warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rodzaj

2
Feb

W sytuacji, jeśli chcesz zadbać o płynność finansową prowadzonej firmy, zdecyduj się na monitoring płatności.

pieniądze i pożyczka
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Finanse przedsiębiorstwa to nie byle co, tu naprawdę powinno się stawiać na sprawdzone i pewne rozwiązania, jak także kompetentnych specjalistów. Kondycja finansowa firmy w ogromnym stopniu zależy od przepływu środków. Potrzeba poświęcić temu zagadnieniu troszkę więcej zainteresowania, aby zyskać pewność, że posiadana firma zawsze będzie znajdować się w odpowiedniej kondycji pieniężnej.
29
Dec

Skończenie przyjmowania rozliczeń podatkowych jako czas bardziej stabilny podczas roku rozliczeniowego.

Księgowy przy podatkach
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Z dniem 30 kwietnia tego roku miało miejsce zakończenie przyjmowania rozliczeń podatkowych. Nastąpił więc okres bardziej stabilny podczas roku kalendarzowego. Można zauważyć to chociażby po działaniu Urzędów Skarbowych, w jakich pojawia się mniej interesantów.
9
Oct

Jak stworzyć odpowiednią gazetkę reklamową, aby była skuteczna. Są konkretne prawidła, jakie to gwarantują

Gazetka promocyjna
Gazetki promocyjne to aktualnie jedne z najbardziej skutecznych narzędzi do komunikacji z klientem. To dzięki nim sklepy zyskują klientów, lecz także mogą zbudować świadomość swojej marki. Dodatkowo tego typu komunikacja z klientem jest dosyć kosztowna. Bardzo ważne więc, by stworzyć gazetkę, jaka będzie zachęcała do zakupów w sklepie.
Syndicate content