warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pracownicy

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chciałbyś zainwestować własne pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że alternatyw jest bardzo wiele. Weźmy chociażby pod uwagę to, aby otworzyć biznes! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mogą rozwinąć skrzydła. I choć ryzyko w biznesie jest duże, to tak czy siak musimy sobie poradzić.
5
Feb

Biura w firmie|Część biurowa firmy

szafka na dokumenty
Autor: Timm Suess
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, a potem następne - wszystkie mają miejsce w jakimś biurze. Nie zawsze przez stres zwracamy uwagi na to, jak dane biuro wygląda. Jednak, kiedy dostajemy pierwszą pracę i własne biurko do pracy, to patrzymy uważnie na to, w jakim miejscu pracujemy. Często miejsce naszej pracy raczej nas przytłacza niż skłania do efektywnej i radosnej pracy, ale cóż nie ma, co narzekać, bo zawsze można trafić gorzej. Jednak prawda jest taka, że często dobrze coś przestawić. Wiadomo, że najpierw należy porozmawiać z szefem, ale nie ma, co się obawiać. Wiadomo, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieistotne czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To w jaki sposób wygląda nasze biuro poza tym, że ma wpływ na klientów, wpływa zwłaszcza na każdego z pracowników. Dlatego biuro powinno zostać właściwie zaaranżowane i wyposażone we wszelkiego rodzaju potrzebne akcesoria, które ułatwią pracę.
5
Feb

Czy w małych firmach będzie się opłacało uruchomienie systemu zarządzającego elektronicznym obiegiem dokumentów.

księgowa przy pracy
W wielu firmach można niekiedy trafić na sytuację, gdy ktoś poszukuje gorączkowo jakiegoś papieru wędrując pomiędzy pokojami. I będzie dobrze, jeżeli taki dokument w pewnej chwili się odnajdzie, bo czasami bywa też i tak, że niestety zaginie na dobre.
Syndicate content