warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

obowiązki

18
Apr

Przykładowe problemy biznesmenów zatrudniających w swoim biznesie pracowników

firma
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest związane ze znacznymi korzyściami, ale musimy pamiętać przede wszystkim o obowiązkach. Osoby zatrudniające pracowników muszą przestrzegać obowiązujących przepisów, zapewniając kadrze optymalne warunki pracy. Należy skierować uwagę na najczęstsze kłopoty, z którymi zmaga się niejeden pracodawca.
20
Oct

Zakupy online z których korzystają mniejsze firmy

firma
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ma się małą firmę to przede wszystkim należałoby kierować wzrok na to, by od samego początku jak najlepiej ją uposażyć. W takiej sytuacji w porównaniu do konkurencji można bardzo dobrze wypaść i można będzie oczekiwać na więcej zleceń.
14
Oct

Pragniesz odnieść w pracy sukces? Inwestuj w dobre kursy oraz zbieraj plony swojej wiedzy

szkolenie
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Szeroka grupa pracowników chce odnieść sukces w życiu zawodowym, gdyż wiąże się to z profitami w formie wyższej pensji, jak także odmiennymi korzyściami. Jak najlepiej wdrapywać się po szczeblach kariery oraz rozwijać się zawodowo? Dobrze jest doskonalić własne umiejętności oraz uczyć się nowych rzeczy. Pomocne w tym okażą się profesjonalne szkolenia.
Syndicate content