warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

firmy

5
Feb

Wycena przedsiębiorstwa i nieruchomości

wycena nieruchomości
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wycena przedsiębiorstwa realizowana jest z różnych przesłanek. Jednym z nich jest transakcja kupna-sprzedaży firmy lub wniesienie jej do spółki. Można jej również dokonać w przypadku planów uzyskania udziałów w przedsiębiorstwie przez spółki prawa handlowego, poszukiwania inwestora, czy ubiegania się o pożyczkę.
5
Feb

Wynajem lokali na biura oraz sal konferencyjnych

Biura
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajmowanie różnego rodzaju pomieszczeń związane jest z wieloma powinnościami, jakich należy dopełnić. W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić, czy wszystkie elementy danego pomieszczenia zgadzają się z zapowiedziami osoby lub firmy wynajmującej.
5
Feb

A jak musimy wycenić coś cennego, jak działamy? Mamy z pewnością z tym kłopot. Ale są odpowiednie metody

w biznesie
Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy jest taka sytuacja, iż musimy wycenić coś, co tak naprawdę wydaje się nie do ocenienia. Tak faktycznie jest z przedsiębiorstwem. Na co dzień o tym się nie myśli, lecz gdy pojawia się taka sprawa nie możemy zasłaniać się niewiedzą i brakiem narzędzi, musimy po prostu umieć tego dokonać. Czemu jest tak to istotne i jak to zrobić?
2
Feb

Nowoczesna identyfikacja wizualna firmy

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Prowadzenie własnej działalności w naszych niepewnych czasach to bardzo ryzykowna sprawa. Z drugiej strony, jeżeli podejdzie się do tego odpowiednio, można osiągnąć duży sukces. To przecież w okresie szalejącego kryzysu dużo ludzi planuje zakładanie własnej firmy.
2
Feb

Outsourcing IT - doskonałe rozwiązanie podobnie dla małych, jak także większych firm

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjąc w czasach internetu bardzo często spotykamy się z najnowszymi technologiami, podobnie w małych, jak również w dużych firmach. Usługi informatyczne oraz komputerowe są rozwiązaniem, z którego nie bez powodu korzysta coraz większa ilość przedsiębiorstw. Zważywszy na bardzo istotną kwestię, jaką jest zarządzanie firmą, zapewne kwestie związane z IT wypada powierzyć profesjonalistom, za czym kryje się outsourcing IT.
2
Feb

Jakimi metodami można finansować prowadzenie swojej działalności, zalety kredytów bankowych i leasingu

kalkulator i finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy będzie się wiązać z koniecznością wielu inwestycji w niezbędne wyposażenie, a do tego wszystkiego niekiedy będą potrzebne całkiem poważne pieniądze. Niektóre osoby mają własne środki, które przeznaczają na inwestycje, czy to będą odłożone wcześniej zaskórniaki, czy też pożyczone od przyjaciół czy rodziny. W niejednym przypadku całkowicie to wystarcza, lecz czasami okazuje się, że wymagania są większe niż stan finansów.
2
Feb

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była dostosowana do jak największej liczby odbiorców? Już w tej chwili skorzystaj z narzędzia Google Search Console!

wyszukiwarka
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach właściwie każda wielka marka ma prywatną stronę www, albowiem jest to najprostsza droga dotarcia do potencjalnego klienta. Bardzo dużo osób robi sprawunki przez sieć, szuka przeróżnych rad i informacji na forach internetowych , a także czyta wiadomości ze świata na stronach www.
2
Feb

Efektywny monitoring marki w necie

komputery
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Internet to wspaniałe narzędzie marketingowe, o ile się wie, co robić. Łącze do cyberprzestrzeni posiadają miliony internautów na całej kuli ziemskiej. To tworzy największą w dziejach bazę potencjalnych klientów.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie współczesny świat bez sieci? Zdaje się to kompletnie niemożliwe. Większość młodych spędza długie godziny w internecie. Co takiego robimy w internecie? Zwykle tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą wszelkiego rodzaju komunikatorów.Sieć jest za nami codziennie. Bez wątpienia, stał się istotną cząstką współczesnego świata.
8
Jul

Myślisz o otworzeniu osobistej marki? Wyszukuj opcjonalnych możliwości zdobycia kapitału.

finansowanie
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie rynek pracy jest nadzwyczaj zróżnicowany oraz sporo początkujących ludzi wchodząc na niego w krótkim czasie traci poryw do pracy. Przez to ogromnie wzrasta zainteresowanie zakładaniem własnej marki i jeszcze więcej osób próbuje wcielać w życie swoje pomysły przekuwając je w biznes. Nie sposób ukryć, iż jest to jeden z lepszych metod na życie oraz każdy, kto jest pewny, że osiągnie powodzenie prędzej czy później do niego dociera. Mało tego, obecne alternatywy niesamowicie sprzyjają otwieraniu własnej brandy. Rozwiązania oferowane startupowcom czy też możliwość otrzymania pieniędzy unijnych to znakomita szansa na rozwijanie swojego interesu.
Syndicate content