warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Rachunkowość

5
Feb

Jak dobrze usprawnić dziś rachunkowość we własnej firmie

księgowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Wiele firm szuka obecnie rozmaitych metod na poprawę jakości wykonywanych prac i na zaoszczędzenie czasu. Zwykle stawiają one na współczesne jak również nowoczesne rozwiązania, jakie pomagają najpewniej organizować działania wewnątrz firmy. Czasem jednak nie należy znacznych zmian w działaniu biura, żeby zaoszczędzić pieniądze jak również ułatwić sobie wykonywanie obowiązków. Jednym z prostych, polecanych teraz sposobów na poprawienie jakości pracy, okazuje się skanowanie faktur przy wykorzystaniu najnowszych systemów.
5
Feb

Szukasz pomocy dla swojej działalności? Biuro księgowe okaże się tym, co jest potrzebne w tej chwili

rachunkowość
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Kwestie finansowe firmy to nie przelewki, tu wszystko powinno zostać zapięte na ostatni guzik, zgadzać się w każdym wyliczeniu i opłacane w odpowiednim czasie. Właścicielom firm czasami trudno jest to wszystko ogarniać, zwłaszcza jeżeli mają malutką firmę, nie posiadają własnego działu księgowego i wszystkimi kwestiami muszą zająć się osobiście. Trzeba jednakże wiedzieć, że nie ma takiej potrzeby, bowiem zawsze można skorzystać z usług biura rachunkowego.
4
Nov

Rezerwy emerytalne - jakie rzeczy powinieneś wiedzieć o tworzeniu i wyliczaniu?

aktuariusz
Autor: Chris & Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Rezerwy emerytalne to zobowiązania wynikające z ubiegłych zdarzeń oraz obowiązki zrealizowania świadczeń o wiarygodnie wskazanej wartości, które spowodują zużytkowanie już posiadanych bądź przyszłych aktywów. Bazą wyceny rezerw na nadchodzące świadczenia pracownicze są regulaminy prawa pracy, regulaminów wynagrodzeń, systemów zbiorowych i innych obowiązkowych porozumień pracodawców z załogą.
23
Oct

Trudności organizacyjne w firmie. Co zrobić? Gdzie pójść po pomoc? Zapoznaj się z naszymi poradami

biuro rachunkowe
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część z nas ma kłopot ze zrozumieniem oraz ogarnięciem tematów prawnych oraz podatkowych. Nic dziwnego – dla zwykłej osoby bez kwalifikacji ekonomicznych mogą być one dosyć złożone i skomplikowane. Niekiedy mamy trudność z wypełnieniem nawet normalnego corocznego PIT-u, a co dopiero powiedzieć o bardziej skomplikowanych tematach.
Syndicate content