warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

deklaracja

15
Jan

Dane dostępne online dotyczące rozliczeń podatkowych

finanse
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Coroczne rozliczenia podatkowe to obowiązek każdego Polaka, który pracuje na terenie Polski. Warto zaznaczyć, że dotyczy to każdej umowy o pracę, także w przypadku popularnej umowy o dzieło. Sporo zależy od kwoty rocznego zarobku oraz od wartości wolnej od podatku w konkretnym roku. Wiadomości dotyczące tego temu są dostępne w wirtualnej przestrzeni, i z tego powodu warto przed uzupełnianiem deklaracji zaznajomić się z konkretnymi stronami internetowymi.
29
Dec

Rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było takie proste!

pity-2016-obrazek
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczanie się z właściwymi urzędami stanowi zmorę wielu ludzi. Nie lubimy uzupełniać dokumentów, stosować skomplikowanych rozliczeń i podróżować od jednego urzędnika do drugiego, aby załatwić istotne sprawy. W obecnych czasach wielu z tych niedogodności możemy łatwo uniknąć, wystarczy jedynie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam przygotować rozliczenie PIT 2015 bardzo szybko i bez problemów.
15
Mar

Powinności osoby płacącej podatki. ABC rozliczenia PIT.

podatki
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Początek kolejnego roku to moment wymyślenia postanowień noworocznych, podejmowania zmian, wymyślania planów, bukowania wakacji lub większych zakupów. Początek kolejnego roku to także moment, gdy podsumowujemy rok miniony. Jednym z podsumowań, jakie powinniśmy sporządzić koniecznie, jest deklaracja PIT.
9
Mar

Jakim sposobem poprawnie rozliczać PIT-36?

rozliczenia PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
PIT-36 składają osoby, jakie co najmniej część dochodów otrzymywały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc jednostki, które samodzielnie powinny obliczyć zaliczkę na podatek, jaką następnie muszą w odpowiednim czasie wpłacić do danego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 zdoła być dla wielu ludzi trudne, w szczególności jeżeli nie czujemy się za pewnie w sprawach podatkowych. Jednak istnieje sposób, by bez trudności i szybko rozliczyć swój PIT.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w konkretnym roku podatkowym miał jakiś dochód zobowiązany jest pamiętać, że obowiązujące w Polsce prawo podatkowe wiąże się z obowiązkiem rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może zakończyć się poważnymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które zadaje sobie naprawdę bardzo wiele osób. Powinno się jednak wiedzieć, że obecnie odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest bez wątpienia zaskakująco prosta.
26
Nov

Wybór sprawdzonej drogi składania deklaracji pit

PIT
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjmowanie deklaracji podatkowych internetowych staje się teraz powoli standardem. Składanie pitów tą drogą ma sporo zwolenników i nic dziwnego, ponieważ jest to niezwykle wygodne i nie zabiera dużo czasu. Właściwie przygotowane wzory deklaracji pit 37 możemy pobrać w sieci i przesłać do właściwego urzędu skarbowego. Taka deklaracja podatkowa, czyli specjalna forma obowiązkowego przekazywania rozmaitych informacji dla celów podatkowych, powinna być stuprocentowo zgodna z prawem.
21
Oct

Wypełnij PIT z użyciem programu

rozliczenie pit
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Choć uzupełnianie formularza PIT łączy się z koniecznością przeprowadzania skomplikowanych obliczeń, okazuje się, iż czynność ta jest w stanie być o wiele prostsza. Korzystając z osiągalnych w Internecie aplikacji można w wygodny sposób wypełnić swoje zobowiązanie podatkowe. Następujący tekst przedstawi najważniejsze korzyści tego rodzaju rozwiązań.
Syndicate content