warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

deklaracja

15
Jan

Dane dostępne online dotyczące rozliczeń podatkowych

finanse
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Coroczne rozliczenia podatkowe to obowiązek każdego Polaka, który posiada pracę na terenie naszego kraju. Warto podkreślić, że dotyczy to wszystkich umów o pracę, także w przypadku tak zwanej umowy o dzieło. Sporo zależy od sumy rocznego zarobku a także od wartości wolnej od podatku w bieżącym roku. Wiadomości na ten temat są udostępniane w wirtualnej przestrzeni, dlatego warto przed uzupełnianiem deklaracji zaznajomić się z określonymi stronami internetowymi.
29
Dec

Rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było takie proste!

pity-2016-obrazek
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczanie się z podatków stanowi zmorę wielu osób. Nie lubimy wypełniać wielu dokumentów, sięgać po zawiłe rozliczenia i podróżować od jednego urzędnika do drugiego, żeby załatwić istotne kwestie. Aktualnie wielu z tych niedogodności możemy łatwo uniknąć, wystarczy jedynie skorzystać z praktycznych rozwiązań, które pozwolą nam zrobić rozliczenie PIT 2015 bardzo szybko i bez problemu.
15
Mar

Powinności osoby płacącej podatki. ABC rozliczenia PIT.

podatki
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie kolejnego roku to czas wymyślenia postanowień noworocznych, dokonywania zmian, wymyślania planów, zaklepywania wakacji lub strategicznych zakupów. Rozpoczęcie nowego roku to też moment, kiedy dokonujemy podsumowań minionego roku. Jednym z podsumowań, jakie musimy sporządzić koniecznie, jest deklaracja PIT.
9
Mar

Jakim sposobem poprawnie rozliczać PIT-36?

rozliczenia PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
PIT-36 składają osoby, jakie co najmniej część dochodów otrzymywały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc jednostki, jakie samodzielnie muszą obliczyć zaliczkę na podatek, jaką następnie muszą w odpowiednim terminie wpłacić do konkretnego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 może być dla wielu osób kłopotliwe, szczególnie jeśli nie czujemy się za pewnie w sprawach podatkowych. Niemniej jednak istnieje sposób, by bezproblemowo i śmigle rozliczyć swój PIT.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w określonym roku podatkowym miał jakiś dochód zobowiązany jest pamiętać, że obowiązujące w naszym kraju prawo podatkowe nakłada na niego obowiązek złożenia zeznania w Urzędzie Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może skończyć się niemałymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które stawia sobie naprawdę bardzo wiele osób. Powinno się jednak wiedzieć, że aktualnie odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest naprawdę niezwykle prosta.
26
Nov

Wybór sprawdzonej drogi składania deklaracji pit

PIT
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjmowanie deklaracji podatkowych sieciowych staje się teraz powoli standardem. Składanie pitów tą drogą ma rosnącą grupę zwolenników i to nie dziwi, bo jest to wyjątkowo komfortowe i nie zabiera dużo czasu. Właściwie przygotowane wzory deklaracji pit 37 można pobierać w sieci i przesłać do właściwego urzędu skarbowego. Nasza deklaracja podatkowa, to znaczy profesjonalna forma aktualnego przekazywania wszelkich informacji dla celów podatkowych, musi być stuprocentowo zgodna z prawem.
21
Oct

Wypełnij PIT z użyciem programu

rozliczenie pit
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Choć uzupełnianie deklaracji PIT łączy się z koniecznością przeprowadzania skomplikowanych obliczeń, okazuje się, iż operacja ta może być o wiele łatwiejsza. Czerpiąc korzyści z osiągalnych w sieci internetowej aplikacji da się w prosty sposób wypełnić swoje zobowiązanie fiskalne. Poniższy tekst zreferuje najistotniejsze korzyści tego rodzaju programów.
Syndicate content