warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

typ

12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (i nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W związku z powyższym inwestor przed wyborem konkretnego funduszu powinien zapoznać się z polityką funduszu - w jakie instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
9
Oct

Jak stworzyć odpowiednią gazetkę reklamową, aby była skuteczna. Są konkretne prawidła, jakie to gwarantują

Gazetka promocyjna
Gazetki promocyjne to w dzisiejszych czasach jedne z najbardziej efektywnych narzędzi do komunikacji z klientem. To dzięki nim sklepy zyskują klientów, lecz także mogą zbudować świadomość swojej marki. Jednocześnie taka komunikacja z klientem jest dosyć kosztowna. Bardzo istotne więc, by zaprojektować gazetkę, która będzie zachęcała do zakupów w sklepie.
Syndicate content