warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kredyt

12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W nawiązaniu do powyższego inwestor przed wyborem danego funduszu powinien poznać polITykę funduszu - w jakie instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk i ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz bądź portfel funduszy.
19
Apr

Bum na rynku nieruchomości - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnim czasie zanotowaliśmy na rynku deweloperskim wyraźny wzrost. Podaż mocno jest silniejsza niż popyt i owocuje licznych inwestycji deweloperskich. Tendencja ta owocuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
28
Oct

Pożyczka via sms, czyli prędki sposób na to, jak dostać niezbędne nam środki

pożyczki
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Remont domu, niespodziewana naprawa samochodu bądź początek roku szkolnego to sytuacje, w których zazwyczaj szybko potrzebne są nam pieniądze. Najlepiej jest, jeśli wcześniej coś odłożyliśmy i teraz, gdy pojawiły się spore wydatki, możemy skorzystać ze zgromadzonych środków. Gorzej przedstawia się sytuacja, gdy na koncie brak gotówki, a do wypłaty jeszcze mnóstwo dni.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy zasady, na podstawie których określany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest zmuszonych do tego, aby prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na rozmaitych forach tematycznych w przestrzeni internetowej. Dzięki temu klasycznie tworzą się grupy wsparcia, co równocześnie funkcjonują po to, by w jednym miejscu skupiać różne informacje. Jeżeli chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zainteresowanym ich wzięciem oraz wciąż dostarcza przydatnych i aktualnych informacji na ten temat. Dolnośląska stolica słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni profesjonaliści, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
9
Feb

W wielu spotach reklamowych zwodzą nas szybkimi pożyczkami

Banknot
Autor: Kat R
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej określane są jako łatwo dostępne, do których wystarczy mieć dowód tożsamości. Brak takich barier bardzo propaguje osoby w trudnej sytuacji do wzięcia kolejnej chwilówki. Niestety często nie dostrzegają one najważniejszych zagrożeń jakie na nie czekają.
14
Jan

Odprawy emerytalne jako jednokrotne należności pieniężne dla pracowników odchodzących na emeryturę.

finanse
Wszystkie jednostki będące pod zarządem ustawy o rachunkowości mają obowiązek uczynienia takiej pracy jak wycena instrumentów finansowych. Od zadania tego mogą się zwolnić tylko te jednostki, które nie podlegają kwestii poddania swojego sprawozdania finansowego corocznemu badaniu, ponieważ nie spełniają przewidzianych ustawą kryteriów. Rozporządzenie o instrumentach finansowych przewiduje, że niektóre instrumenty finansowe wycenia się w korygowanej cenie kupna, nazywanej też zamortyzowanym kosztem.
9
Sep

Wakacje muszą być udane

ubezpieczenie turystyczne
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Wszyscy czekamy na wakacje, na te dni, gdy będziemy sobie mogli pozwolić na trochę relaksu i komfortu. Czekamy na swój urlop z wytęsknieniem, jak za wielkim pragnieniem i trudno dostępnym na co dzień. Nie ma w tym nic dziwnego, pochłonięci obowiązkami przez cały czas nie możemy sobie pozwolić na wakacje w każdej chwili, więc planujemy wakacje tak, aby wszystko było perfekcyjne. Nie za każdym razem jednakże to się udaje, a przyczyn tego stanu możemy upatrywać w kilku sprawach.
14
Jul

Pilnowanie spraw związanych ze regulowaniem zobowiązań finansowych.

windykacja należności
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Przestrzeganie spraw związanych ze spłatą zobowiązań finansowych jest tym, czego musi przestrzegać każdy nauczony odpowiedzialnego podejścia człowiek, jaki zadecydował na wzięcie kredytu albo pożyczkę. Nie ma albowiem mowy o sytuacji, w której ktoś brałby na siebie jakieś obciążenia pieniężne oraz nie był później w stanie w jakikolwiek sposób ich uregulować. Należy posiadać wiedzę, że gdy podpisuje się umowę o pożyczkę z kredytodawcą to jest obowiązek wyjątkowo przestrzegać tego, aby spłacać ją w terminie.
Syndicate content