warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dochód

17
Jan

Specjalistyczne rozwiązania i pomoc na wysokim poziomie

kupon lotto
Źródło: http://www.sxc.hu/
Firmy rozbudowują się w dzisiejszych czasach w niezwykłym tempie. Z sukcesem jest to wykorzystywane przez ekspertów, którzy przygotowują zestawy danych. Wciąż dopracowywana oferta może dotrzeć do znacznego grona odbiorców, co doceniają starania fachowców. Jeśli zwrócimy uwagę na warunki, jakimi charakteryzuje się dziś zakup bazy danych, warto wziąć pod lupę nie tylko wymogi cenowe. W kraju działa kilkudziesięciu dostawców takich baz, więc warto zapoznać się z ofertą każdego z nich.
3
Jan

Elektroniczne składanie oświadczenia podatkowego- to prostsze niż myślisz

Elektroniczne rozliczanie deklaracji podatkowej jest wyjątkowo proste i zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli są, więc Państwo znużeni zaprzepaszczaniem swego drogocennego czasu w kolejce na poczcie albo w ”skarbówce”, ciepło zachęcamy do bliższego zapoznania się z funkcjonowaniem naszego programu i do wypełnienia e-deklaracji.
29
Dec

Rozliczanie się z podatków w 2016 – co warto wiedzieć

dokumenty
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Coroczne rozliczenie się z podatku to dla wielu ludzi bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Dotyczy to zwłaszcza osób, które czerpią dochody z różnych źródeł, prowadzą swoją firmę bądź, paradoksalnie, uzyskują najróżniejsze zapomogi , a także stypendia. Do tego potrafią jeszcze dojść tak złożone kwestie, jak chociażby rozliczenie darowizn albo wygranych z konkursów bądź podział majątku po rozwodzie małżonków.
29
Dec

Rozliczenie PIT, a sprawa 1% podatku - co powinniśmy mieć w pamięci?

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy podatnik ma możliwość przekazania swojego 1% podatku organizacji potrzebującej. To jest proste i nic nie kosztuje, a może komuś bardzo pomóc. Każdy Polak, który otrzymał jakikolwiek dochód w danym roku podatkowym musi rozliczyć PIT. Trzeba rozliczyć się najpóźniej do końca kwietnia roku następnego.
Syndicate content