warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obowiązki

18
Apr

Przykładowe problemy biznesmenów zatrudniających w swoim biznesie pracowników

firma
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej jest powiązane z niemałymi korzyściami, jednakże należy pamiętać przede wszystkim o obowiązkach. Biznesmeni zatrudniający pracowników muszą przestrzegać obowiązujących przepisów, zapewniając kadrze odpowiednie warunki pracy. Należy skierować uwagę na najpopularniejsze kłopoty, z którymi boryka się niejeden biznesmen.
20
Oct

Zakupy online z których korzystają mniejsze firmy

firma
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy posiada się małą firmę to nade wszystko należy zwrócić wzrok na to, aby od razu jak najlepiej ją uposażyć. Wtedy na tle rywali z branży można bardzo dobrze wypaść i można będzie liczyć na sporo zleceń.
14
Oct

Pragniesz odnieść w pracy sukces? Inwestuj w dobre kursy oraz zbieraj plony swojej wiedzy

szkolenie
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Szeroka grupa pracowników pragnie odnieść sukces w życiu zawodowym, bo łączy się to z profitami w postaci wyższej pensji, jak też odmiennymi korzyściami. Jak najlepiej wspinać się po szczeblach kariery i rozwijać się w strefie zawodowej? Najlepiej podnosić własne umiejętności i nauczyć się nowych rzeczy. Pomocne w tym okażą się profesjonalne szkolenia.
Syndicate content