalne inicjatywy, zapewnia to bowiem korzyść dla każdego z nas

zakupy
Autor: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to ciekawe, iż mamy coraz większą świadomość, że warto kupować coś swojego, ze swojego regionu niż decydować się na jakieś produkty niewiadomego pochodzenia. Nie zawsze tak to funkcjonowało, ale dzisiaj widzimy trend, jaki już jest bardzo silny i wydaje się coraz bardziej zakorzeniony. Wspieramy własną małą ojczyznę i zdajemy sobie sprawę, że zakupy lokalne mają wpływ na jej powodzenie.
15
Jul

Co produkuje przemysł stalowy?

Stal, kostka
Autor: jazz4ev
Źródło: http://www.sxc.hu
Wyroby hutnicze nazywane są wszelkiego typu produkty wyrabiane ze stali i wszelkiego typu stopów metali. Za dystrybucję ich w takiej formie odpowiadają huty i zakłady metalurgiczne. W ofercie tego typu zakładów są też często usługi z zakresu metalurgii.
Syndicate content