warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

praca

5
Feb

W jaki sposób pracuje się w branży IT

inżynier informatyki
Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie jednym ze znamiennych atrybutów naszych czasów jest fakt, że większość zadań, które dotychczas wymagały dużego nakładu pracy, zdołano zmodyfikować, co przełożyło się wprost zarówno na szybkość tempa pracy, jak i na jej efektywność.
5
Feb

Odpowiedni poziom motywacji

szkolenie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mowa o motywacji, to każdy wie jak to z nią bywa. Bardzo często najłatwiej nam się zmotywować do leniuchowania. Chociaż suma summarum do tego nie jest nam potrzebna motywacja. Jeśli niski poziom motywacji nie ma wpływu na stan naszego współżycia z innymi ludźmi, ani też nie przeszkadza w pracy, nie trzeba się tym nadmiernie przejmować. Ale, gdy niski poziom motywacji sprawia, że nie potrafimy normalnie funkcjonować wtedy powinniśmy iść na szkolenie z motywacji. Ostatnio tego typu szkoleń odbywa się coraz więcej. W niemalże wszystkich większych miejscowościach można pójść na jakieś szkolenie motywacyjne.
2
Feb

Usługi bankowe a posiadanie swojej firmy – o czym warto dziś bezwzględnie pamiętać?

pieniądze
Autor: Japanexperterna.se
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które posiadają własną firmę powinny być świadome tego, że ich sukces w dużej mierze zależy od tego, które rozwiązania wdrożą do działalności. Ogromne znaczenie ma obecnie oczywiście sprawne korzystanie z usług finansowych. Minęły już czasy, gdy pensje były przekazywane pracownikom w kasach zakładów. Wszystkie operacje finansowe są realizowane przez banki, tym samym przedsiębiorcy powinni potrafić wybrać usługi bankowe, jakie oferują nie tylko doskonałe warunki, ale również faktycznie okażą się przydatne w codziennej pracy.
2
Feb

Jak przygotować się na wyjazd zagraniczny?

wymiana pieniędzy
Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że poszukiwanie nowego miejsca zatrudnienia to niezmiernie trudne zadanie. Zrealizowanie go w praktyce żąda od nas wielu chwil pracy oraz poświęcenia z naszej strony na zrealizowanie stosownych przygotowań. Stanowczo największą ilość kłopotów sprawia nam znalezienie miejsce możliwego zatrudnienia.
5
Dec

Szkolenia w zakresie zarządzania sobą w czasie

Szkolenie pracownika
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wiele osób może odczuwać zagubienie. Kolejne możliwości są dostępne bezproblemowo i nic nie stoi na przeszkodzie, by z nich korzystać. Wciąż oferowane są różnego rodzaju szkolenia tematyczne, co mają na celu sporą pomoc w organizacji swojej kariery i życia w ogóle. Przykładowo szkolenia zarządzanie sobą w czasie znajdują spore zainteresowanie również w kręgach biznesmenów, dla których czas jest szczególnie ważny.
4
Dec

Odszkodowania powypadkowe

konstrukcja z monet
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Patrząc dzisiaj na ofertę obejmującą świadczenia jak odszkodowania w Anglii, przyznać trzeba ogromną gamę możliwości do wyboru. Opiekujący się z troską poszkodowanymi na terenie Wielkiej Brytanii fachowcy mogą zapewnić pełne doprowadzenie każdej sprawy do końca. Firma działająca od wielu lat z mnóstwem sukcesów na terenie Wielkiej Brytanii pomaga Polakom w odzyskiwaniu tego, co im się należy. Jest regulowana przez brytyjskie ministerstwo sprawiedliwości.
13
Sep

Czemu najkorzystniej rozliczać pit drogą internetową? Co dzięki temu możemy zyskać?

wydatki
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu się to zdarza, iż jak przychodzi do rozliczenia pitu, to pojawiają się kłopoty. I tak często, jak gdybyśmy ciągle powtarzali nowe zadanie.
6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom przeróżnych firm. Współczesne czasy nie są dla ludzi biznesu zbyt łaskawe. Mnóstwo ludzie, troszcząc się o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji prosto zainteresować potencjalnego klienta nawet wyjątkowo efektywną promocją. Rodacy nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cenowe. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej firmy, należy prędko zdecydować się na consulting.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest zbyt przychylny dla młodych ludzi. Nawet jeżeli mamy ukończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odnajdziemy zatrudnienie w swym fachu, szczególnie jeżeli do tej pory nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Większość kierunków na studiach bowiem jest nie przyszłościowych, nie ma po nich pracy. A przecież decyzję o wytypowaniu kierunku podejmujemy jako niezwykle niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swe kwalifikacje!
2
Dec

W jaki sposób kilkoma trikami poprawić wygląd sklepu z elegancką konfekcją dla eleganckich kobiet?

odzież
Autor: Valerie Hinojosa
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzimy salon z elegancką odzieżą, z pewnością musi wyglądać on najlepiej jak to możliwe. Przytulne wnętrze przyciągnie klientki i spowoduje, iż poczują się u nas naprawdę dobrze. Jak kilkoma trikami możemy uczynić sklep z odzieżą jeszcze piękniejszym?
Syndicate content