warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kierownicy

6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Panujący na całym świecie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Obecne czasy nie są dla nich zbyt łaskawe. Mnóstwo Polaków, w trosce o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne koszty. Nie jest zatem łatwo dotrzeć do potencjalnego klienta nawet wyjątkowo atrakcyjną promocją. Konsumenci nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cen. Potrzebują oni właściwego podejścia. Jeśli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, musimy prędko zdecydować się na consulting.
31
Jul

Jeżeli posiadasz w planach osobisty, mniejszy lub większy biznes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

człowiek
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Kapitalizm w Polsce osiąga własne maximum. Wciąż otwierają się mniejsze lub większe firmy, współprace. Jakikolwiek standardowy przedsiębiorca zaczyna od niczego. Wielokroć brakuje wiadomości, praktyki młodym, zapalonym aktywistom, którzy śnią o sławnej i sprawnie działającej firmie.
Syndicate content