warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Faktury

2
Feb

Im więcej posiadamy faktur tym lepiej spisze się u nas elektroniczny obieg faktur

Autor: iStock.com
Kiedy firma korzysta z drukowanych faktur, to muszą one dotrzeć najpierw do osoby, która nabyła dany produkt lub usługę, by ona je opisała, później do potwierdzenia przez dyrektora, a dopiero na końcu do księgowości, gdzie są wprowadzane do systemu.
9
Oct

Efektywne programy do fakturowania

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z najbardziej kluczowych działów każdej firmy jest rachunkowość. W podręcznikach ekonomicznych określa się ten dział firmy jako "układ krwionośny" - dostarcza on wszelakich danych o aktualnej sytuacji firmy. Oczywiście nie w każdej firmie mamy oddzielny dział księgowości.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą optymalnie pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami określonymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej prekursorskich rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Warto mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content