warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Faktury

9
Oct

Efektywne programy do fakturowania

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej zasadniczych działów w każdej firmie jest rachunkowość. W podręcznikach do ekonomii określa się ten dział firmy jako "układ krwionośny" - dostarcza on bowiem wszelakich danych o aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa. Naturalnie nie w każdej firmie funkcjonuje osobny dział finansowy.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo firm, poza kłopotami ze swoją bieżącą działalnością, w czasie której muszą ciężko pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma przeróżnego typu trudności związane z obowiązkami narzuconymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Należy mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do magazynowania wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe kłopoty m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content