warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kredyt

5
Feb

Interesujące pożyczki przez Sieć - nowe towary na rynku finansowym

banknoty
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Problemy finansowe to coś, z czym boryka się aktualnie każdy z nas. Nieraz na swojej drodze napotykamy różnorodne sytuacje, jakie sprawiają, iż pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki, zdołają to być nieprzewidziane wydatki połączone z naprawą samochodu, remont domu lub mieszkania bądź wyższe rachunki.
5
Dec

Kiedy sporządzać podstawowe dokumenty pracownicze?

tajne dokumenty
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Organizując wiele spraw urzędowych trzeba przedstawić nierzadko sporo poświadczeń. Najlepszym przykładem może być próba otwarcia własnej firmy. Jednak nie jest to wyłączny przypadek gdy biurokratyzm nas dopada. Drugim przykładem mogą być kontakty z ZUS. W teorii załatwienie sprawy winno być nieskomplikowane, instytucja ta zbiera o obywatelach ogromną ilość informacji. Mimo że funkcjonują systemy informatyczne określone dla tejże instytucji petent i tak musi przedstawić wiele danych, które tak naprawdę ta państwowa instytucja już posiada. Ekonomiści zauważyli, że biurokratyzm jest swego rodzaju samo poruszającą się machiną. Administracja publiczna bowiem ma to do siebie, że stara się wszystko skategoryzować.
4
Dec

Interesujące rady w jaki sposób uporać się z zaciągniętym kredytem

karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy wzrastające co roku ceny żywności oraz opłat sprawiają, że każdemu kto zarabia mniej więcej średnią krajową jest stopniowo co raz trudniej. Na ogół osoby takie nie gromadzą wielu oszczędności, jako że większość pieniędzy jakie zarabiają na bieżąco wydają na żywność i opłaty.
4
Dec

Sprawdzamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Autor: nickname
Źródło: nickname
Pożyczanie od przyjaciół nieraz nie bywa tak dobrym pomysłem jak odpowiedni kredyt. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej istotnych wyborów co do zakupienia mieszkania zajmuje w dzisiejszych czasach potrzebny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Czasem zaleca się unikanie problemów związanych stricte z tego typu kwestią i wzięcie niezbyt dużego, lecz opłacalnego kredytu. Jak jednak go wybrać i dopasować do osobistych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić znaczne zakupy?
12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej właściwy fundusz bądź portfel funduszy.
19
Apr

Bum na rynku nieruchomości - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnim czasie doświadczaliśmy na rynku nieruchomości wyraźny wzrost. Podaż znacząco jest silniejsza niż popyt i owocuje licznych inwestycji deweloperskich. Zjawisko to owocuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
28
Oct

Pożyczka via sms, czyli prędki sposób na to, jak dostać niezbędne nam środki

pożyczki
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Wyremontowanie kuchni, niespodziewana naprawa auta albo rozpoczęcie roku szkolnego to przypadki, w których zazwyczaj szybko niezbędne są nam pieniądze. Dobrze jest, jeśli wcześniej udało się coś zaoszczędzić i teraz, gdy wystąpiły spore wydatki, możemy skorzystać ze zgromadzonych środków. Gorzej przedstawia się sytuacja, kiedy na koncie brak środków, a do wypłaty jeszcze mnóstwo dni.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy reguły, na podstawie czego ustalany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest decyduje się na to, by prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na najróżniejszych forach tematycznych w internecie. Dzięki temu tradycyjnie tworzą się grupy wsparcia, które zarazem działają po to, aby w jednym miejscu skupiać wszystkie informacje. Gdy chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zaciekawionym ich wzięciem i ciągle dostarcza przydatnych i bieżących informacji na ten temat. Stolica Dolnego Śląska słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni eksperci, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
9
Feb

W wielu spotach reklamowych zwodzą nas szybkimi pożyczkami

Banknot
Autor: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle określane są jako łatwo osiągalne, do jakich wystarczy posiadać dowód tożsamości. Brak takich barier bardzo zachęca osoby w ciężkiej koniunkturze do wzięcia następnej chwilówki. Niestety zazwyczaj nie są one świadome wszystkich zagrożeń jakie na nie czekają.
14
Jan

Odprawy emerytalne jako jednokrotne należności pieniężne dla pracowników odchodzących na emeryturę.

finanse
Wszystkie jednostki pozostające pod zarządem ustawy o rachunkowości mają zobowiązanie uczynienia takiej pracy jak wycena instrumentów finansowych. Od zobowiązania tego mają możliwość się zwolnić jedynie te jednostki, które nie podlegają obowiązkom wydania swojego sprawozdania finansowego rokrocznemu badaniu, bo nie wypełniają przewidzianych ustawą założeń. Rozporządzenie o instrumentach finansowych oczekuje, że niektóre instrumenty finansowe wyceni się w korygowanej kwocie nabycia, zwanej także zamortyzowanym kosztem.
Syndicate content