warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

firmy

5
Feb

Wycena przedsiębiorstwa i nieruchomości

wycena nieruchomości
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wycena przedsiębiorstwa dokonywana jest z wielu przyczyn. Jednym z nich jest sprzedaż firmy lub jej fuzja z inną firmą. Można jej również dokonać w przypadku planów przejęcia udziałów w przedsiębiorstwie przez spółki prawa handlowego, poszukiwania inwestora, czy ubiegania się o kredyt.
5
Feb

Wynajem lokali na biura oraz sal konferencyjnych

Biura
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzierżawienie różnego rodzaju lokali wiąże się z wieloma powinnościami, jakich należy pilnować. W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić, czy wszystkie elementy określonego lokalu są zgodne z zapowiedziami osoby lub firmy udzielającej lokalu.
5
Feb

A jak musimy wycenić coś cennego, jak działamy? Mamy z pewnością z tym kłopot. Ale są odpowiednie metody

w biznesie
Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest taka sytuacja, iż musimy wycenić coś, co z pozoru wydaje się nie do wycenienia. Tak na pewno jest z firmą. Na co dzień o tym nie myślimy, lecz gdy pojawia się taka sprawa nie powinniśmy zasłaniać się niewiedzą i brakiem narzędzi, musimy po prostu umieć tego dokonać. Dlaczego jest tak to istotne i jak to zrobić?
2
Feb

Nowoczesna identyfikacja wizualna firmy

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Prowadzenie własnej działalności w obecnych niepewnych czasach to bardzo ryzykowna rzecz. Niemniej jednak, jeżeli podejdzie się do tego we właściwy sposób, jesteśmy w stanie osiągnąć duży sukces. To właśnie w dobie szalejącego kryzysu dużo osób planuje zakładanie własnej firmy.
2
Feb

Outsourcing IT - doskonałe rozwiązanie podobnie dla małych, jak także większych firm

praca informatyków
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Żyjąc w czasach internetu zdecydowanie często mamy do czynienia z nowoczesnymi technologiami, podobnie w małych, jak zarówno w większych firmach. Usługi informatyczne oraz komputerowe są rozwiązaniem, z którego nie bez przyczyny korzysta coraz większa ilość firm. Biorąc pod uwagę niezwykle istotną sprawę, jaką jest zarządzanie przedsiębiorstwem, bez wątpienia kwestie związane z IT należy powierzyć profesjonalistom, za czym kryje się outsourcing IT.
2
Feb

Jakimi metodami można finansować prowadzenie swojej działalności, zalety kredytów bankowych i leasingu

kalkulator i finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Założenie firmy będzie się wiązać z koniecznością wielu inwestycji w konieczne wyposażenie, a na to wszystko niekiedy będą potrzebne dość spore pieniądze. Niektóre osoby mają własne środki, które przeznaczają na inwestycje, czy to będą wcześniej odłożone zaskórniaki, czy też pożyczone od rodziny czy znajomych. W niejednym przypadku w zupełności to wystarcza, ale czasami może się okazać, że potrzeby będą większe niż możliwości.
2
Feb

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była dostosowana do jak największej liczby odbiorców? Już w tej chwili skorzystaj z narzędzia Google Search Console!

wyszukiwarka
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach praktycznie każda duża marka ma własną stronę internetową, albowiem jest to najłatwiejsza droga dojścia do potencjalnego kontrahenta. Coraz więcej osób robi sprawunki przez sieć, poszukuje różnorodnych porad i danych na forach internetowych , a także przegląda wiadomości sportowe na stronach www.
2
Feb

Efektywny monitoring marki w necie

komputery
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Internet to doskonałe narzędzie reklamowe, jeżeli się wie, co robić. Dostęp do sieci ma miliardy internautów na całej kuli ziemskiej. To oznacza najpojemniejszą w historii bazę odbiorców.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie nasz świat bez stron internetowych? Wydaje się to raczej niemożliwe. Mnóstwo ludzi siedzi długie godziny w internecie. Co takiego czynimy w sieci? Zazwyczaj tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą różnego typu komunikatorów.Internet jest za nami codziennie. Niewątpliwie, stał się znaczącą częścią naszego życia.
8
Jul

Myślisz o otworzeniu osobistej marki? Wyszukuj opcjonalnych możliwości zdobycia kapitału.

finansowanie
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie rynek pracy jest nadzwyczaj zróżnicowany i wielu młodych ludzi wchodząc na niego szybko traci ochotę do pracy. W konsekwencji ogromnie wzrasta zainteresowanie zakładaniem własnej firmy i jeszcze więcej ludzi próbuje urzeczywistniać swoje pomysły przekuwając je w interes. Nie sposób ukryć, iż jest to jeden z lepszych metod na życie oraz każdy, kto jest pewny, że osiągnie powodzenie prędzej bądź później do niego dochodzi. Co więcej, współczesne możliwości zdecydowanie sprzyjają zakładaniu swej brandy. Zastosowania oferowane startupowcom czy alternatywa dostania środków unijnych to doskonała okazja na rozwinięcie własnego interesu.
Syndicate content