warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodzaj

2
Feb

W sytuacji, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową prowadzonej firmy, zdecyduj się na monitoring płatności.

pieniądze i pożyczka
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Finanse przedsiębiorstwa to nie byle co, tutaj na pewno powinno się stawiać na sprawdzone i pewne rozwiązania, jak też wykwalifikowanych specjalistów. Kondycja finansowa przedsiębiorstwa w ogromnym stopniu zależy od przepływu środków. Należy poświęcić temu aspektowi trochę więcej zainteresowania, aby być pewnym, że posiadana jednostka cały czas będzie znajdować się w odpowiedniej kondycji pieniężnej.
29
Dec

Skończenie przyjmowania rozliczeń podatkowych jako czas bardziej stabilny podczas roku rozliczeniowego.

Księgowy przy podatkach
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Z dniem 30 kwietnia tego roku miało miejsce zakończenie przyjmowania rozliczeń podatkowych. Nastąpił więc okres bardziej stabilny podczas roku kalendarzowego. Można zauważyć to chociażby po działaniu Urzędów Skarbowych, w jakich pojawia się mniej interesantów.
9
Oct

Jak stworzyć odpowiednią gazetkę reklamową, aby była skuteczna. Są konkretne prawidła, jakie to gwarantują

Gazetka promocyjna
Gazetki promocyjne to w dzisiejszych czasach jedne z najbardziej skutecznych narzędzi komunikacji z klientem. To dzięki nim sklepy pozyskują klientów, lecz też mogą wykreować świadomość swojej marki. Co więcej taka komunikacja z klientem jest dość kosztowna. Bardzo ważne więc, ażeby stworzyć gazetkę, która będzie zachęcała do zakupów w sklepie.
Syndicate content