warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

praca

13
Sep

Czemu najkorzystniej rozliczać pit drogą internetową? Co dzięki temu możemy zyskać?

wydatki
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu się to zdarza, że gdy przychodzi do rozliczenia pitu, to zjawiają się problemy. I tak często, jak gdybyśmy ciągle powtarzali nową rzecz.
6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom najróżniejszych firm. Współczesne czasy nie są dla nich za bardzo łaskawe. Wielu rodaków, troszcząc się o domowy budżet, mocno ucina wszystkie niepotrzebne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji łatwo dotrzeć do potencjalnego odbiorcę nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Konsumenci nie łapią się teraz tylko na wielkie obniżki cenowe. Potrzebują oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem zależy nam na przyszłości naszej firmy, powinniśmy szybko zlecić consulting.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest za bardzo przychylny dla niedoświadczonych ludzi. Nawet jeśli posiadamy ukończone studia akademickie, nie posiadamy pewności, że odszukamy zatrudnienie w swym zawodzie, zwłaszcza jeżeli do tej pory nigdzie nie pracowaliśmy. Mnóstwo kierunków na uniwersytetach bowiem jest nie praktycznych, nie ma po nich stanowisk. A przecież decyzję o wyborze kierunku podejmujemy jako bardzo niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeżeli odnaleźliśmy się w danej sytuacji? Podnieśmy swe kwalifikacje!
2
Dec

W jaki sposób kilkoma trikami poprawić wygląd sklepu z elegancką konfekcją dla eleganckich kobiet?

odzież
Autor: Valerie Hinojosa
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy salon z luksusową konfekcją, z pewnością musi wyglądać on perfekcyjnie. Przytulne wnętrze zachęci klientki oraz spowoduje, iż będą się u nas czuły dobrze. W jaki sposób kilkoma sprawdzonymi sposobami można uczynić sklep odzieżowy jeszcze ładniejszym?
4
Nov

Rezerwy emerytalne - jakie rzeczy powinieneś wiedzieć o tworzeniu i wyliczaniu?

aktuariusz
Autor: Chris & Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Rezerwy emerytalne to zobowiązania wynikające z poprzednich zdarzeń oraz obowiązki zrealizowania świadczeń o wiarygodnie stwierdzonej wartości, które spowodują wykorzystanie już posiadanych lub przyszłych aktywów. Podstawą wyceny rezerw na nadchodzące świadczenia pracownicze są regulaminy prawa pracy, przepisów wynagrodzeń, szyków zbiorowych i innych obowiązkowych porozumień pracodawców z pracownikami.
5
Oct

Popraw efektywność pracy a także wyniki swojej firmy wdrażając nowoczesny systemy oraz rozwiązania

prezes firmy
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy własną firmę z pewnością pragniemy, aby była ona najlepsza na rynku. Aby tego dokonać trzeba opracować dobry plan działania a także skutecznie wprowadzić w posiadaną firmę. Jest wiele programów oraz systemów, które pomagają przedsiębiorstwom zarządzać pracą. Dzięki nim wykonywanie zadań staje się szybsze a także bardziej efektywne.
20
Jul

Aktówki kobiece najwyższej jakości

Biznesmeni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Znane są okazje, które wywierają presję właściwego przygotowania. Mając pracę w prestiżowej firmie należy dostosować się do panujących w danej branży norm. Ważne jest utrzymanie konwenansów, przyjęcie zastanych zasad oraz wpasowanie się do atmosfery panującej w miejscu pracy. Istotne będzie nie tylko właściwe zachowanie stosowne do konkretnej sytuacji. Równie istotny jest wygląd, który pozwoli godnie reprezentować swoje miejsce pracy.
13
Jul

Z reguły brak efektów w znalezieniu pracy wiąże się z nieodpowiednim podejściem

nastawienie do pracy
Autor: nic519
Źródło: http://www.flickr.com
Szukanie pracy nie jest łatwe. Rzecz jasna do wyboru są różne jej warianty – praca stacjonarna, mobilna, telepraca itp. Tak samo rozmaite są oferty. Codziennie pojawiają się nowe. Praca inspektor nadzoru, piekarz, asystentka – można by wymieniać bez końca. Co więc sprawia, że jedni znajdują pracę szybko, a inni szukają miesiącami i nie mogą znaleźć?
13
May

Odnalezienie właściwej oferty pracy – działalność zależna od wielu różnych czynników.

Spotkanie, zebranie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie sporo osób praktycznie w każdym wieku szuka zatrudnienia. Wydaje się, że szans jest bardzo dużo jednakże jest to uzależnione od regionu, w którym się tej pracy szuka. Z pewnością nie jest to prosta czynność, która bardzo często zajmuje dość dużo czasu.
30
Jan

W jaki sposób planuje się badanie?

kobiety w biurze
Źródło: flickr.com
Coraz więcej przedsiębiorstw w kraju decyduje się na przeprowadzenie w swoich placówkach badanie mystery shopper. W tym celu wynajmuje się agencję badawczą, która następnie zatrudnia do tego specjalnie wyszkolonych pracowników.
Syndicate content