warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Produkty

18
Jan

Programiści i ich praca

Autor: HEMMERSBACH
Rynek pracy w obecnych czasach jest bardzo urozmaicony, ale od wielu lat niezbędni są ludzie, którzy wiedzą o, co chodzi w informatyce. Nieważne czy mowa o robieniu stron internetowych, czy sprawdzanie istniejących programów komputerowych. Tak, więc warto znać się na informatyce, a dokładniej wyspecjalizować się w którejś z jej dziedzin. Przez, to może wyjdzie na to, że praca tester okaże się tą wymarzoną dla nas. Praca ta ma na celu sprawdzenie przez testera tworzonego, nowego oprogramowania. Ostatnimi czasy było kilka dość nagłośnionych sytuacji dotyczących błędów różnych systemów.
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie mamy do czynienia z wolnorynkową gospodarką, co jest bez wątpienia dobrym rozwiązaniem z co najmniej paru względów.
22
Jun

Na pewno korzystnie wspierać lokalne inicjatywy, zapewnia to bowiem korzyść dla każdego z nas

zakupy
Autor: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to dobrze, iż mamy coraz większą świadomość, że warto kupować coś swojego, ze swojego regionu niż kupować jakieś produkty niewiadomego pochodzenia. Nie zawsze tak było, lecz aktualnie widać trend, który już jest bardzo mocny i wydaje się coraz bardziej zakorzeniony. Wspieramy swoją małą ojczyznę i zdajemy sobie sprawę, iż zakupy lokalne mają wpływ na jej rozwój.
15
Jul

Co produkuje przemysł stalowy?

Stal, kostka
Autor: jazz4ev
Źródło: http://www.sxc.hu
Wyroby hutnicze nazywane są wszelkiego rodzaju wyroby otrzymywane ze stali i różnego typu stopów metali. Za dystrybucję ich w takiej formie odpowiedzialne są huty i zakłady metalurgiczne. W ofercie takich zakładów są też nierzadko usługi z dziedziny metalurgii.
Syndicate content