warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

raty

5
Dec

Odzyskiwanie należności obecnie stało się znacznie łatwiejszym zadaniem

windykacja
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Jak pozyskać własne finanse?. Każdy rozumie, że mogą zaistnieć sytuacje, w których okaże się, że komuś zabrakło troszkę pieniędzy, a co się z tym wiąże, bez zastanowienia jesteśmy skłonni pożyczyć pewną ilość komuś, kogo odpowiednio znamy. Niestety ma szansę się od czasu do czasu okazać, że będziemy mieli kłopot z odzyskaniem tych finansów, a wówczas będzie konieczna pomoc osób, którym odzyskiwanie wierzytelności nie jest obce.
4
Dec

Interesujące rady w jaki sposób uporać się z zaciągniętym kredytem

karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy wzrastające co roku ceny żywności oraz opłat sprawiają, że każdemu kto zarabia mniej więcej średnią krajową jest stopniowo co raz trudniej. Na ogół osoby takie nie gromadzą wielu oszczędności, jako że większość pieniędzy jakie zarabiają na bieżąco wydają na żywność i opłaty.
11
Jun

Kredyt gotówkowy mBank- idealny sposób na prosty i bezpieczny kredyt z optymalną ratą

Pieniądze
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
wielu z nas chce posiadać coś o czym zawsze marzył, mogą być to wczasy, nowoczesny dom, sprzęt elektroniczny. Także czasami potrzebujemy gotówki na zakup czegoś tak prostego jak artykuły gospodarstwa domowego. Aby zrealizować nasz cel konieczny jest szybki zastrzyk gotówki, najlepiej taki który nie będzie wiązał się z żadnym ryzykiem czy też stratą, czyli da państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortu przy realizowaniu tego czego pragniemy. W tym przypadku wystarczy zapytać o kredyt gotówkowy w oddziale mBank.
Syndicate content