warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

praca

13
Sep

Czemu najkorzystniej rozliczać pit drogą internetową? Co dzięki temu możemy zyskać?

wydatki
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Każdemu się to może zdarzyć, iż gdy przychodzi do rozliczenia pitu, to pojawiają się kłopoty. I tak dość często, jak gdybyśmy ciągle wykonywali nowe zadanie.
6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Panujący na całym świecie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Obecne czasy nie są dla nich zbyt łaskawe. Mnóstwo Polaków, w trosce o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne koszty. Nie jest zatem łatwo dotrzeć do potencjalnego klienta nawet wyjątkowo atrakcyjną promocją. Konsumenci nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cen. Potrzebują oni właściwego podejścia. Jeśli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, musimy prędko zdecydować się na consulting.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, rynek pracy w naszym kraju nie jest za bardzo przychylny dla młodych osób. Nawet jeśli posiadamy skończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odszukamy angaż w swoim fachu, zwłaszcza jeżeli do tej chwili nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Mnóstwo specjalizacji na studiach bowiem jest nie praktycznych, nie ma po nich stanowisk. A przecież decyzję o wytypowaniu fakultetu podejmujemy jako bardzo młodzi ludzie, w klasie licealnej. Co uczynić jeżeli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swoje kwalifikacje!
2
Dec

W jaki sposób kilkoma trikami poprawić wygląd sklepu z elegancką konfekcją dla eleganckich kobiet?

odzież
Autor: Valerie Hinojosa
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzimy salon z elegancką konfekcją, koniecznie musi prezentować się najlepiej jak to możliwe. Piękne wnętrze zachęci klientki i sprawi, że będą się u nas czuły naprawdę dobrze. Jak kilkoma trikami możemy uczynić salon odzieżowy jeszcze piękniejszym?
4
Nov

Rezerwy emerytalne - jakie rzeczy powinieneś wiedzieć o tworzeniu i wyliczaniu?

aktuariusz
Autor: Chris & Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Rezerwy emerytalne to zobowiązania wynikające z poprzednich zdarzeń oraz obowiązki zrealizowania świadczeń o wiarygodnie stwierdzonej wartości, które spowodują wykorzystanie już posiadanych lub przyszłych aktywów. Podstawą wyceny rezerw na nadchodzące świadczenia pracownicze są regulaminy prawa pracy, przepisów wynagrodzeń, szyków zbiorowych i innych obowiązkowych porozumień pracodawców z pracownikami.
5
Oct

Popraw efektywność pracy a także wyniki swojej firmy wdrażając nowoczesny systemy oraz rozwiązania

prezes firmy
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy własną firmę z pewnością pragniemy, aby była ona najlepsza na rynku. Aby tego dokonać trzeba opracować dobry plan działania a także skutecznie wprowadzić w posiadaną firmę. Jest wiele programów oraz systemów, które pomagają przedsiębiorstwom zarządzać pracą. Dzięki nim wykonywanie zadań staje się szybsze a także bardziej efektywne.
20
Jul

Aktówki kobiece najwyższej jakości

Biznesmeni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Znane są okazje, które wywierają presję właściwego przygotowania. Mając pracę w prestiżowej firmie należy dostosować się do panujących w danej branży norm. Ważne jest utrzymanie konwenansów, przyjęcie zastanych zasad oraz wpasowanie się do atmosfery panującej w miejscu pracy. Istotne będzie nie tylko właściwe zachowanie stosowne do konkretnej sytuacji. Równie istotny jest wygląd, który pozwoli godnie reprezentować swoje miejsce pracy.
13
Jul

Z reguły brak efektów w znalezieniu pracy wiąże się z nieodpowiednim podejściem

nastawienie do pracy
Autor: nic519
Źródło: http://www.flickr.com
Szukanie pracy nie jest prostym zadaniem. Rzecz jasna do wyboru są przeróżne jej warianty – praca stacjonarna, zdalna, telepraca itd. Tak samo przeróżne są oferty. Każdego dnia pojawiają się nowe. Praca inspektor nadzoru, murarz, kierownik – można wyliczać bez końca. Co więc sprawia, że jedni zdobywają pracę szybko, a inni szukają miesiącami i nie mogą znaleźć?
13
May

Odnalezienie właściwej oferty pracy – działalność zależna od wielu różnych czynników.

Spotkanie, zebranie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie sporo osób zasadniczo w każdym wieku poszukuje zatrudnienia. Wydaje się, że możliwości jest bardzo dużo jednak jest to zależne od regionu, w którym się tego zatrudnienia szuka. Z pewnością nie jest to łatwa czynność, która bardzo często zabiera dość dużo czasu.
30
Jan

W jaki sposób planuje się badanie?

kobiety w biurze
Źródło: flickr.com
Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce chce przeprowadzić w swoich placówkach badanie mystery shopper. W tym celu zatrudnia się agencję badawczą, która z kolei zatrudnia do tego dodatkowo wyszkolonych pracowników.
Syndicate content