warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kierownicy

6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom przeróżnych firm. Współczesne czasy nie są dla ludzi biznesu zbyt łaskawe. Mnóstwo ludzie, troszcząc się o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji prosto zainteresować potencjalnego klienta nawet wyjątkowo efektywną promocją. Rodacy nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cenowe. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej firmy, należy prędko zdecydować się na consulting.
31
Jul

Jeżeli posiadasz w planach osobisty, mniejszy lub większy biznes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

człowiek
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitalizm w Polsce osiąga swoje apogeum. Wciąż otwierają się małe albo większe firmy, współprace. Jakikolwiek standardowy przedsiębiorca zaczyna od zera. Wielokroć brak wiedzy, doświadczenia młodym, zapalonym aktywistom, którzy śnią o sławnej i dobrze działającej firmie.
Syndicate content