warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

bank

6
Sep

W Polsce biznes franczyzowy z każdym rokiem jest coraz bardziej popularny - dzięki niemu można być samodzielnym, ale w tym samym czasie czuć się elementem całości

biznes franczyza
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nie masz pieniędzy na założenie całkowicie własnego interesu, nie masz w myślach całkowicie wyklarowanego pomysłu co chciałbyś robić,obawiasz się doznać zbyt dużego ryzyka lub najzwyczajniej w świecie chcesz przynależeć do większej biznesowej rodziny - biznes franczyza jest doskonały dla Ciebie.
20
Jul

Uzyskałeś dochody w zeszłym roku? Nie zapomnij zadeklarować podatek

Podatki online
Źródło: pixabay.com
Każda osoba która zamieszkuje teren Polski, również jeżeli nie jest żadnym obywatelem, a posiadała przychody w ubiegłym roku, ma obowiązek rozliczyć podatek za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek nie dopełni tego obowiązku, może liczyć się z konkretnymi konsekwencjami finansowymi a także prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę czynność jak najprędzej. Obecnie mamy do dyspozycji liczne metody rozliczania dochodu, zarówno te standardowe, jak i elektroniczne a nawet internetowe. Która z nich będzie najwłaściwsza dla ciebie?
16
Feb

Pożyczki pod zastaw domu są opłacalne

pożyczka
Źródło: pixabay.com
Nie tylko banki oferują nam pożyczki

Jeśli poszukujemy pilnie sporej ilości gotówki, a powiemy że nie zainkasujemy ich z banku, to trzeba szukać innego rozwiązania. Powinniśmy wtedy powiedzieć, że okazuje się być sporo kolejnych placówek finansowych, które nam te finanse użyczą oraz co więcej robią to na rzeczywiście ciekawych zasadach.
29
Dec

Wybierz do siebie najbardziej korzystną opcję !

finanse
Autor: Rental Realities
Źródło: http://www.flickr.com
Formy oszczędzania mogą być rozliczne i zależą przede wszystkim od indywidualnych wyborów osób dysponujących wolnym kapitał. Poniektóre osoby będą inwestować w nieruchomości mieszkalne albo komercyjne i ryzykować tym, czy odnajdą na nie najemców, a dodatkowo czy okres trwania umowy najmu nie dostarczy przykrych niespodzianek. Oczywiście taka lokata wymaga większych nakładów pieniężnych, natomiast czas jej zwrotu jest bardzo długotrwały.
28
Oct

Pożyczka via sms, czyli prędki sposób na to, jak dostać niezbędne nam środki

pożyczki
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Wyremontowanie pokoju, niespodziewana naprawa auta czy początek roku szkolnego to sytuacje, w których często prędko niezbędne są nam środki na koncie. Najlepiej jest, jeżeli wcześniej udało się coś odłożyć i teraz, kiedy pojawiły się większe wydatki, możemy korzystać ze zgromadzonych pieniędzy. Gorzej pokazuje się sytuacja, kiedy na koncie brak środków, a do wypłaty jeszcze daleko.
8
Sep

Innowacyjny produkt pieniężny - wyborna lokata bezkarna BGŻOptima

Pieniądze
Lokaty uznawane są za niezwykle atrakcyjne artykuły pieniężne, jakie służą nie jedynie oszczędzaniu, ale przede wszystkim także pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie warto trzymać swoich oszczędności na zwykłym koncie w banku, pożądane byłoby je pomnażać, szczególnie, iż im większą sumę wpłacimy na lokatę, tym większe zdobędziemy zyski.
4
Aug

Nowe propozycje produktów finansowych takich jak szybka chwilówka bez zaświadczeń są doskonałe dla osób, które potrzebują mieć pieniądze natychmiast

pożyczka
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W tym momencie mnóstwo banków oraz instytucji pieniężnych oferuje swoim konsumentom różnego typu kredyty i pożyczki, jakie da się spożytkować na budowę domu albo kupno sprzętu elektronicznego. Przed podjęciem decyzji wskazane jest, aby sprawdzić konkurencyjne firmy, tak aby wybrać jak najatrakcyjniejszą dla nas propozycję.
22
Jul

Niedawno pojawił się produkt finansowy przeznaczony dla konsumentów

Pomnażanie pieniędzy
Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie banki muszą szukać klientów. Dawniej nie było wielkiego wyboru, a obecnie mamy niesłychanie duży wybór. Banków jest wiele i ich ich usługi są bardzo różnorodne. Jednak ciągle powstają nowe pomysły, na to jak przekonać ludzi do wyboru tego, czy innego banku. Najnowszym produktem finansowym jest lokata happy.
11
Jun

Kredyt gotówkowy mBank- idealny sposób na prosty i bezpieczny kredyt z optymalną ratą

Pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy z nas ma potrzebę posiadać coś o czym cały czas myślał, mogą być to wczasy, całkiem nowy samochód, sprzęt elektroniczny. Także od czasu do czasu potrzebujemy gotówki na zakup czegoś tak podstawowego jak artykuły gospodarstwa domowego. Aby zrealizować nasz cel potrzebny jest szybki zastrzyk gotówki, najlepiej taki który nie będzie wiązał się z żadnym ryzykiem czy też stratą, czyli da państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortu przy wyborze tego czego pragniemy. W tym wypadku wystarczy zapytać o kredyt gotówkowy w oddziale mBank.
12
Mar

GPW szansą na wzrost własnych zarobków

Giełda
Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info
Z całą pewnością wielu z nas myśli o własnym biznesie. Często mamy znakomite pomysły, mamy wiarę, że na 100% nam się powiedzie i w związku z tym będziemy mieli dużo gotówki. I teraz coraz więcej osób na taki biznes się ”porywa”. Z początku zwykle wszystko rozwija się tak jak przewidywaliśmy, lecz po pewnym czasie, dużo biznesmenów czuje brak środków na rozwój. Bo ciężko jest uzyskać wysoki zysk, zwłaszcza gdy firmę rozpoczęliśmy niedawno. Co czynimy w takowych wypadkach?
Syndicate content