warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kredyt

5
Feb

Interesujące pożyczki przez Sieć - nowe towary na rynku finansowym

banknoty
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Problemy finansowe to coś, z czym boryka się aktualnie każdy z nas. W wielu przypadkach na swojej drodze napotykamy przeróżne sytuacje, jakie powodują, że pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki, mogą to być nieprzewidziane wydatki powiązane z naprawą samochodu, remont domu czy mieszkania lub wyższe rachunki.
5
Dec

Kiedy sporządzać podstawowe dokumenty pracownicze?

tajne dokumenty
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Załatwiając wiele spraw w urzędach musimy przedstawić często wiele dokumentów. Dobrym przykładem może być próba uruchomienia własnej firmy. Aczkolwiek nie jest to jedyny przypadek gdy biurokracja nas dopada. Drugim przykładem są kontakty z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Teoretycznie załatwienie sprawy powinno być proste, instytucja ta zbiera o obywatelach dużą ilość danych. Pomimo iż działają systemy informatyczne przeznaczone dla tej instytucji interesant i tak musi przedstawić wiele danych, jakie tak naprawdę ta państwowa instytucja już ma. Ekonomiści dostrzegli, że biurokratyzm jest swego rodzaju samo poruszającą się maszyną. Administracja publiczna bowiem ma to do siebie, że stara się wszystko skategoryzować.
4
Dec

Interesujące rady w jaki sposób uporać się z zaciągniętym kredytem

karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy rosnące permanentnie koszty życia powodują, że każdemu kto zarabia mniej więcej średnią krajową jest co raz ciężej. Na ogół ludzie o takich pensjach nie gromadzą dużych oszczędności, ponieważ całe wynagrodzenie miesięczne na bieżąco przeznaczają na życie.
4
Dec

Sprawdzamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Autor: nickname
Źródło: nickname
Pożyczanie od przyjaciół nieraz nie bywa tak dobrym pomysłem jak dobrze oprocentowany kredyt. Podejmowanie ogromu mniej bądź bardziej istotnych wyborów co do nabycia mieszkania pochłania w nowym tysiącleciu bezcenny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Zazwyczaj zaleca się unikanie problemów powiązanych mocno z tego typu zagadnieniem i wzięcie niezbyt dużego, ale pomocnego kredytu. Jak jednak go dobrać i dopasować do własnych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić spore zakupy?
12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej właściwy fundusz bądź portfel funduszy.
19
Apr

Bum na rynku nieruchomości - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnich latach obserwowaliśmy na rynku nieruchomości wyraźny wzrost. Podaż istotnie przewyższa popyt i owocuje licznych inwestycji deweloperskich. Tendencja ta skutkuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
28
Oct

Pożyczka via sms, czyli prędki sposób na to, jak dostać niezbędne nam środki

pożyczki
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Remont łazienki, niespodziewana naprawa auta bądź rozpoczęcie roku szkolnego to sytuacje, w których często prędko niezbędne są nam pieniądze. Najlepiej jest, jeżeli wcześniej udało się coś zaoszczędzić i teraz, kiedy pojawiły się niespodziewane wydatki, możemy korzystać ze zgromadzonych środków. Gorzej przedstawia się sytuacja, gdy na koncie brak pieniędzy, a do wypłaty jeszcze daleko.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy reguły, na podstawie czego ustalany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest decyduje się na to, by prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na najróżniejszych forach tematycznych w internecie. Dzięki temu tradycyjnie tworzą się grupy wsparcia, które zarazem działają po to, aby w jednym miejscu skupiać wszystkie informacje. Gdy chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zaciekawionym ich wzięciem i ciągle dostarcza przydatnych i bieżących informacji na ten temat. Stolica Dolnego Śląska słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni eksperci, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
9
Feb

W wielu spotach reklamowych zwodzą nas szybkimi pożyczkami

Banknot
Autor: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle określane są jako łatwo osiągalne, do jakich wystarczy posiadać dowód tożsamości. Brak takich barier bardzo zachęca osoby w ciężkiej koniunkturze do wzięcia następnej chwilówki. Niestety zazwyczaj nie są one świadome wszystkich zagrożeń jakie na nie czekają.
14
Jan

Odprawy emerytalne jako jednokrotne należności pieniężne dla pracowników odchodzących na emeryturę.

finanse
Wszystkie jednostki będące pod zarządem ustawy o rachunkowości mają obowiązek uczynienia takiej pracy jak wycena instrumentów finansowych. Od wymogu tego mają możliwość się zwolnić tylko te oddziały, które nie podlegają kwestii wydania swego sprawozdania finansowego corocznemu zbadaniu, gdyż nie wypełniają przewidzianych ustawą założeń. Rozporządzenie o instrumentach finansowych planuje, że niektóre instrumenty finansowe wycenia się w korygowanej kwocie nabycia, zwanej również zamortyzowanym kosztem.
Syndicate content